Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > Hallyu Yıldızları > Lee Seung Ki Hakkında Her şey > Lee Seung Ki Fan Grubu / Turkish Airen / Lee Seung Ki Fan Club /// Turkish Airen
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 16.09.13, 21:58   #6281
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
seven ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
cekirdeksiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Adam daha ne yapsın her reklamda oynuyor her yerde konsere gidiyor. iki dk oturmadı yerinde neyin hasretidir bu!
reklamı konseri ben neyleyeyim, görmedikten sonra, isteyene ver onları, bana seni gerek seni

seven ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.13, 11:42   #6282
Ewbely
Ewbely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Boyfriend'in yanından :)
Alıntı:
nasıl bi his anlatsana Berfin'im
Çok yanlızlık çektim unnim karma yapılınca ama sonradan arkadaş adinmeye başlıyorsun bendede oyle olucak galiba daha kimseye alışamadım ama güzel unnim senin düşündüğün gibi kötü değil

Ewbely isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.13, 11:59   #6283
Ewbely
Ewbely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Boyfriend'in yanından :)
Alıntı:
seven n.y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım benim, senin bu kederli gününde yanında olamayacağım
Canın sağolsun unnim

Ewbely isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.13, 14:45   #6284
SongRaeMi
SongRaeMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Başkentten ^^
Alıntı:
bak bak bak içimizdeki irlandalı sendin demek
eveeet çok cesaretliyim airen'lerin içinde bunu söylüyorum

Alıntı:
bi arada say da zevksiz demesinler sana sonra
hımm öncelikle lee seung gi, jung il woo, hyun bin, jang geun suk, lee hyun woo, lee dong hae, nu'est (evet 5'i de), onew, taemin, jaejoong, junsu, g-dragon, eunhyuk (gerçi iu olayından sonra karasızım), lee hong gi, siwon, chanyeol VE NİCELERİ

Alıntı:
aahahha ne güzel hastalık öyle tövbe Ya Rabbim tedavisi yok muymuş herkes sevgisini inkar mı etsin acaba napsak ki
aslında tedavi sürecine secret garden izleyerek ardından you're beautiful izleyerek başladım 3 yıldır kore fanıyım ilk kez izlidim geçen ay iyileşicem iyileşicemm

SongRaeMi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.13, 15:04   #6285
hoi-nagi-hoi
hoi-nagi-hoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ^^Seunggilicious^^
Hey ahaliiii ben geldim Okullu ezik bu ondan gelemedi filan demediniz umarım Ki okullu olsam da uğrardım buraya ama internet sorunluydu çok mağdurdum çok konumamışsınız iyi ki aferin
Alıntı:
üstelik okullu olunca anca @seven n.y. gibi yaşlılar tv'den izler ben takip edemem
Ay evet işi gücü yoktur onun şimdi Yok be okul bile engel olamaz gfb izlememe
Alıntı:
gene ilginç(aman yani farklı) bi gömlek bulmuş
Ay evet o gömlek öldürdü beni ama kızamıyom da yakışıyor kerataya Ortakkkkk yine döktürmüşün Ben mağdurdum biliyon işi gücü olmayan iye gelmediyse artık
Alıntı:
ben gayet obcektif ve eleştirel bi insanım
Ahaha o ne kız öyle

Alıntı:
ortak ( @hoi-nagi-hoi ) gene ayırmış saçlarını
Ay ben tam seni etiketleyip aynısını söyleyecektim ki bir baktım ortağım çoktan yapmış o işleri Bence saçları kendi haline bırakıyor arada onlar ne yapacağını ne yöne gideceğni bilemeyip evsiz barksız hissediyorlar(saçları ) Sırf ondan oluyor feleğini şaşırıyor Ama gözlükler yakıyor hani Song Hyo Kyo Kevseeeeeeeeerrrr gel de şu cümlemdeki hataları bul yavrum
Alıntı:
Ben özledim galiba Nagiyi ( @hoi-nagi-hoi )
Ben de seni özledim ortak
Alıntı:
çooook çalışmam lazım çooook, ayrıca yaşım gibi bölümüm de gizli, hadi bakalım
Unni valla bu kadar yoğun bir yılım olmasa tüm şehri karış karış arayacam seni deşifre etmek için
Alıntı:
benim haftaya p.tesi başlıyor liseli @hoi-nagi-hoi gitti bugün ahaha acaba okulda uykusuzluktan bayıldı mı tüm gün yazmadı bi şey bana
Ben bütün gün facede o mesaj şeyinin gelmesini bekledim biliyor musun Kübra K.....(seni deşifre etmiyorum ) ismin var ama devamı yok

