Yeppudaayı Seviyorum...
  • Dizi Öneri Listesi
  • Online Tikla-Izle Bölümü
  • Dizi Müzikleri Alfabetik Liste
  • Kore Filmleri Listesi
  • MP4-Divx Indirme Bölümü
  • Yillara Göre Film Listesi
  • Online Izleme TAM Liste

• GAYA KORE RESTAURANTI...
    Şifremi unuttum?
    Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / You Who Came From the Stars / 2013 / Güney Kore /// Spoiler
    Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
    Alt 27.12.13, 20:56   #321
    lalezar
    Spoiler Sayfası Sorumlusu
    lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    Nereden: Gönlüm nerdeyse ordan:-)
    Alıntı:
    mishil55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu psikoabinin sevgilisi olan çırtlak sesli oyuncu kadın,yüzü tanıdık geliyor ama daha önce nerede oynadı hatırlayamadım,adını bilen var mı.
    Canım o cırtlak sesli hatunu "Yoo In Young" Empress Ki"den hatırlıyorsun Batolu"nun Türk kızıydı kendisi..

lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.12.13, 21:39   #322
    mishil55
    mishil55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    Alıntı:
    lalezar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım o cırtlak sesli hatunu "Yoo In Young" Empress Ki"den hatırlıyorsun Batolu"nun Türk kızıydı kendisi..
    Ayy inanmıyorum,gerçekten o ya.
    Düşünüyorum bu kız bana tanıdık geliyor ama nerden,hangi dizide oynadı diye.
    Batolu ya bak sen,bu dizide çok itici bir karakter.
    Teşekkürler canım,büyük bir merakımı giderdin.

mishil55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.12.13, 00:07   #323
    Princess Yumi
    Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    Alıntı:
    Bu psikoabinin sevgilisi olan çırtlak sesli oyuncu kadın,yüzü tanıdık geliyor ama daha önce nerede oynadı hatırlayamadım,adını bilen var mı.
    adını bilmiyom ama empress ki'de konuk oyuncuydu şu batolu denen kadın

Alıntı:
    Bende böyle uzaylı bir yan komşu istiyorum. Ya Çağrı cihazı kullanması ne,herşeye ayak uyurmuş bir buna mı uyduramamış.
    yakında kızın çağılarından bıkar alır bi telefon

uzaylımız ilk kez dünyalı yemeklerinden yerken pek bir komikti

bu arada geçenlerde kim soo hyunla bir ropörtaj yapılmıştı unnimizle kiss sahnesi mi istiyormuş ne senarist çağrılarına cevap verdi ve 4.bölüm şok bir sahneyle bitti

en hoşuma giden yerlerden biriside 3.bölümde önceki diziye atıfta bulunmalarıydı yani heirs'e.Kızın annesi Jeguktan teklif var diyince direkt aklıma heirs dizisi geldi.Güzel bir jest yapmışlar

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.12.13, 11:01   #324
    mrcl
    mrcl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM

mrcl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.12.13, 13:23   #325
    Ankaz
    Ankaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    Nereden: İstanbul
    kamera arkası fotografları ne öyle Bir insan bu kadar mı yakışıklı olur.. Şuan 3 bölümü izliyorum ardından 4.bölüm izliyim yorumlarımla geri gelicem..
    Fotoğraflar için teşekkürler..

Ankaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.12.13, 13:24   #326
    Dolkwol
    Banned
    İZLEME LİSTEM
    Nereden: Uzay Boşluğundan
    Kızın kardeşinide, annesinide bir türlü sevemedim gitti neyse. Gelinin odasında o ikisi ve pozları Ortalık birbirine girmiş bizimki fosur fosur uyuyor O ne panik o ne telaştır asansöre bin yok olmaz merdivenden in o da olmaz eve geri git insan koyduğu şifreyi unutur mu ya Zuzaylıya kendini acındırması o küçük emrah bakışı, duvara savrulduktan sonraki o hali tek başına iştahı kapanırmış koca kase rameni yedin be Tuvalet ararken anca bu bulurdu gizli odayı o kadar kitap arasındanda zuzaylının günlüğüni yine bu bulurdu zaten zuzaylıda az değil kızı kalpten götürüyordu yataktan ışınlanarak mı geldi naptı? Hele tehdit gizli aşık 400 yıldır bu kadar aksiyon yaşamışmıdır zuzaylı hergün bir olay, hergün bir karışıklık, hergün bir aksiyon ve son alarak chu

1 hafta bekleee işin yoksaa

Dolkwol isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.12.13, 13:29   #327
    roselady
    roselady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    Nereden: konya
    Yine bitti 2 bölüm Bekle bir hafta daha. İşkence gibi beklemek... Merakıma yenilip izlemeseydim böyle olmayacaktı. Ama olsun iyi ki izledim. Kız öldü ya şok oldum. :o Acaba Song Yi mi diye düşünmedim değil. Hatta Song Yi'nin hayalet olup dizide dolaşacağını, ölümünün ardındaki gizli perdeyi aralamaya çalışacaklarını ve Min'in güçlerini kullanarak yardım edeceğini de düşündüm. Sonra öyle olmayacağını anladım ve sevindim. Yeni bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum. Gece gündüz uğraştığınız için teşekkür ederim.

roselady isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.12.13, 14:51   #328
    SeoYoungMin
    SeoYoungMin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    Nereden: eski adım 'ZESUSE' arkadaşlar :)
    4. bölümde senaryoyu ve senaristi ayakta alkışladım. Eğer böyle devam ederse benim en iyi senaryo ödülüm bu diziye gider

