Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Üyelerimize Özel Bölüm / Movie School / Film Okulu (2012) / Mini Drama
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 17.01.12, 17:26   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #1
saraç
Boyfriend Sorumlusu
saraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul - Çanakkale

Movie School

Tür: Komedi
Yıl: 2012
Yönetmen: S. Saraç
Senarist: S. Saraç

Oyuncular:
Jung Il Woo
Lee Min Ho
Jang Geun Suk
No Min Woo
Lee Seung Ki
Lee Hong Ki
Kim Joon
Kang Min Hyuk
Shin Min Ah
Park Shin Hye
Lee Ji Eun (IU'nun gerçek adı)
Yoon In Na
Hyun Bin
Kang Ji Hwan
Kim Hyun Joo

Konu:
El üstünde şımartılarak büyümüş bir grup gençle, hayatı, çalışıp, zorluklar yaşayarak öğrenmiş bir grup genç karşılaşırsa ne olur?
Karşılaştıkları ilk zaman büyük bir kavgaya tutuşan bu gençler sonrasında geleceklerini yönlendirmek için gittikleri Film Okulu'nda da karşılaşırlar. Bu gençlere birde asi ve feminist kız grubu eklenince kavgalarına bir süre ara vermek zorunda kalırlar...
Üç tane yetenekli ve eğitimli öğretmen grubu da onları hem film çekmek konusunda hemde hayatın zorluklarını göstermek konusunda eğitmek zorundadırlar. Ama bu eğitim sürecinde bayan öğretmeninde aşırı feminist tavırları işleri biraz daha zorlaştıracaktır...

Fragman 1

Hotfile.com: 1 klik file hosting: Fragman.wmv

3. Bölüm Fragmanı

Free File Hosting, Online Storage &amp File Upload with FileServe

[LEFT]
Ek bilgiler...

Not: Karakter bolluğu dolayısıyla isimleri değiştirmedim. Herkes kendi ismiyle..
- Yazacağım bu dizi, bir adet mini dizi, öyle 1 saatlik dizi senaryosu beklemeyiniz benden Hani beşer, altışar sayfalık bölümler. Fazlası da gözü yorar zaten, okunmaz, ben sizin için şeediyom
- Kişiler az buçuk bu fragmanlardaki halleri, tavırları, tarzları gibi olucek.

Konu saraç tarafından (30.12.12 Saat 22:54 ) değiştirilmiştir.
saraç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.01.12, 17:28   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #2
saraç
Boyfriend Sorumlusu
İZLEME LİSTEM
Filmimizin fragmanı için yapılan galamızın Kore ve Türk gazetelerinde yayınlanan haberi...

Olacak Dedi Oldu

Movie School'un tepunnisi Saraç Boyfriend ilk projesinin fragmanını 17 Ocak 2012'de Yeppudaa'nın Oppadistan eyaletinde Fancanlarla buluşturdu.

Projede pek çok ünlü,yakışıklı,sempatik,hoş,zeki,espirektüel,karizma,efendi,çakal aktör yer alıyor.En önemlisi ise bu isimlerin her biri projeye gönül vermişler.Yapılan Galada Jang Geun Suk'un ' önemli olan bad boy olmak değil bad boy olmanızı içinize sindirecek bir yönetmendir Saraç Hocam ile çalışmak benim için inanılmaz bir deneyimdi' dedi Konuyla ilgili olarak No Min Wo ise 'hem ukala hem de sempatik olmak zordur bunu Sevgili yönetmenim sayesinde başardım ona bu projede bana da pembe olmasa da siyah bir sayfa ayırdığı için komapta' diye konuştu.

Movie School Sarçshinin başarısını konuşuyor.Fragmanı izleyen Fancanlar da yorumlarını eksik etmediler.Gala çıkışında @saadetko ve @sfk22 el ele görüntülendiler (ama şu an burası önemli değil). saadetko: "çok beğendim her şey çok güzel fakat si won'un da projede yer almasını isterdim sonuçta çok iyi bir boydur" açıklamasını yaparken; sfk: bugünlerde çok hüzünlüyüm Saraç çok iyi bir iş ortaya çıkarmış ama gelin görün ki Fragmanı izleyince içim burkuldu Hyun Bin'i görmemle Snow Queen'i hatırlamam bir oldu gözyaşalarımı tutamadım,eve gidince tekrar izleyeceğim() diye konuştu.

