Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Aramıza Yeni Katılan Üyelerimiz... > Doğum Günü Ve Diğer Özel Gün Çocukları / Bugün,Günlerden Biricik Nunumuz ^.^ ♥♥♥
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 01.03.14, 21:00   #1
femida
femida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
# cnblue
#

Evet , sevgili doğum günü davetlileri , bugün sakin kalabilemiyoruz !!!

Çünküüüüü bugün bizim çiçeğisi burnunda psikolojik danışmanımızın , sepsempatik , taptatlı , son derece anlayışlı , fevkalade zıpır , biricik korelasyo'nun'umuzun (zor bi kelime oldu , kabul ediyorum ) doğum günüsü !!!

Doğum günü hanım efendisini ( ) kelimelerim döndüğünce anlatmaya çalışayım efendim.

Kendisi ne yapsa güzel geliyor efendim, böyle bir insan olabilir mi!! (Oluyor , kabul.Ama pek az )

Ne yapsan güzel geliyor kerimem ,evet.Sana da söylemiştim , ların bile güzel , diye....Yapacak bir şey yok.

lamaların ,nazlanmaların,beni anladığın halde işi yokuşa sürüp beni şekilden şekle sokmaların bile güzel.He gülmen , sevmen zaten tadından yenmiyor.

Bu benim için böyleyken eminim buradaki diğer arkadaşların,dostların için de aynı şey geçerli tatlı kıs.
Bu anlattıklarımı küçük bir fotoğrafla özetlemek istiyorum.Nun'a bakış açımız

Bir giriş faslı bu kadar uzun mu olur ya Hu !! Tamam partiye başlayalım o vakit !

Kahvaltısız güne başlanmaz diiii mi sitaremmm Bak başlığı da kırrrmızı.

Ne yapılır ki bi partide ya , ne yenilir ne içilir?! Karpuz severiz biz, karpuz kesek mi ?

Tamam tamam , şaka yaptım bak gerçektennn.

Gelecek şimdi pastalar, ben istedim ki kimsenin canı çekmesin , tatlılar mideye hoooop inmesin. Ama oh olsun size

Hediye kısmına geçelim haydi , çık pencereye bak ne geliyorrr !

Tadaaaaaaaammmmmm !!!!!

Ay yok artık kerimem , öğrenciyik şurada. Yurdumun cefakar , vefakar, itaatkar,sebatkar ve özel hayata son derece önem veren, kesssinlikle poşetlerimizi mıncırmayan () postane memurlarından gelen hediyeler senin için olanlar .

Az kaldı kerimemmm , dayan,yapabilirsin evet okuyabilirsin...
Ben o kadar sempatik vs dedim ama bunu demesem olmaz. Balık burcunun özelliği mi bu içine kapanık olmak? Gerçekten soruyorum .
Ve madem böyle , ben bu sene daha tecrübeli davranıyorum ( ). Sana hediye edeceğim şarkıları ( ve dahi plasebo cuğuma ) kendi başına/başımıza dinleyeceksin/dinleyeceğiz. O yüzden şu an şarkı paylaşmayacağım.

Ama dur , izlemen gereken bir-iki şey var.Gitmeee kerimemmmmm !!!

Bunlar parmağımın olduğu ilk videolar olduğu için göz zevkinizi acımasızca bozdum,özür dilerim.
Veeee işte , seni çoook seven dostlarının seninle ilgili duygularının minicik bir tezahürü Nun hanım kız !!

Gözlükler ne alemde kerimem ? Elinde değiller inşallah ? Ekran buğulu mu sizin orda da ya ? Tamam bugün ben kötüyüm.

O kadar konuştuktan sonra vel hasıl demeye utanıyorum iyi mi
Seni çok sevdik kerimem, senin sevdiğini de sevdik,seni sevdireni sevdik...

"Yeni yaşında şöyle mutlu ol , böyle mutlu ol " demek ne kadar doğru bilemiyorum.Gözlerin hüzünden dolu dolu olduğunda da,mutluluktan pırıl pırıl parladıklarında da Allah kalbinden umudu , iyi işler yapma isteğini , hevesini ,arzusunu, gücünü eksik etmesin kerimemmmm.

Rabbim her daim seninle olsun,daha da bi şey diyemiiiiicim yaa Benim ekrana da bi haller geldi de

Senin duanla bitireyim mi , tatlı kıs? Ben seni çooo...ok seviyorum sitaremmmm.
Hep çok sev , hep çok sevil.

