Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Önümüzdeki Günlerde - Çok Yakında > Önümüzdeki Günlerde - Çok Yakında(ESKİ KONULAR) / Benimle Evlenme! Roy Marn / 2011 / Tayland // Dizi Tanıtımı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 17.06.12, 21:26   #41
su_nehri
su_nehri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
# 2pm
#
Alıntı:
yalniz_kiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ismi güzelmiş kesinlikle dizide güzeldir sabırsızlıkla bekliyorum =) etiket için coook teşekkürderim bidenem ellerine saglık...
evet özellikle ismi zaten ilgimi çekmişti (: inşallah çeviren olurda burda da izleriz...(:
rica ederim canım ben teşekkür ederim (:
Alıntı:
amorf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
biraz bilindik konulara benziyor ama karekterleri sevdim izleyebilirim teşekkürler...
karakterleri bende çok sevdim (: eğlenceli bir dizi (: inşallah burda da çevrilirde izleriz...(: rica ederim canım (:
Alıntı:
JaeJin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ooo Tayland dizisi. Ne güzel..
tayland filmlerinin güzel olduğunu biliyordum ama dizilerininde bu kadar güzel olabileceğini düşünmemiştim.(: inşallah burda da çeviren arkadaşlar olur da hep birlikte izleriz...(:
Alıntı:
boşşş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha ne kadar verebilirsin ki? Sağol canım izleyeceğim eklenirse
çok fazla mı bilgi vermiş oldum konusuyla ilgili bilgilerdi...(: rica ederim canım (: inşallah eklenir (:
Alıntı:
Zabu mafu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Etiket ve paylaşım için teşekkürler.
rica ederim canım (:
Alıntı:
morgana! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teşekkürler canım eline sağlık komik ve eğlenceli görünüyor. kız sevimli...
rica ederim canım (: asıl ben teşekkür ederim (: bence de komik ve eğlenceli bir dizi (: dediğin gibi kızda çok sevimli bir şey (:

su_nehri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.12, 21:27   #42
Boiceels07
Boiceels07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Antalya - Lau Family ^^
Etiket ve paylaşım için teşekkürler

Boiceels07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.12, 21:30   #43
boşişlermüdiresi
boşişlermüdiresi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: boşişler müdürlüğü
# yok
#
çocuk o kadar tanıdık ki çeviren var mı eng alt yazısı da mevcut mu acaba ?

boşişlermüdiresi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.12, 21:32   #44
jackers
jackers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
# yok
# yok
ben böyle zorunlu evlenme, sahte nikah falan olan dizilere bayılırım. dört gözle yüklenmesni bekleyeceğim. ellerine sağlık

jackers isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.12, 21:32   #45
maviay
Y.M.G
İZLEME LİSTEM
# yok
# jks
Seyretmiştim bir 10 bölüm kadar başka bir sitede... Fena değil

maviay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.12, 21:32   #46
elsam_merin
İZLEME LİSTEM
Nereden: Sonice
Tayvan dizisi mi bu da popülerlik 12,4 demiş ama :d bunu kaç üzerinden değerlendiriyolar ki acaba ilginç bir diziye benziyor, teşekkürler @su_nehri paylaşım için

elsam_merin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.12, 21:40   #47
Jadejh
Jadejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Tayland filmleri gerçekten çok güzel oluyor. İzlediğim bütün Tayland filmlerini çok beğenmiştim. Dizileride çok güzel. Bu diziyide çok merak ettim. Umarım en kısa zamanda çevrilir.
Bilgi için çok teşekkürler. (:

Jadejh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.12, 21:41   #48
cranky
İZLEME LİSTEM
# yok
#
merak ettim acaba yüklenirse etiketlermisiniz?