Pekçok Fancan da haberdar olunca yorumlarını Saraç Boyfriend'e bizzat iletti.Saraçshi ise ' bu kadroyu toplamak adam işi, boru değil tabi ki sevilecek kocaman Kang Ji Hwan ,Hyun Bin,Jung İl Woo var bir de sevilmeseydi de görseydim ben sizi,olacak dediysek olur' (dediği içinden duyuldu) ,dışından ise 'çok emek verdik tüm ekip çok çalıştı fragmana gala yapma fikri de çok sevildi zaten ne zaman bi fragman görsem gala yapasım gelir kadrom harika sesçisinden ışıksına,kameramanından amelesine kadar herkese minnettarım,onlar olmasa bu iş ortaya çıkmazdı,beni oppalar var etti diyerek sözlerini tamamladı.

Merak şiddet ve hasretle beklenen Mini Dramanın yeni bölümü 21 Ocak günü izleyiciyle buluşacak.Biz de Saraç'ı kucak dolusu kucaklıyor öpücük dolusu öpüyor ve yeni bölüm tarihini de nasıl koydum ama oraya zönk diye yetiştirirsin inşallah mesajımızı iletiyoruz.
(Haber: @mari_kim)

GALA'YA KORELİ ÜNLÜ YAĞMURU!

Sağolsunlar Hong Ki'mle Geun Suk'cuğum özel ricamı kırmayıp bide mini konser verdiler

(Özel davetliler az sonra....)

Konu saraç tarafından (24.03.12 Saat 00:04 ) değiştirilmiştir.

Alt 17.01.12, 17:36   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #3
kapadokyalı
Lee Joon Gi Sorumlusu
kapadokyalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Saraç süpersin yaa böyle bi kadro yeppudaayı sallarr merakla bekliyorum

kapadokyalı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.01.12, 17:36   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #4
gülizz
~ PRİajumMADONNA ~
joker
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 이승기 / 이준&#44592
ayy teşekkür butonu yok başkan nettin hiçte söylemiyosun hee (ıı buraya yorum yazabiliyoruz dimi yoksa sileyim bad boylarda 2 nolu beybim no min woo yu görmek hoş bi ssürpriz oldu film bitsin okuyup tekrar döncem sana etiket için komaoyoo

gülizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.01.12, 17:37   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #5
saraç
Boyfriend Sorumlusu
İZLEME LİSTEM
Vee gecenin özel davetlileri...

En birinci davetlim, balım, yaarim herkesten önce geldi tabii Sağolsun benim için kısa süreliğinede olsa tarzınıda değiştirdiii

(Kabul et, eğlendin! )

Alt 17.01.12, 17:40   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #6
tenere
İZLEME LİSTEM
# yok
# yok
saraç süpersin
devamını merakla bekliyoruzzz
ellerine sağlık

tenere isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.01.12, 17:41   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #7
saraç
Boyfriend Sorumlusu
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
gülizz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
başkan nettin hiçte söylemiyosun hee (ıı buraya yorum yazabiliyoruz dimi yoksa sileyim
Dün beni sağlam gaza getirdiler yaa, bende yapıverdim böyle bi delilik. İnşallah hikayeleri yetiştirebilirim Yorum tabikide yazabilirsiniiz. Ben zati bölümleri ilk mesaja eklicem

Alt 17.01.12, 17:44   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #8
supernaturel
supernaturel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Mersin-Ankara Sigara içmesen süpersin Lee Han Gok!
Saraç hadi bakalım,gözlerimizi yollarda bırakma

Bir ben eksiğim yahu offf şuraya bakın.

supernaturel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.01.12, 17:44   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #9
Ga_eul
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kim Bum ve Jung Yong Hwa ile Jeju adasından
Allahım saraç harikasın yaaAllah seni bize iyiki göndermiş..harika ötesi çikolatalı sıcak çikolatımsı bir şey olmuş yanii...omo omo..Şu an sevinçten karaoke yapabilirm..bu arada harika olduğundan bahsetmişmiydimSiteden bu gidişle çıkamayacağım ama annem kapının önünde kızılcık sopasıyla bekliyor...yani gitmeliym..byy

Ga_eul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.01.12, 17:46   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #10
padawan
İZLEME LİSTEM
çok güzel olmuş 1. bölüm ve diğerlerini bekliyorum merakla

padawan isimli Üye şuanda  online konumundadır

Etiketler
drama, kore okul filmleri, movie, okulu, school

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 04:53.