Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / ROMANTİK
KOMEDİ
The Greatest Love / Best Love / 2011 / Güney Kore / Mp4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 12.05.11, 22:49   #1
Matsumota
Emekli S.Modöratör
Matsumota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen: Hong Kyun Park
Yapım Yılı: 2011
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore
Türü: Romantik komedi
Bölüm sayısı: 16
Senaryo: Jeong-eun Hong | Mi-ran Hong
Nam-ı Diğer: Aejungui Balgyun,The Discovery of Affection
Firma: MBC
Vizyon Tarihi: 4 Mayıs 2011

Çevirmen: Yukinohana'ya çok teşekkürler

*** Konusu ***
Ae Jung, popülaritesi sönmüş eski bir kız grubu üyesidir. Katıldığı bir TV şovunda, son zamanların gözdesi Ko Jin ile evli rolü yapar ve böylelikle Ae Jung, Ko Jin ve Ae Jung'un grup arkadaşı Se Ri kendilerini bir aşk üçgeninde bulurlar. Pil Joo ise eğlence sektörüyle hiç ilgilenmeyen bir doktordur ancak şans eseri tanıştığı Ae Jung'a aşık olur.

*** Oyuncular ***

Gong Hyo Jin - yıldızı sönmüş Goo Ae Jung rolünde (Pasta)

Ae Jung, 10 yıl öncesinin en ünlü kız grubu olan Treasure Girls'ün en popüler üyesiydi ancak şimdiki zamanda, umulmadık durumlarda basına yakalanmakta. Artık ayvayı yemiş durumda olan ve televizyona çıkarak kazandıklarıyla zar zor geçinen bu eski idol bir de kötü talihini paylaştığı "çılgın" top-star Dok Go Jin ile uğraşmak zorunda. Ama onun sayesinde bir çöpçatanlık programına çıkmayı başarabildi ve mükemmel bir bekar olan Yoon Pil Jo ile tanıştı. O sıralar yaşadığı kötü hayattan kurtulabilmek için bu genci son şansı olarak görüyor ve elinden geleni yapıyorken ne oluyor da şu Dok Go Jin, işine karışıyor?

Cha Seung Won, gözde yıldız Dok Ko-Jin rolünde (Athena)

Dok Go Jin - Ülkenin 1 numaralı yıldızı!
"Ae Jung yakınımdayken neden kalbim böyle delicesine atıyor? Acaba yapay kalbim bu sefer arıza falan mı yaptı?" O zirvede bir yıldız! Halkın tartışmasız 1 numarası. Mükemmel erkek: Seksi ve her bakımdan 1 numara. Reklamcıların en sevdiği yüz. Küçüklüğünde çok önemli bir kalp ameliyatı geçirdi ve şu an vücudunda kalp pompalayan, yapay bir kalp. Gel gör ki ölümü bir kez atlattıktan sonra, kalbinin durmasından korktuğu için en ufak olayda kalp atışlarını ölçmek gibi saplantılı bir hastalığı var. İnsanlara dost canlısı gibi görünse de özünde kaba, bencil biri. Üstelik Kang Se Ri’yle çakma bir ilişkisi var. Aslında uzun zaman önce ayrıldılar ama hâlâ berabermiş gibi davranıyorlar. O hep istediği hayatı yaşadı ve istediği her şeyi yaptı –tabii Ae Jung hayatına girip de her şeyi altüst edene dek!

Yoo In Na, grup üyesi Kang Se-Ri rolünde (Secret Garden)

Kang Se Ri - Eski Treasure Girls üyesi ve Go Jin'in eski sevgilisi
Ae Jung gibi, Se Ri de Treasure Girls üyesiydi ve Ae Hwan onun da menajeriydi. Treasure Girls zamanında hep Ae Jung’un gölgesinde kalıyordu ancak grubun kariyeri bittiğinde o oyunculuğa ve sunuculuğa bürününce Ae Jung’dan daha fazla dikkat çekmeye başladı ve daha popüler oldu. Çöpçatanlık programının sunucusu olduktan ve bu programda eski sevgilisi Dok Go Jin ile Yoon Pil Jo’yu –Ae Jung’a aşık olan genci- bulduktan sonra, Ae Jung’u tekrar kıskanmaya başladığını fark etti.

Yoon Kye Sang, doktor Yoon Pil Joo rolünde (Road Number 1, Nuguseyo)

Yoon Pil Joo - Bitkisel ilaçlarla uğraşan bir doktor
Ünlüler ve onların yaşamları hakkında hiçbir şeyi umursamayan bir doktor o. Tek hobisi, hafta sonları ülkenin dört bir yanındaki dağları gezip, zirvelerinden bitki toplamak ve yepyeni ilaçlar üretmek. Ancak hiç beklemediği bir şekilde Ae Jung’a aşık oldu ve kendini 3 ünlüyle beraber bir aşk dörtgeninde buluverdi!

***Diğer Oyuncular***

Gizli Mesaj içeriği: Diğer Oyuncular:

- Ae Jung'un Ailesi ve İlişkileri -

Menajer Gu Ae Hwan

Kardeşi Ae Jung’u delicesine seven bir ağabey, öyle ki kimse onu istemezken grubun menajerliğine bile soyunmuş. Mutlu bir evliliğe sahip başarılı bir iş adamıydı, tabii batana dek. Oğlu Hyung Gyu, karısından boşanma sürecinde doğmuş.