Duygusal bitirmeyeceğim,bir deeee "Yesssin onu kerimesi"

femida isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.03.14, 21:01   #2
plasebo
plasebo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Gün geçmiyorki bir yaş daha yaşlanan birinin üzüntüsüne şahit olmak yerine onun bu mutsuz gününü eğlenceye çevirmiş olmadığımız..

Bugün hayatının baharında gencecik bir kızımızın daha yaşlanışını kutlamak için toplanmış bulunuyoruz gerçi o bundan pek memnun gibi dursa da yaş 30u geçtiğinde durum tam tersine dönecek garibim nerden bilsin

Nerden mi biliyorum o bir sır evet efendim yine bir giriş cümlesini toparlayamamış olmaktan dolayı kendimi kınıyorum yazmamışım gibi davranalım

şttttttt doğum günüsü çocuğuuuu burada mısın

heh tamam buradasın canımmm tatlı nunum benim nasılsın bu satırları okuyor olmaktan dolayı pek üzgünsün değil mi neyse ki ben çok fazla konuşan biri değilim kısaca yazacağım

Sevgili pek sevgili çok sevgili canımız ciğerimiz korelasyonumuz
duydukki bugün doğum gününmüş toplandık geldik dedik bir kutlama yapalım coşalım eğlenelim çıldıralım
yorgunsun biliyorum ama bu satırları okumaya da mahkumsun biliyorsun

Neyse neyse seni çok zorlamıyorum zaten okuduğun/okuyacağın milyonlarca mesaj var

Doğum günün kutlu olsun nunummm

O zamaaaaan partiiiii başlasııııın

Bütün kızlar toplandık toplandık

Şobm mastı go on

Eeeee pastasız parti mi olur

Ama ondan önce şunu izle bakalım hala pasta isteyecek misin

tamam tamam unut bence

İşte geldiiiiiiii

Üflemezsen eriyeceeeeek çabuk ooool

Aferiiiiiiiiiiin işte böyleeee

Neyse bu faslı geçtiğimize göre azıcık müzük dinleyelim de havamız yerine gelsin hepsi dinlenecek ona göre

Bu olmadan olmaz dedim partilerin baş tacı malumunuz
Islıkları görelim

Veeeee hepi börtdey şarkımız söyleyeni benim ama dans edenler hakkında yorum yapıp burada onları ifşa etmek istemem sen tahmin et

veee tabiî ki bu olmadan olmaz kiiii ben severim

ve sen çok seversin d.ı.m.t.ı.s. ile beraber geldim

daha getireceğim bir sürü şey var aslında amma ve lakin seni düşünmekteyim hem yorgunsun hem doğum günü çocuğusun azıcık neşelendireyim istedim sadece

inşallah mutlu olursun sadece bugün değil hayatının her anında...Allah karşına her daim çok çok güzel insanlar çıkarsın korelasyonum ömrün boyunca çok mutlu ol
sağlık ve mutluluk peşini hiç bırakmasın inşallah tanışmamız kocaman bir tevafuktu Allah büyük…
o konuda tekrar tekrar sayfalarca yazı yazmak istemem ama yine de hatırlatayım dedim hani unutursun falan
''sen sensen ben de benim'' nunum unutma bunu beni bir gün unutsan bile bunu hiç unutma

doğum günün kutlu olsun nunum…aklına hayaline gelmeyecek mutlulukların olsun inşallah (amin cümlemize ) iyi ki doğmuşsun…

nice nice mutluluk dolu yıllara korelasyonum benim

inşallah çok uzun olmamıştır inşallah çok yormamıştır yazdıklarım seni

aslında sadece şunu izlesen de olurdu bu kadar şeyi boşuna okudun
özet burada

seviyorum seni nunum
iyi ki doğdun
iyi ki varsın

plasebo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.03.14, 21:03   #3
jungyonghwaoppa
CNBLUE Sorumlusu
jungyonghwaoppa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 'Out of the blue we fell in love with CNBLUE!'
Sanalla gerçeğin birleşmesi zor gibi görünebilir ama biz bunu fazlasıyla başardık bence

Bu güzel ve özel günde sana hediye edebileceğim tek şey ve belki de en güzel şey, duygularım

Gizli Mesaj içeriği: Sanal ve gerçeğin birleşimi :D:

Eğri büğrü inişli çıkışlı yazım için özür İyi ki doğdun tekrardan Nunummm

femida ellerine sağlık çok güzel olmuş, duygu yüklü, sevgi dolu olmuş çok beğendim..

