Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 JAPON DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Japon Dizileri / DRAM One Liter Of Tears / 1 Litre Gözyaşı / 2005 / Japonya / Mp4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 30.08.09, 21:21   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #1
senshi
Emekli Admin
İZLEME LİSTEM
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Ichi ritoru no namida (2005)

Aya Omurilik soğanı dejenerasyonu ( bu hastalık bizim özgürce haraket etmemizi sağlayan omuriliğin yavaş yavaş yok olması demektir) hastalığına yakalandığında doktoru ondan bir günlük yazmasını ister. Böylece hatalığın ilerleyişini görecektir. Aya-nee o günden sonra günlük tutmaya başlar. Gücünün yettiği yere kadar yazar. Bütün yaşadıkları bu günlüklerde saklıdır. 23 mayıs 1988 yılında hayata gözlerini yumar. Ve bir dergi aracılığıyla günlükleri yayınlanmaya başlar. Bu hikâye bu günlükler günlükler sayesinde önce kitap olarak basılmış daha sonra dizisi yapılmış ve aya-nee nin gerçek hayatını konu almıştır.

Altyazıları senkronlarken biraz izledim diziyi mükemmel bir hikayesi var. Aya denen kız çok tatlı ya

TOPLAMDA 11 BÖLÜM. HER BÖLÜM ORTALAMA 200 Mb. TÜRKÇE ALTYAZILI

İndirme Linkleri

01.bölüm
02.bölüm
03.bölüm
04.bölüm
05.bölüm
06.bölüm
07.bölüm
08.bölüm
09.bölüm
10.bölüm
11.bölüm
Special Bölüm

Ek bilgiler...

Alternatif linkler için saadetko ve golge_ 'ye teşekkür ederiz

Ek bilgiler...

Paylaşım sevgili ASG_989'a aittir...
Çeviri: kazasker

Diziyi Online İzlemek İçin
TIKLA

Konu gülizz tarafından (09.11.14 Saat 20:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: kırık linkler kaldırıldı.
senshi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.08.09, 12:20   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #2
sonzai
sonzai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
gerçek hayattan alınmış bir konu bu onu daha güzel yapmış japon dizilerini pek sevmem ama bu gerçekten etkileyiciydi

sonzai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.08.09, 19:52   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #3
besttr
İZLEME LİSTEM
besttr - MSN üzeri Mesaj gönder
mükkemmel bir dizi. göz yaşını tutabilene şahit olmadım henüz..

besttr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.08.09, 19:57   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #4
fato
Y.P.E
İZLEME LİSTEM
Nereden: Her yerdee
# yok
# yok
Aigooo bunun special bölümüde warmış Acaba kız öldükten sonra noldu çok merak ediodum Acil indirmem lasım ..

fato isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.09.09, 16:26   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #5
ByUl
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
çok güzel süper bir dizi bir insan ağlarda bu kdr ağlar mı her bölümde ağladım gerçekten çok güzel bir diziydi

ByUl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.09.09, 06:02   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #6
erte17
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çanakkale
bende merak edip izlemiştim ama eğer diziyi izlediyseniz special bölümünü izlemeye gerek yok bence. dizinin önemli yerlerini kesip biçip ekleyip ( pek bir eklenti yok ) birşey yapmışlar. niçin yaptıklarını anlamış değilim. kısaca izlemeye değecek bişey yok. 1.4 gb gibi büyük bi de boyutu var.

erte17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.09.09, 11:33   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #7
mihochan
mihochan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: mars
gerçekten bir litre gözyaşı döktüğüm bir diziydidram seven arkadaşlara tavsiye ederim..ben özellikle ayanın annesini çok beğenmiştim çünkü okadar zorluğa rağmen çok metanetli kızına çok güzel moral veriyordu ben de beğendim yani

mihochan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.09.09, 20:19   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #8
YOSEİ
İZLEME LİSTEM
İzlediğim zaman ALs hastalığı hakkında bir çok araştırma yapıp bilgilenmiştim.
Hem öğretivi hem düşündürücü hem ağlatıcı bir dramaydı.! litreden fazla göz yaşı dökeceğinize eminim.Hele Aya'nın her konuşması boğazınızda yutkunamamanıza sebep olacak.KEsinlikle izleyin =)

YOSEİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.09.09, 20:41   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #9
dance
Emekli Admin... (ÖZGÜRÜM...)
dance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çanakkale
izlediğim en duygusal dizidir. halen son bölümdeyim ve izlemek için uygun psikolojimin oluşmasını bekliyorum...

dance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 05.09.09, 21:45   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #10
olvidoy
İZLEME LİSTEM
ben film ve dramalarda hep güney koreyi tercih ederim ama bu diyi merak ettim aslında biraz önyargılı başladım izlemeye ama cidden çok güzeldi sabah başladım iftara kadar bitirdim okadar ağlamışımki iftardan sonra ağrı kesiciler aldım

olvidoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2005, altyazılı, gözyaşı, japonya, liter, litre, tears, türkçe