Evet gençler ve genç hissedenler Çok özledim lan sizi(okula gidince ağzım bozuldu ) Şaka yapıyorum tabi ki ben gayet hanım bir kızım Şimdi ilk gün feleğim şaştı yatmaya öyle alışmışım ki okula gitmek o yolu çekmek eve geri dönmek merdiven çıkmak o kadar zoruma gitti ki eve dönerken baş ağrısı çektim gelir gelmez de yatağa güüüümm Cidden ya ilk günden bıktım okuldan bir de sivil uygulama kalktı yine formayla gittik Allahtan son sınıf olunca her giren hoca sıkıntı yapmayın dedi de rahatladık Tabi artık 10 gün devamsızlık hakkı var Ben ki her seneyi 19.5 gün devamsızlıkla kapayan bir insanım 10 gün nedir arkadaş Tenefüsler 5 dk hayır yürürken mi işeyelim tövbe tövbe ağzımı açtırıyorlar.Çok dertliyim çok.Bir de bu sene KPSS mevzusu var ona hazırlıklar başladı sınıfta tam bir sınav havası hakim herkes test çözüyor önüm arkam sağım solum inek kaynıyor Peki ben ne yapıyorum ? Kitap okuyorum Test çözmek prensibim değil Yarın stajım başlıyor 3 gün hastanedeyim sabah 8 akşam 4 memur hesabı yani bana dua edin Beni özlediniz biliyorum ama kader işte Çok özlerseniz gelirim ama özlediğinizi kanıtlamanız lazım Neyse ben bir gündemi takip edeyim çok geri kalmışım

hoi-nagi-hoi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.13, 17:18   #6286
Song Hyo Kyo
Song Hyo Kyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Airen♥Eels♥S♥neShawol♥VIP&
Alıntı:
hoi-nagi-hoi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@Song Hyo Kyo Kevseeeeeeeeerrrr gel de şu cümlemdeki hataları bul yavrum
ya neden cümlendeki hataları ben bulmak zorundayım ki
Alıntı:
Çok özlerseniz gelirim ama özlediğinizi kanıtlamanız lazım Neyse ben bir gündemi takip edeyim çok geri kalmışım
evet bütün hayatını ortaya dökmüşsün bende çok geride kaldım dün sorsan sayfaları okuyacaktım ama işime gelmedi okulun başlamasından ikimizde mağduruz sanırsam daha ilk günden artık bitse dedim 4 senem nasıl geçcek benim ya
sen şimdi stajerde olacan doktor hanım seni azcık ineklere imrende ders çalış

Song Hyo Kyo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.13, 18:47   #6287
lsg_btl
lsg_btl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ankara
Alıntı:
ya ya ya millet Allah aşkına nerdesiniz okul başlamadı henüz yemeyin beni 600 olduk bıraktık mı yani sayfa ilerletme amacında olmamalıyız evet biliyorum ama ben artık burda olmayışınızdan bahsediyorum sizi başka yerlerden mi toplayayım illa ben bişi demeden kendi ayağınızla gelin hemen!!!

geldim ama fazla kalamayacağım bkn aşağıda açıklaması ...

tüm airen ablacıklarıma ve kardeşlerime öncelikle selam veriyorum SELAMÜNALEYKÜM

bu kız yine ne yumurtlayacak diye bekliyorsunuz sanırım evet çok bekletmeden size söylemek isterim ki 15 tatilee kadar sayfaya girebilecceğimi sanmıyorum ...

bu sayfaya ilk geldiğimde umnise ve Song Hyo Kyo ablalarım karşıladı beni çok misaferperlerlerdi valla bi anda ısındım onlara ve sonra sayfamız büyümeye çoğalmaya başladı ve diğer sevdiğim ablalarımla tanıştım .. seven n.y. genç türk mervegizem@hoi-nagi-hoi AirenTr büşra_58@cekirdeksiz bir de benim minnağım Ewbely hepiniz bi anda dünyamın merkezine yakın yerlere yerleşiverdiniz aslında açıklıyorum yeppuda dan üyelik almamın bi nedeni de ben çok asosyal bi insanım biraz sosyal olmak için yaptım sizin sayenizde biraz olmayı başarmışım öncelikle konuştuğum şeyler garip ve anlaşılmaz olsa bile bana cevap verdiğiniz ve bana beni sevdiğinizi hissttirdiğiniz için gönülden teşekkür ediyorum ...

belki söylemişimdir ama (hatırlamıyorum) ben imam hatip lisesine gidiyorum o yüzden derslerimiz normal liselerden biraz farklı eşit ağırlık derslerinin sonrasında meslek derslerimiz de var duymuşsunuzdur mutlaka ... yani 1 değil 2 kere çaışmam gerekyor .ayrıca ezberler de cabası belki kolay gelebilir ama şu an çıkmazdayım ve koreyi bırakmaya kadar düşünüyorum ..okulumuz yapım aşamasında ve biz öğlenciyiz saat 1 30 ve akşam saat 9 arası okuldayız geldiğimizde doğal olarak ders çalışmak bizim içn zor oluyor ve iki gündür hocalarımız yüklediler de yüklediler ...anlayacağınız şu an lee seung gi bile beni yatıştıraamaz ...

ben bu sayfayı çok sevdim ve hala seviyorum ama işte bu nedenler elimde değil tatillerde girmeye çalışacağım yani benden kurtuluşunuz yok hepinizi çookkk seviyorum tekrar girene kadar ALLAHA EMANETSİNİZ KENDİNİZE İYİ DAVRANIN

