Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Her Türlü Destek, Yardım Bölümü / boys over flowers
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 25.01.11, 20:07   #1
vildan merve
İZLEME LİSTEM
öncelikle mreaba herkese lütfen yardım edin boys over flowers ilk 1.ci bölümde 47.08 süresinde başlayan şarkı var eğer arşivinizde yoksa adresini veriyim dinleyin lütfen süresnii de veriyim youtube adresini yazıcam o süreyi eğer arşivinde varsa ilk verdiğim süreye bakarak ama yotubede bakarsanız şimdi vericeğim süreyle bakın lütfen adres süresi ise 5.44 de başlıyor lütfen eğer youtube açlılmıyorsa diğer adres http://www.(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*).com/boys-over-flowers-1-bolum-dizi-izle.htmldizi-izle.html bu adrse şarkı 47.08 de başlıyor bakın bu megaupload üstüne gelince süresii veriyor direk verdiğim süreye tıklarsanız şarkı açılıyor lütfen yardım edin kardeşim şarkıyı bulmayı çok istiyor

vildan merve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.01.11, 20:27   #2
otani sensei
otani sensei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
kardes sana mesajtan attım ordakı sarkılardan lucky adlı sarkı senın ıstedıgın sarkı ok

otani sensei isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.01.11, 20:54   #3
20start08
İZLEME LİSTEM
Nereden: Almanya
Bu sarki aslinda "My Girl" dizisinin sarkilarindan birisi...benimde hosuma gittiginden indirmistim hemen

indirmek isteyenler icin:
[ My Girl ] Never Say Goodbye.mp3

NOT: Ilk kez fileserver´e birsey yükledim, insallah link ile alakali bir problem olmaz...eger olursa söyleyin baska sekilde buraya sunmaya calisirim insallah

20start08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.01.11, 21:53   #4
vildan merve
İZLEME LİSTEM
çok teşekkür ederim nasıl yardım ettiniz anlatamam kardeşim başımın etini yedi bulamıycam sandım çok sağolun çok teşekkür ederim

vildan merve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.02.11, 01:06   #5
artisttartistt
İZLEME LİSTEM
Nereden: vazgeçiLmezim istanbuL !!
vesilenizle bende bulmuş oldum teşekkürler

artisttartistt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
boys, flowers