Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ / FANTASTİK - GİZEM Vampire Prosecutor / Vampir Savcı / 2011 / Güney Kore / Online Dizi İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 18.02.12, 14:52   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #1
dilhat
İZLEME LİSTEM
Nereden: hiç sorma....:)
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Çevirmenler: Usagi & Tosikusu

Ad:Vampir Savcı / 뱀파이어 검사
Yönetmen: Kim Byung Soo
Yayınlandığı Kanal:OCN
Yayın Tarihi: 2011/10/02
Yayın Saati: Pazar Günleri, 23:00

Konusu:
Savcı Min Tae Yeon, biri tarafından ısırılarak bir vampir olur.Ama o bir vampir olmayı kabul etmez. İnsanları öldürüp kanını içmektense ölü insanların kanını içerek adil ve dürüst bir savcı olarak hayatta kalmaya devam eder.Min Tae Yeon kanunun dokunamadığı güçlü kişiler hakkında soruşturma yaparken yeni güçlerini kullanır.Günün birinde gizemli bir olayla karşılaşır.Kanıtlar fail olarak bir vampiri işaret etmektedir.Min Tae Yeon böylece kendinden başka bir vampirin daha olduğunu anlar.Bundan sonra Min Tae Yeon neden bir vampir olduğuyla ve güdülerinin altında yatan gerçeğin ne olduğuyla ilgili iyice düşünmeye başlar...

Oyuncular

Yun Jung Hoon
Min Tae Yeon (Savcı)

Lee Young Ah
Yoo Jung In (Savcı)

Lee Won Jong
Hwang Soon Bum (Detektif)

Jang Hyun Sung
Jang Chul Oh (Baş Savcı)

İndirme Linkleri

DAİLYMATİON VİDELARI

VK VİDEOLARI

Ek bilgiler...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)

Konu gök* tarafından (22.02.14 Saat 13:12 ) değiştirilmiştir. Sebep: çerçeve
dilhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.02.12, 06:40   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #2
yalğagan
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
severek izlediğim bir diziydi. tekrar yüklenmesi için harcadığın emeğe teşekkür ederim

yalğagan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.03.12, 13:39   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #3
Polat
Polat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Edirne
Polat - MSN üzeri Mesaj gönder
Eline sağlık izledim hoşuma gitti diziyi tavsiye ederim.

Polat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.04.12, 18:53   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #4
ericmoon
ericmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Aydın
Telefonumun internet hakkı bitmeden bunuda seyredeyim. Vampirli şeyleri çok severim bunun dışında bakalım korelilerin vampir mondellemesi nasıl onu merak ediyorum.

ericmoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.05.12, 16:16   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #5
Young-Hyunn
Young-Hyunn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: adana Tarsus arası sürünüyor..
güzel bir diziydi Başrol oyuncular çok iyiydi Paylaşım için teşekkürler acaba devamı varmı dizinin devam edecek yazıyordu)

Young-Hyunn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.06.12, 21:57   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #6
kellep
İZLEME LİSTEM
Nereden: 2 Eylülden itibaren İstanbul
kellep - AİM üzeri Mesaj gönder
Başlarda tek düze gibi görünse de aslında çok güzel bir dizi. Final bölümü de ayrı bir güzeldi. City Hunter gibi saçma bitmedi Allaha şükür. Emeği geçen herkese ayrıca teşekkür etmek istedim. Ve bir şey sormak istiyorum, final bölümünün sonunda 'to be continue' yazdı. Bu ikinci sezon da var mı demek? Varsa ne zaman yayınlanır acaba? İptal oldu demeyin de

kellep isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.09.12, 03:31   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #7
nazim@@
İZLEME LİSTEM
Nereden: hollanda
ilk basta cok teredut etim izlemek icin , ilk bolumunu izleyence cok hosuma gitti simde 4 cu bolumdeyim . cevri yapan arkadaslarin ellerine yurek lerine saglik tabiki yeppudaa yada ayri tskler boyle guzel ve kaliteli oldukleri icin sizleri seviyorum

nazim@@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 12.09.12, 11:14   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #8
ayniha
ayniha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
kaç kere başlamaya niyet edip vazgeçtiğim bir diziydi.ama izlemeye başladığımda bir çırpıda bitirdim.vampir savcımız harikaydı.Koreliler vampir olayınıda becermişler.abartı yoktu.sonunda devam edecek diye yazdı.bencede 2.sezonu çekilmeli hakediyor

ayniha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.09.12, 18:07   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #9
zümüzüm
İZLEME LİSTEM
# 2ne1
#
kan olayını abartmışlar mı ne, yer yer içim dışıma çıktı sanki.
daha bi kaç bölüm izledim bu wampire bir dişi vampir lazım çıkacak mı acaba çok merak ediyorum:o

zümüzüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 17.09.12, 12:41   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #10
mari_kim
Y.H.A
Özverili Üye/Sistar Sorumlusu
mari_kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Oppa'man Empire
Alıntı:
suzuki-san Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dizi hakkında bilgi verirmisiniz?
Hayatını vampir olacak devam ettirmek zorunda olan savcı ve iş arkadaşları etrafında gelişen olayları anlatıyor ilk sezon.

Ben severek izledim 2.sezonun yeppudaa da yayınlanmasını bekliyorum

mari_kim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2011, dizi, güney, kore, online, prosecutor, savcı, vampir, vampire, İzle

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:47.