şöyle okuyunca gene saçmalamışım gözlerim doldu valla ..asosyal olmamın cabası hiç ağlamayan bi insanım bakın sizi o kadar çok sevmişim ki gözlerim doldu değerinizi bilin gidiyorum artık .. gitmem lazım yani ..daha ders çalışacağım .. tama gidiyorum ağlayacağım şimdi ..anam çıkayım en iyisi ...

haa unutmadan illaa betül gitme ben sensiz yapamam diyenler için de face hesabımı verebillirm sorun değil telden girebildiğim için arada cevap yazarım şimdi harbi gittim

lsg_btl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.13, 19:01   #6288
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
lsg_btl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ALLAHA EMANETSİNİZ KENDİNİZE İYİ DAVRANIN

şöyle okuyunca gene saçmalamışım gözlerim doldu valla ..asosyal olmamın cabası hiç ağlamayan bi insanım bakın sizi o kadar çok sevmişim ki gözlerim doldu değerinizi bilin gidiyorum artık .. gitmem lazım yani ..daha ders çalışacağım .. tama gidiyorum ağlayacağım şimdi ..anam çıkayım en iyisi ...
ağlama canım kübrayı da ağlatacaksın boşver sen lsg yi ya, derslerine çalış, lsg seni mi kurtaracak allaha emanet ol, çok çalış bol para kazanacak gelecek inşa et kendine sonra bana da yardım edersin belki
Alıntı:
Song Hyo Kyo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
okulun başlamasından ikimizde mağduruz sanırsam daha ilk günden artık bitse dedim 4 senem nasıl geçcek benim ya
evet mağdur sayısı gittikçe artmakta...
Alıntı:
Evet gençler ve genç hissedenler Çok özledim lan sizi(okula gidince ağzım bozuldu
evet gerçekten ağzın bozulmuş, sen cezalısın bir hafta girmen yasak
velhasıl kelam ;başka veda eden varsa bugün etsin, etmeyen sonsuza kadar sessiz kalsın, lsg min zoruna gidecek bu kadar veda, birden de yüklenilmez ki hadi o kadar üzülmeyin, ben de ders çalışıyorum gençler, gözünüz arkada kalmasın, zorunuza gitmesin ,birbirinizi düşünüp ,o sayfada şimdi cirit atıyordur, ben ders çalışırken onlar alemlere akıyordur diye düşünmeyin siz gidin de ben de az ders çalışayım

Alt 17.09.13, 19:01   #6289
hoi-nagi-hoi
hoi-nagi-hoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ^^Seunggilicious^^
Alıntı:
ya neden cümlendeki hataları ben bulmak zorundayım ki
Geleceğin türkçe öretmeni değil misin kızım sen
Alıntı:
daha ilk günden artık bitse dedim 4 senem nasıl geçcek benim ya
sen şimdi stajerde olacan doktor hanım seni azcık ineklere imrende ders çalış
Ah yavruumm geçer kız o 4 sene bak ne ara son sınıf oldum bilmiyorum Cidden çok çabuk geçti ya son kızım bu sene düşündükçe kötü oluyorum Valla evet genelde amcalar teyzeler doktor kızım diyorlar bana ben de çaktırmıyorum öyle devam ediyoruz El mahkum ya çalışcaz yapcak bişi yok yani
Alıntı:
lsg_btl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ağlayacağım şimdi ..anam çıkayım en iyisi ...
Kuzuuummm Ah yavrum ya Rabbim kolaylık versin sana da bana da bizim gibi mağdurlara da inşaallah imam hatip kolay değil tabi sen çok uğrama buralara otur çalış bak cidden diyorm Çünkü yepp insanı bağımlı hale getiriyor tabiri caizse Bütün o güzel sözlerini üstüme çokça alınaraktan komao diyorum Niye asosyalsin kız Biz sana yeteriz o ayrı mevzu tabi Ama çok da kapanık olma emi Gördüğün gibi sinek avlıyor sayfamız biriciğimiz Sadece sen değilsin yani ben de aynı durumdayım Kübra da Kevser de Şeyma Abla da Tatilde tozunu attırırız Tabi her daim burda olacaklar da var onlar karta kaçmış olanlar Neyse aman işte dikkat et kendine bebek
Alıntı:
ben ders çalışırken onlar alemlere akıyordur diye düşünmeyinsiz gidin de ben de az ders çalışayım
Ne esrarengiz kız çıktın arkadaş neye çalışıyon bir bilsem Neyse en azından sen de az uğrayacan içim rahat

hoi-nagi-hoi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.13, 19:18   #6290
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Ne esrarengiz kız çıktın arkadaş neye çalışıyon bir bilsem Neyse en azından sen de az uğrayacan içim rahat
o zaman bugün rahat bir uyku çekebilirsin, erva ablam sayfaya girmeyecek, sayfa ilerlemeyeck, girince okumak zorunda kalmayacağım diyeama dikkat et de yanlış rüyalara sapma

Etiketler
airen, club, or or or, seung, turkish