cranky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.12, 21:43   #49
milagro
milagro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Edirne
İngilizce alt yazı ile izlediğim bir lakorn, konusu, hikaye akışı süperdir... Özellikle Bee'ye bayılacaksınız, içine şeytan kaçmış bir kız diyebilirim. Çok eğlenilecek bir dizi, Türkçe alt yazı ile tekrar burada izlemek ayrı bir keyif olacak benim için...
Boy Pakorn'da Tayland lakornlarının Superstarlarındandır. Duygusal ve komik sahnelerdeki tepkileri kesinlikle izlenesidir.
Çevirmenlerin ellerine sağlık, çok teşekkürler.
Diğer lakornları da özellikle Sawan Biang ve Buang Ruk Gamathep de çevrilse süper olur diye düşündüğüm dizilerdir.

milagro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.06.12, 21:53   #50
su_nehri
su_nehri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
# 2pm
#
Alıntı:
JGS.loveee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Etiket ve paylaşım için teşekkürler
rica ederim canım (:
Alıntı:
boşişlermüdiresi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çocuk o kadar tanıdık ki çeviren var mı eng alt yazısı da mevcut mu acaba ?
belki daha önce film yada diziler de görmüş olabilirsin...(: şuan sitede yok inşallah çeviren arkadaş olur (: evet mevcut türkçesi de mevcut ama bu sitede değil viki de(:
Alıntı:
jackers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben böyle zorunlu evlenme, sahte nikah falan olan dizilere bayılırım. dört gözle yüklenmesni bekleyeceğim. ellerine sağlık
aynen bende bayılırım (: inşallah biran önce burda da çevrilirde izleriz...(: teşekkür ederim canım (:
Alıntı:
maviay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Seyretmiştim bir 10 bölüm kadar başka bir sitede... Fena değil
bende ilk 2 bölümünü izledim çok beğendim güzel bir dizi (: inşallah çeviren olurda izleriz (:
Alıntı:
elsam_merin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tayvan dizisi mi bu da popülerlik 12,4 demiş ama :d bunu kaç üzerinden değerlendiriyolar ki acaba ilginç bir diziye benziyor, teşekkürler @su_nehri paylaşım için
yok tayland dizisi (: hiç bir fikrim yok yazıyordu vikipedisinde bende alayım dedim...(:
evet çok ilginç ve komik bir dizidir (: rica ederim @elsam_merin (:
Alıntı:
Jadejh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tayland filmleri gerçekten çok güzel oluyor. İzlediğim bütün Tayland filmlerini çok beğenmiştim. Dizileride çok güzel. Bu diziyide çok merak ettim. Umarım en kısa zamanda çevrilir. Bilgi için çok teşekkürler. (:
evet kesinlikle çok güzel oluyor...(: dizileri de güzelmiş (: inşallah canım çevrilirde izleriz (: rica ederim (:
Alıntı:
cranky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merak ettim acaba yüklenirse etiketlermisiniz?
çevrilsinde etiketlerim canım (:
Alıntı:
milagro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İngilizce alt yazı ile izlediğim bir lakorn, konusu, hikaye akışı süperdir... Özellikle Bee'ye bayılacaksınız, içine şeytan kaçmış bir kız diyebilirim. Çok eğlenilecek bir dizi, Türkçe alt yazı ile tekrar burada izlemek ayrı bir keyif olacak benim için... Boy Pakorn'da Tayland lakornlarının Superstarlarındandır. Duygusal ve komik sahnelerdeki tepkileri kesinlikle izlenesidir. Çevirmenlerin ellerine sağlık, çok teşekkürler. Diğer lakornları da özellikle Sawan Biang ve Buang Ruk Gamathep de çevrilse süper olur diye düşündüğüm dizilerdir.
kesinlikle katılıyorum herşeyiyle süper bir dizi (: evet başrol kız bir harika oğlana az çektirmedi gerçi oğlanda ona (:
daha çevrilmedi canım burda inşallah çevren olurda izleriz viki de türkçe altyazılı şekilde var (: orda keşfettim zaten bu diziyi ilk iki bölümü beni etkiledi (:

su_nehri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
benimle, benimle evlenme, evlenme, or or, tanıtımı, tayland

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:21.