Uzaylı mı hımm nasıl oluyormuş bakalım derken kendimi ''Eeee bitti mi şimdi '' derken buldum. Ayrıca hem Jeoson'da hem de 2013 Seul'de yaşamak çok fantastik, kıskandım Do MinJoon'u Hep böyle geçmiş-şimdiki zaman şeklinde gitsin senarist ben de ayıla-bayıla izleyeyim
    Alıntı:
    lalezar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batolu"nun Türk kızıydı kendisi.
    Batoluyken bayılmıştım ben bu kıza, çok güzel bulmuştum. Yine güzel ama keramet sırtındaki posttaymış Takke düşüp kel görününce sıradanlaştı

Adam haklı ama, ne zaman insan yaşamına bulaşsa başına bir iş gelmiş şimdi de CCTV'de göründü. Katil mi olur öcü mü olur, ne olur bilinmez artık. Kızın ünlü olması başına çok bela açacak gibi. Biz sıradan insanlar için bile hayatının gözler önünde olması bu kadar zorken -bakınız başrol kızımız- bu adamın saklaması gereken böyle bir sır varken gözler önüne serilmesi ne kadar zor olacak kim bilir.. Finale doğru fantastik dizilerde hep bir acı çekilir de zaten, bu dizide o acıyı dizi boyunca çekmeyiz umarım. Hep böyle komediyle karışık devam süper olur

Bir de o gizli bölme
    Evet, tüm diziyi o bölmede çekseler hayır demem Hep hayalim olan ama gerçekleştiremeyeceğim bir şeyi yapmış, sahne geliyor ve ben büyülenmeye başlıyorum
    Odam böyle antikalarla kitaplarla dolsa zaten hiç çıkmadığım odama zamkla yapışır, hayatımın geri kalanını orda geçirirdim

@Anobist'cim ne çevirsen izledim ve hepsini de çok beğeniyorum. Sende de bir keramet var bence Ayrıca @kim soo young @mirage @nehirin hepinize çok çok teşekkürler. İyi ki varsınız Bu spoileri de şenlendirseniz yazılarınızla biz de okusak diye bir istekte bulunsam çok şey mi istemiş olurum?

Koca 4 bölüm izledim de yazmaya gelince yine tıkandım. Zamanım olsa bir daha üstünden geçerim bu bölümlerin, o derece

He bir de @firari_x @katre28 abla ben bu diziyi beğendim size de tavsiye edeyim dedim, güncel izlemeseniz de bir ara izlemeniz önerilir canlarım

SeoYoungMin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.12.13, 14:57   #329
    *Gözgü*
    *Gözgü* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    Nereden: Yıldızlardan... (:Gezegen KMT 184.05
    1 metre uzak dur benden deyişinden belliydi böyle bir şey olduğu ahaha of çok fena bir yerde bitti nasıl bekleyeceğiz şimdi bir hafta

Biri de bu abiyi durdursun artık Seri katil mi nedir bu ya? Yoksa sıra Song Yi'ye gelecek gibi :/ Aklıma da gelmiyor değil belki Song Yi'ye aşık falandır.. Gitti mi öldürdü mü şimdi o cadı kızı bu psikopat abi?.. Neyse neyse ...
    Gemide ki gelinle fotoğraf sahnesine koptum çatlaklar Ölmeden önce güzel anlardı.. Pek üzüldü zaten Song Yi ölümüne...
    Telaşla evden çıkış oppanın bu arada bunu duyması kapıyı açması var var fark ettik yani O nasıl yalvarıştı yemek isteyişi de ayrı güzeldi.Yalvaran bakışı hele o sus işareti yapınca oppanın hali ahaha O kütüphaneye de girdik günlüğü de okuduk iyi oldu meraklı..

Gemide garsondan istediği yemekte deniz üzümü falan kötü bir şey mi yoksa başka bir şeydi herhalde bu kadar acayip bakıp utandıklarına göre arkadaşları
    Kıyamadı yine kurtarmaya gitti kurtarıcımız :*

Yeni savcımız da pek gözü açıkmış ne olacak şimdi olayın seyri bakalım umarım intihar mı cinayet mi her neyse Song Yi'nin üstüne kalmaz :/.Kalsa da gerçi kurtarıcı mevcut o da ifşa olursa ne olur tahmin etmek zor..

Ah oppa gittikçe daha da bi inanıyorum sen kesin uzaylısın kesin

Of küçük kızımız nasıl acınasısın sen ya...Babaya bak!Onuru için..Burda ki anneye bak geçmişte ki de şimdi ki de aile konusunda kadersiz.. Şansı bi yakışıklı kurtarıcısı ondan yana yüzü gülecek umarım...

yine çok konuştum bekle bekle yeni bölüm gelsin şimdi...
    Gifler de resimlerde çok güzel arkadaşlar ellerinize sağlık.
    Emeği geçen tüm yeppudaşların da ellerine sağlık seviyorum sizi...

Ve Princess Yumi katılıyorum sana kim etkilenmez ki öylesi bir varlıktan
    İnkar etsin bakalım o uzaylı ise kızımızda tanrıça etkilenmemsi mümkün değil görüldüğü üzere

*Gözgü* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.12.13, 15:32   #330
    bburcuu
    Papatya Ekibi
    FT Island & Jang Keun Suk Sorumlusu
    bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İZLEME LİSTEM
    Nereden: Millet - i Primadonna
    bburcuu isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
    Bu kızın babası ne olduda bu hale geldi acaba en merak ettiğim şeylerden biri bu oldu 4.bölüm sonrası

bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır