Yeppudaayı Seviyorum...

Geri Dön   YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > FİLM Tavsiye ve Önerileri

GAYA KORE RESTAURANTI...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 29.08.13, 18:26   #41
koreaaylin1407
koreaaylin1407 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbulluyuhh :D
Soifon Kore :D GOLD ÜYE olmak için tıklayınız.
Bence kore versiyonu çünkü ben bu f4 grubunu japon versiyonunda göremedim cazibesi pek yok hem kore versiyonu daha gösterişli görüntü kalitesi bakımından da güzel bence izleyeceksen ilk önce kore sonra japon versiyonunu izle

ONLİNE DİZİ-FİLM LİSTE      
koreaaylin1407 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.09.13, 21:58   #42
ByzS
ByzS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa

Japon ve kore versiyonunu izledim kesinlikle kore daha iyiydi

ByzS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.09.13, 14:58   #43
Gülşən
Gülşən - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: russiya

bence japon versiyonu daha guzel...nedeni-oyuncularin daha uyumlu olmasi ve dizinin finalinin guzel olmasi...dogru deyerlendirme yaparsak kore versionunun birakdigi etkiyi nezere alirsak daha guzel ola bilirdi...fakat dizideki butun kiz ve erkek oyuncularin iyi ve uyumlu olmasina bakmayarak Ku Hye Sun dizi icin dogru bas rol kiz diyildi...bu birinci ve en onemli sorun bence..diizidede hayatdaki gibi Lee Min Hoo dan yasli oldugu anlasiliyordu bence ve japon versiyonundaki kiz gibi hic bir tatliligi yokdu...dizinin kotu olmasinin diger bir sebebide finalinin berbat olmasi..her kes bu tur dizilerin sonunda boyle bir final ile karsilasirken "amanin bu ne?ben bu yuzdenmi seyretdim bu diziyi?"-demekden kendini alamiyor cunki..oyle guzel diziyi bu iki nedenden dolayi berbat etmeleri coooook uzucu..
birde bir mesele var tabiki kalite bakimindan kore versionu Bof daha guzel ola bilir ..aralarinda tam 4 yil fark var nede olsa...ikinci bir sebepde Japonlar zaten dizilere kalite bakimindan cok onem vermiyolar koreliler kadar ...bu yuzden Kore dunyada dizi ve filmleri en cok izlenen ulkeler arasinda...tum bu detaylari goz onune alirsak tabiki yinede Japon versionu daha cok ovguyu hakk ediyor..bir cok arkadasinda benim gibi dusunduyune eminim...

Gülşən isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.09.13, 19:06   #44
CandySeker
CandySeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Antalya

Lee min Ho'ya yakışıklı diyorsunuz falan ama bence hiç de yakışıklı değil
Matsujunun parmağı bile etmez
Bu durum kız oyuncular için de geçerli
Hana yori dango 1000 kat daha iyi kesinlikle

CandySeker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.13, 04:26   #45
Gülşən
Gülşən - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: russiya

Alıntı:
CandySeker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Matsujunun parmağı bile etmez
Bu durum kız oyuncular için de geçerli
Hana yori dango 1000 kat daha iyi kesinlikle
onun nesi yakisikli?amma dizi icin uygun bir rol sergilemisdi .....tabi ki japon versiyonunun daha guzel oldugunu inkar etmemek gerek..ben dizilere oyunculari yakisikli oldugu icin diyil senaryosu guzel oldugu icin bakanlardanim...tabi oyuncularin bir uyumuda olmali...yoksa tadi kaciyo...

Gülşən isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.13, 10:04   #46
lalezar
Spoiler Sayfası Sorumlusu
lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Gönlüm nerdeyse ordan:-)

Alıntı:
CandySeker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yakışıklılık kavramı kişiye göre değişir, bence Lee Min Ho su götürmez bir şekilde yakışıklı, tabi yakışıklı olmak yetmiyor o ayrı..

Ben ilk Hana Yori Dango"yu izledim, "8 yıl önce" diziyi çok beğendim, sonrasında Kore"de çevrileceğini duyunca merakla beklemeye başladım, BOF oyuncuları tanıtılınca herkes gibi benim içinde Ko Hye Sun hayalkırıklığı oldu, dizide bunu yıkarım diye düşündüm, ama oradaki abartılı ağız mimikleri, sevgisini gösterememesi beklentimi suya düşürdü, Min Ho dizide iyiydi bence, diğer çocuklarda hoştu, ama şöyle bir geçmişe baktığım zaman hepsinin toy olduğunu görüyorum..

Sonuçta her iki dizidede eğlendim..

Kore versiyonu yüzmeyi ana fikir olarak uygulamıştı, bence hoş olmuştu, ayrıntılar üzerinde daha çok durulmuştu, lakin final fiyaskoydu..

Japon versiyonu ise çok sevimliydi, final filmi olmasa bile süperdi..

Ve tabi Makino ve Domyoji çok yakışmışlardı, hatta öyle ki hala gerçek hayatta "aralarında birşey olmasa bile" evlenseler diye bakıyorum, Domyoji"nin bakışları ve aşkı çok etkileyiciydi, zaten Jun aşık rollerini güzel yapar, karizmatik bir çocuk..

lalezar isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 02.10.13, 13:10   #47
shinsong
shinsong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

bende ilk kore versiyonu izledim ama japon versiyonunu begendim daha cok
kore versiyonunda lee mın ho cok iyiydi bence mimikler,bakıslar ,esprıler ama basrol kız olmamıstı bunu güzellik anlamında söylemiyorum oyunculugu cok abartılıydı lee min ho'ya olan askına da inadıramadı benien yakın arkadasının kım bum'a askı daha inandırıcıydı hatta lee min jung bile daha iyiydi
japon versıyonunda ise çiftler cok yakısmıstı bırbırlerıne finalıde süper bitmiştien cokta kızın kendını kore versıyonunda oldugunun tam tersi ıkıncı oglanın kollarına atmamasını cok begenmiştim

shinsong isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.10.13, 19:07   #48
doktoray
doktoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul

ben ilk kore, sonra japon versiyonunu izledim kore daha iyiydi bence, lee min ho rolünün hakkını vermişti, görüntü kalitesi daha iyidi, japon dizileri çizgi film gibi geliyor bana, ama hana yori dangoda kız rolünü iyi yapıyordu Allah için, kore versiyonunun tek kötü yanı çok uzun olması sonlara doğru gereksiz sahneler eklenmesi idi, yine de bof(kore) daha çok güldürdü beni)

doktoray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.10.13, 19:41   #49
libraneve
libraneve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM

ilk kore versiyonunu izlemiş olmama rağmen hano yori dangoyu daha çok sevmişimdir bu fikrimde hiç değişmedi koreli oyuncular evet daha yakışıklı daha alımlı olmasına rağmen ordaki jandi karakteri resmen baymıştı beni (arkadaşı daha sevimliydi)
domyoji ve makino karakterleri oldukça iyiydi ayrıca bir bölümde ikuta tomanın konuk oyunculuğuda çok hoşuma gitmişti hana yoride dizinin sonuda oldukça doyurucu bir şekilde tamamlandı buda başka bir artı yanı
ayrıca ostleri müthiştir

libraneve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.10.13, 11:04   #50
Harmony3
İZLEME LİSTEM

bence kesinlikle kore versiyonu güzeldi,diziyi bitirdim tekrar izliyorum

Harmony3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:01.