Yeppudaayı Seviyorum...
:...Üye olan ya da olmayan herkes sitemizle ilgili şu bilgiyi okuyabilir mi.?: buyrun, tıklayınız....:
Geri Dön   YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > KORE FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ

GAYA KORE RESTAURANTI...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 02.05.13, 23:19   #11
merdamert
merdamert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: türkkey,istanbul
çok güzel filmdi emeği geçen herkese teşekkürler kim nam süper saranghae yo sevgiyle kalın

merdamert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.05.13, 00:25   #12
Bastet
Bastet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Filmi gerçekten beğendim. Tabii filmin en öne çıkan kısımlarından biri cinselliğiydi. Ama cinselliğini rahatsız edici bulmadım, tabii +18'di, zaten altındakilere önereceğim bir film değil. Gerçekten Korelilerin dizileri ve filmleri arasında dağlar kadar fark var, dizilerini genellikle çok tekdüze buluyorum ama filmleri bambaşka işte. Cinselliğin güzel işlendiğini düşünüyorum, birçok filmde rahatsız edici olabiliyor ama bu filmde bir başka yaklaşmışlardı. Önce filme biraz gölge düşürdüğünü düşündüm ama sonradan bu görüşüm değişti. Konusu çok güzeldi, dönem güzel anlatılmıştı. Önereceğim bir film oldu.

Bastet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.05.13, 00:43   #13
ColdOne*
ColdOne* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ocean Land
Kim Nam Gil'i ilk No Regret filminde izlemiştim, ve açıkçası bu adamın nesini beğeniyorlar demiştim. Sonra bu filmi izledim! Gayet hoştu burda.. öhöm neyse filme gelecek olursak, güzeldi, duygusal yanı ağır basıyordu,tavsiye ederim

ColdOne* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.05.13, 18:34   #14
dadaş ispir
dadaş ispir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
evet +18 sahneler çok fazlaydı ama bende diğer yorumcular gibi o sahnelere takılmıyorum çünkü filmin içeriği çok güzeldi...bende bir Kim Nam Gil hayranıyım
Gizli Mesaj içeriği: Filmin sonu hakkında bilgi içermektedir..:
ama neden her filminde ölmek zorunda

Konu sa-rang tarafından (30.05.13 Saat 19:07 ) değiştirilmiştir.
dadaş ispir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.01.14, 23:32   #15
rain_yoochun
rain_yoochun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
herkesin belirttiği gibi cinsel öğeler bulunmakta ama +18 yazıyor zaten bence rahatsız olanlar izlememe tercihini kullansınlar.filmi genel olarak beğenmedim.aralarında aman aman bir aşk yaşanmıyor zaten.giasengin(doğru mu yazdım bilmiyorum ama)duyguları daha gerçekçiydi.izlenmeyebilirde.

rain_yoochun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2008, beauty, film, gã¼ney, güney, kore, online, portrait, İzle

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 12:19.