Yeppudaayı Seviyorum...
Alt 03.05.13, 00:19   #11
merdamert
merdamert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: türkkey,istanbul
çok güzel filmdi emeği geçen herkese teşekkürler kim nam süper saranghae yo sevgiyle kalın

merdamert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.05.13, 01:25   #12
Bastet
Bastet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Filmi gerçekten beğendim. Tabii filmin en öne çıkan kısımlarından biri cinselliğiydi. Ama cinselliğini rahatsız edici bulmadım, tabii +18'di, zaten altındakilere önereceğim bir film değil. Gerçekten Korelilerin dizileri ve filmleri arasında dağlar kadar fark var, dizilerini genellikle çok tekdüze buluyorum ama filmleri bambaşka işte. Cinselliğin güzel işlendiğini düşünüyorum, birçok filmde rahatsız edici olabiliyor ama bu filmde bir başka yaklaşmışlardı. Önce filme biraz gölge düşürdüğünü düşündüm ama sonradan bu görüşüm değişti. Konusu çok güzeldi, dönem güzel anlatılmıştı. Önereceğim bir film oldu.

Bastet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.05.13, 01:43   #13
ColdOne*
ColdOne* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ocean Land
Kim Nam Gil'i ilk No Regret filminde izlemiştim, ve açıkçası bu adamın nesini beğeniyorlar demiştim. Sonra bu filmi izledim! Gayet hoştu burda.. öhöm neyse filme gelecek olursak, güzeldi, duygusal yanı ağır basıyordu,tavsiye ederim

ColdOne* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.05.13, 19:34   #14
dadaş ispir
dadaş ispir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
evet +18 sahneler çok fazlaydı ama bende diğer yorumcular gibi o sahnelere takılmıyorum çünkü filmin içeriği çok güzeldi...bende bir Kim Nam Gil hayranıyım
Gizli Mesaj içeriği: Filmin sonu hakkında bilgi içermektedir..:
ama neden her filminde ölmek zorunda

Konu sa-rang tarafından (30.05.13 Saat 20:07 ) değiştirilmiştir.
dadaş ispir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.01.14, 00:32   #15
rain_yoochun
rain_yoochun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
herkesin belirttiği gibi cinsel öğeler bulunmakta ama +18 yazıyor zaten bence rahatsız olanlar izlememe tercihini kullansınlar.filmi genel olarak beğenmedim.aralarında aman aman bir aşk yaşanmıyor zaten.giasengin(doğru mu yazdım bilmiyorum ama)duyguları daha gerçekçiydi.izlenmeyebilirde.

rain_yoochun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.08.14, 01:33   #16
bhre
*Hayalperest*
bhre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu :D
bhre isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
filmde herkesin dediği gibi +18 sahneler vardı ama rahatsız edici bulmadım. filmde o zamanı gerçekten güzel anlatmışlar beğendim aşktan çok film o zaman yaşananlar hakkında gibiydi. emeği geçen herkese teşekkür ederim

bhre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.09.14, 05:49   #17
propontis
propontis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
propontis - AİM üzeri Mesaj gönder propontis - MSN üzeri Mesaj gönder propontis - YAHOO üzeri Mesaj gönder propontis isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Müzikler güzel. Bu minvalde duyguların veriliş biçimi ve seyircide bıraktığı etki de öyle. Bazı gerçeklere de benzer şekilde atıfta bulunuluyor çoğu kere. Aşkın önemi ve ayıp sayılan bazı şeylerin kendi içerisinde güzel oluşu gibi. Tabi bunları ifade etmek için de bol bol cinsel içerikli sahne oluşturmuşlar. İlk kısımda bu tip sahneler sayıca az ise de ikinci kısımda bunların sayısı bir hayli fazla tutulmuş. Film ise tüm bunlara rağmen ortalama bir film olmaktan kurtulamamış; çünkü film ne çok sürükleyici bir çizgide ilerliyor ne de yansıtığı şeyler fevkalade güzel denilebilecek tarzda.. Şu halde izleseniz çok bir şey kazanmayacağınız izlemeseniz de çok bir şey kaybetmeyeceğiniz bir yapıt var karşınızda. Dolayısı ile karar sizin vakit sizin. Benden söylemesi.

propontis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.09.14, 10:50   #18
sin@n
İZLEME LİSTEM
sıkıcı bir film

sin@n isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.09.14, 02:34   #19
ecishko
ecishko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Zizbanlı Zizmir
Film benim çok hoşuma gitti.Çizdikleri tüm resimleri de o kadar çok beğendim ki bazen onlara bakmaktan olayları kaçırdım.Cinselliğin fazla ama gerekli olduğu bir filmdi.Özellikle kim nam gil'in sırtına resim çizdiği sahne çok hoşuma gitti.Hocaya ve diğer zorba ressamlara sinir oldum.Giasengin amacını tam olarak anlayamadım.Daha doğrusu hareketleri çok fevri geldi.2008'in en çok izlenen 8. filmiymiş.Ayrıca kız tanıdık geliyor ama nerden diye düşünüyordum.Sonunda buldum We teach you love kızmış meğersem Sanırım o dönemde zina yasakmış.Tapınakta olanları sadece böyle açıklayabiliyorum.Kızın cinselliği ahlak dışı görmektense onunda doğal bir şey olduğunu sevmenin aşık olmanın bir parçası olarak görmesi filmin sonunda bile çizdiklerini savunması da çok güzeldi.

ecishko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.14, 21:01   #20
nian
nian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: !stanbul&tek!rdağ
orta karar bir film, çok beklentiye girilmeden izlenirse izleyicisini memnun edecektir. bir arkadaşı dediği gibi vücutta resim baskısı çıkarma sahnesi çok güzeldi.keşke son daha farklı olsaydı.sanatçının değerinin bilinmemesi her toplumda, her zaman diliminde canımı sıkıyor.filmin çekimleri de sahneleri gibi estetikti, kızın çizdiği resimlerde çok iyiydi

nian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2008, beauty, film, gã¼ney, güney, kore, online, portrait, İzle

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 12:01.