jungyonghwaoppa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.03.14, 21:05   #4
hyunzeze
Hyun Bin Sorumlusu
hyunzeze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: son turlarda .. :)

ÖZLEMİİİİİİMMM ( -korelasyon- )doğum günün kutlu olsun

''Hayallerimde bile sana söyleyemediğim şeyler yazacağım şimdi,
‘siz’ yerine ‘sen’ demek gibi… (Nazan Bekiroğlu - Nar Ağacı)''

gönül isterdi ki doğum gününde yanında olayım da birer pasta yiyip çay kahve içelim

ama en azından burdan da ne demek istediğimi anlatabilirim belki resimlerle

renkdaşım mantarım çay sevenim ve Nazan Bekiroğlu okuyanım...

''Çay'sız yar yakışmaz yanımıza...
Yar kokusundan önce çay kokusu devadır canımıza.. (Nazan Bekiroğlu)''

demişse madem senle önce bir çay içmeliyiz diye düşündüm...

beraber gece boyu uzayan bir sohbette yapabiliriz nazan bekiroğlu içerikli
''Keşke başımı kaldırıp yüzünüze daha iyi bakabilsem. Keşke daha yakından tanıyabilsem. Bir bilsem. Kimsiniz ve ne işimiz var birbirimizin hayatında? Sizde benim cümlelerim var bende sizin gözleriniz.(Nazan Bekiroğlu) ''

belki vardır bir sebebi tanışmanın kaynaşmanın muhabbetin

''Bütün sevinç ve ümidi yok eden kader bolca gözyaşı getirse de,
Bir an için başını kaldırıp çok yıldızlı bir göğe bakmak bile
yaşamak için ayak diremeye yeterli bir sebeptir... (Nazan Bekiroğlu) ''

bu doğum gününde daha da umutlu daha bol yıldızlı lacivet gecelerin olsun işallah...
ve umarım hayattan ne istiyorsan Allah daha güzellerini daha hayırlısını çıkarsın karşına...

''O zaman, içimden geçenleri yazabilince, başarabilince ruhuma kanat takmayı, var olacağım. Paylaştıkça çoğalacak, bölüştükçe varlığımın anlamını çözeceğim. (Nun Masalları - Nazan Bekiroğlu)

neyi ne kadar istersen özlemim hep daha güzelleri nasip olsun hayatına...
hep güzellikleri paylaşmayı nasip etsin Allah...

''En güzel yerlerde, en doğru insanlarla yollarımızın kesişmesi ve her zaman en iyisinin değil, en hayırlısının olması dileğiyle... (Soğuk Kahve - Ahmet Batman)

sözün özü özlemim ( -korelasyon- )seni en iyi kitap cümleleriyle anlatırım sandım..
belki anlatamadım ama sen anladın beni ki senin görevin buydu unutma tamam mı

doğum günün kutlu olsun özlemim Allah nice nice güzellikler nasip etsin sana
şansın bahtın hep açık olsun... Allah ömürünü en güzel şekilde yaşamayı nasip etsin... iyi ki doğdun iyi ki varsın....

veeeee minik sevimli bir şarkıcık

P.S: Seninle yapmak istediğim bişey daha var olur mu dersin özlemim
:

not: femida ellerine. emeklerine sağlık canım hem klip hem de sayfa için

hyunzeze isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.03.14, 21:07   #5
Lisbet
Lisbet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Yerimi aldimm
Yetistim sukur

Lisbet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.03.14, 21:08   #6
propontis
propontis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
propontis - AİM üzeri Mesaj gönder propontis - MSN üzeri Mesaj gönder propontis - YAHOO üzeri Mesaj gönder propontis isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

propontis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.03.14, 21:13   #7
beggar
beggar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: "Out of the blue we fell in Love with CN Blue"
beggar isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Doğum günün kutlu olsun mutlu,huzurlu,sağlıklı yıllar...

beggar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.03.14, 21:14   #8
fatmahar
fatmahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Doğum günün kutlu olsun.Mutlu yıllar dilerim.

fatmahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.03.14, 21:30   #9
purpledream
CNBLUE Sorumlusu
Özverili Üye
purpledream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: "Out of the blue we fell in Love with CN Blue"
Özlemcimmm, mutlu yıllar dilerim Yeni yaşında her şey gönlünce olsun

purpledream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 01.03.14, 21:36   #10
Lethet
Lethet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nice senelere
Doğum günün kutlu olsun

Lethet isimli Üye şimdilik offline konumundadır