Gu Ja Chul

Ailesini taparcasına seven bir baba ancak Ae Jung'u desteklerken beslediği iyi niyet, onu kızınınkinden de kötü belalara sürüklüyor. Evi kendisi çekip çevirmeye başladığından beri ev halkının işi çok daha zor.

Jenny

Eskiden Treasure Girls'ün lideri olsa da yaşam tarzını değiştirdi ve küçük bir restoran açtı. İhtiyaç duyduğunda Ae Jung'dan maddi ve psikolojik desteğini esirgemiyor.

Han Mi Na

Treasure Girls'ün dağılmasının asıl sebebi bu kız! Ae Jung'un başına açtığı belalardan sonra kendi iyiliği için ortadan kaybolmuş.

- Dok Go Jin'in Ailesi ve İlişkileri -

Temsilci Moon

Dok Go Jin'in bağlı olduğu ajansın temsilcisi. Dok Go Jin'in kötü kişiliğini saklayıp onu gözde bir yıldız yapmayı başarabilen yetenekli biri.

Kim Jae Seok

Dok Go Jin'in gerçek kişiliğini bilmeksizin, menajeri olmayı kabul etmiş. Treasure Girls'ün lideri Jenny'nin büyük bir hayranı!

Ekran Görüntüleri

Gizli Mesaj içeriği: Capslar ve Resimler:

Ek bilgiler...

Online İzlemek İçin;
The Greatest Love /// Online Dizi İzle

Spoiler Sayfası İçin;
The Greatest Love /// Spoiler

Müziklerini İndirmek İçin;
The Greatest Love /// OST

İndirme Linkleri

1. Bölüm
2. Bölüm
3. Bölüm
4. Bölüm
5. Bölüm
6. Bölüm
7. Bölüm
8. Bölüm
9. Bölüm
10. Bölüm
11. Bölüm
12. Bölüm
13. Bölüm
14. Bölüm
15. Bölüm
16. Bölüm

indirmeye çalıştığınız linkler kırık ise modöratöre bildir butonuna Mesajı Moderatöre bildir basarak kırık link bildirimi yapabilirsiniz.

Konu Ela_aer61M tarafından (12.10.14 Saat 20:13 ) değiştirilmiştir. Sebep: kırık linkler kaldırıldı;16. bölüme mega , uptobox eklendi.
Matsumota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.05.11, 23:13   #2
cangemo
Spoiler Sayfası Sorumlusu
cangemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Hint diyarından Arnav ji ve Ksuhi ji nin yanından
matsu yine ben
ilk indiren ben olayım uğur getirsin
sanada çevirmenimiz yukiyede kolay gelsin

cangemo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.05.11, 23:20   #3
Matsumota
Emekli S.Modöratör
Matsumota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
cangemo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
matsu yine ben
ilk indiren ben olayım uğur getirsin
sanada çevirmenimiz yukiyede kolay gelsin
Nedense sayfayı ilk fark edenin sen olduğuna hiç şaşmadım bacım İyi dileklerin için teşekkürler Hepimize kolay gelsin

Matsumota isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.05.11, 23:25   #4
cangemo
Spoiler Sayfası Sorumlusu
cangemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Hint diyarından Arnav ji ve Ksuhi ji nin yanından
Alıntı:
Nedense sayfayı ilk fark edenin sen olduğuna hiç şaşmadım bacım İyi dileklerin için teşekkürler Hepimize kolay gelsin
beni tanımışsın artık
dediğin gibi hepimize kolay gelsin,Rabbim çenesi susmayan klavyelerimize zeval vermesin
bak senin işin bitti bile ,biz daha sayfalar dolusu spoiler yapıcaz zira dizimizde malzeme çok

cangemo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.05.11, 23:37   #5
hyerima
İZLEME LİSTEM
Ellerinize sağlık bu diziyi zaten merak ediyordum ancak bu sayfayı gördükten sonra merakım kat be kat arttı.İndirme listemin başına aldım çok ama çok eğlenceli görünüyor.Şimdiden heyecanlandım indirip izlemek için sabırsızlanıyorum.Emeği geçen herkese çooook teşekkürler.Yeni bölümler için Fighting

hyerima isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.05.11, 06:36   #6
guguk83
İZLEME LİSTEM
Nereden: BURSA
Kucak dolusu teşekkür. Harikasiniz. Yeni diziniz ve diğer ilgilendiğiniz dizilerde (ki bir sürü var) su gibi aksin. Kolay gelsin.

guguk83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.05.11, 07:14   #7
essonya
İZLEME LİSTEM
İzlemek istediğim bir dizi daha şimdiden kolaylıklar dilerim

essonya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.05.11, 09:38   #8
MeoRami
MeoRami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir ve Yozgat
Paylaşım için teşekkürler

MeoRami isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.05.11, 09:41   #9
TAYCAN
TAYCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: SAKARYA
yenı dizimiz hayırlı olsun kolay gelsin...

TAYCAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.05.11, 11:00   #10
MeoRami
MeoRami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmir ve Yozgat
1.Bölümü izledim ve mütişti paylaşım için tekrar teşekkürler

MeoRami isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
altyazılı, greatest, greatest love, güney, the greatest love, türkçe