Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu Müzik Haberleri / Asyanın Prensi Jang Geun Suk, "The Lounge H vol.1" Albümü İle Çin'i Kırıp Geçirdi! /// 10 Mart 2012
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 10.03.12, 15:01   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #1
JANGHATİCE
JANGHATİCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
"Asya prensi Jang Keun Suk, Çin’i albümü ‘The Lounge H vol.1’ ile kırıp geçirdi."

Asya prensi Jang Keun Suk Çin’deki popülaritesini bir kez daha kanıtladı.

İlk olarak 16 şubat 2012’de Hong Kong Satış kayıtları ödülünde, Aktör Jang ilk Çince EP albümü ‘The Lounge H vol. 1’ ile Japon ve Kore müziğinde “en iyi satan” ödülünü aldı.

Önsatışta 65,000 kopyayı aşarak, Jang’ın ilk Çince EP albümü ‘The Lounge H vol.1’ ilk yayınlandıktan sonra Kore'de ve Japonya'da en çok satılan albüm olarak yerini aldı.

Dahası, Jang Keun Suk, Çin’in en büyük portal sitesinde, Koreli topstar Lee Min Ho’yu popülerlik seçiminde 732,748 oyla yendi. Jang, Japon, Kore ve Çin’i kapsayan Asyalı Artist Popülerite seçiminde 3. Sırayı aldı ve Çin'de nasıl popüler olduğunu bir kez daha gösterdi.

Jang minnettarlığını şu sözleriyle dile getirdi: “ Yakında Japonya’da yayınlanacak mini albümüme gösterdiğiniz ilgi için onur duyuyorum. Sadece bu değil, Çin’de en çok satan ödülü için de minnettarım. Bunu, en iyi yönümü göstererek ve her zaman gelişmek için çaba göstererek geri ödeyeceğim.”

Kaynak: Korea.com
Çeviri: Turkisheels

Not: ilk kez böyle bir konu açıyorum yanlışım olursa mazur görün lütfen

JANGHATİCE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.03.12, 15:15   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #2
azumiwindy
azumiwindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
bizde buradan sukkie yi kutluyoruz iyi iş ellerine sağlık JANGHATİCE paylaşım için teşekkürler

azumiwindy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.03.12, 17:14   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #3
JennY
JennY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: YG Family
Çukae oppa Paylaşım için çoook teşekkür ederim

JennY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.03.12, 05:07   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #4
a.asdika
İZLEME LİSTEM
Nereden: Anadolunun bağrından Ankaralardan
işini iyi yapıyor karşılığını alıyor, çalışkan şirin JGS etiket ve haber için teşekkürler JANGHATİCE

a.asdika isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.03.12, 05:31   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #5
sadece
sadece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
çin'i bilemem ancak japonlar hiç memnun değillerdir bu durumdan

teşekkürler bilgi için =)

sadece isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.03.12, 05:45   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #6
gewweze
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
sadece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çin'i bilemem ancak japonlar hiç memnun değillerdir bu durumdan
nedennn kıskançlıktan di mi paylaşmak istememekten
başka bişi olmasın

tebrikler sukkie daha da başarılı olcak inş.
aslında dizideki şarkılar gibi bişiler söylese daha da olur höh

gewweze isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.03.12, 05:59   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #7
ice queen
ice queen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ◄Jang Keun Suk'un Meleği►
#
# jks
Çini sallamasa şaşardım zaten Bu yaşında neler başarıyorsun bebeğim bize de seni sevmek ve sana hayran olmak düşüyor

ice queen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.03.12, 07:02   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #8
JANGHATİCE
JANGHATİCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
beni en çok memnun eden şey ) nananan söylemicimmm anlayan anladı en ünlü koreli vihhhuu O.o yani henüz asyada. love rainle bu 1. liği hem sabitleyecek hem grafiğini yükseltecek inşallah )

JANGHATİCE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2012, albümü, asyanın, Çini, geçirdi, geun, jang, kırıp, mart, or or or, prensi, the lounge h vol1

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:09.