Yeppudaay Seviyorum...
  • Dizi neri Listesi
  • Online Tikla-Izle Blm
  • Dizi Mzikleri Alfabetik Liste
  • Kore Filmleri Listesi
  • MP4-Divx Indirme Blm
  • Yillara Gre Film Listesi
  • Online Izleme TAM Liste

• GAYA KORE RESTAURANTI...
    ifremi unuttum?
    Geri Dn YEPPUDAA > ONLNE TIKLA-ZLE BLM > TAMAMLANMI KORE DZLER ZLEME BLM / ROMANTK
    KOMED
    I Do, I Do / 2012 / Gney Kore / Online Dizi zle
    Yeni Konu a  Cevapla

Seenekler
    Alt 06.07.12, 14:41   #311
    kim jugun
    kim jugun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    ZLEME LSTEM
    Nereden: ♥SO J SUB♥un kalbinden diyebilsem:(
    yaa 9 blmde dokdorun gs masaj yapmasna ldm glmekden yaa sper bir dizi ok keyif alyorum izlerken yaa

kim jugun isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 07.07.12, 19:24   #312
    L-PaPiLLoN
    L-PaPiLLoN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    ZLEME LSTEM
    Nereden: Krklareli
    Bu kadn gittike daha gzelleiyor Yine sper tesi ya ama onun her halini beeniyorum, oyunculuunun stne de tanmyorum. Sonlara yaklasn balcam diziye harika ya. ok teekkrler ^^

L-PaPiLLoN isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 09.07.12, 16:04   #313
    Fransa
    Fransa - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    ZLEME LSTEM
    Nereden: Okyanusun bittii yer
    Doktor anlad sanki bebein babasnn kim olduunu ^.^ erkekler topuklu ayakkab giymemeli :/

Fransa isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 09.07.12, 16:49   #314
    tuet
    ZLEME LSTEM
    # yok
    #
    10. blmn ne zaman koyacaksnz acaba?

tuet isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 10.07.12, 11:54   #315
    bburcuu
    Papatya Ekibi
    FT Island & Jang Keun Suk Sorumlusu
    bburcuu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    ZLEME LSTEM
    Nereden: Millet - i Primadonna
    bburcuu isimli yeye Skype zeri Mesaj gnder
    10.Blm Eklenmitir.

bburcuu isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 11.07.12, 20:40   #316
    ece-
    ece- - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    ZLEME LSTEM
    Nereden: Eskiehir
    Diziyi yeni izlemeye baladm ve acayip sarm durumdaym 7.blme kadar geldim tm blmler yklenene kadar nasl bekleyeceim bilemiyorum Emeinize salk,baarlar =))

ece- isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 12.07.12, 20:53   #317
    ShinShine
    ZLEME LSTEM
    Gnll evirmenlik yapmanz gerekten takdir ediyorum. Sizlerin sayesinde bilmediimiz bir lkeyi , insanlarn , yaamlarn ve kltrel fonksiyonlarn renmi oluyoruz. Fakat bugn do do nun 13. blmnn eng sub'u yaynland. Msait olmayabilirsiniz , iiniz , gcnz , problemleriniz olabilir tabiyki. Ama en azndan binlerce izleyici bekletmek yerine baka bir arkadaa eviriyi verebilirsiniz. Ben bu siteyi ve ortamn beendiim halde , takipisi olduum dizileri baka sitelerden izlemek durumunda kalyorum ve ister istemez o sitenin takibine balyorum. Bunu bir eletiri olarak deil , neri olarak alglamanz isterim. Umarm krgnlk yaratmammdr. stediim sadece " yapcam " dediiniz eyi en doru en gzel ekilde yapmanz

ShinShine isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 12.07.12, 21:52   #318
    gri mavi
    gri mavi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    ZLEME LSTEM
    Nereden: A.Turan'n 6.ehirinden...
    Alnt:
    ShinShine Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Gnll evirmenlik yapmanz gerekten takdir ediyorum. Sizlerin sayesinde bilmediimiz bir lkeyi , insanlarn , yaamlarn ve kltrel fonksiyonlarn renmi oluyoruz. Fakat bugn do do nun 13. blmnn eng sub'u yaynland. Msait olmayabilirsiniz , iiniz , gcnz , problemleriniz olabilir tabiyki. Ama en azndan binlerce izleyici bekletmek yerine baka bir arkadaa eviriyi verebilirsiniz. Ben bu siteyi ve ortamn beendiim halde , takipisi olduum dizileri baka sitelerden izlemek durumunda kalyorum ve ister istemez o sitenin takibine balyorum. Bunu bir eletiri olarak deil , neri olarak alglamanz isterim. Umarm krgnlk yaratmammdr. stediim sadece " yapcam " dediiniz eyi en doru en gzel ekilde yapmanz
    Normalde Yeppudaa'da kim olduumu syleyerek bu tarz mesajlara cevap vermem ama yazdklarnz beni buna itti. ncelikle kendimi tantaym. Ben I Do, I Do dizisinin evirmenlerinden Usagi. Yazdklarnzla Yeppudaa'y zan altna almanz ok yanl bu siteyi ok sevsem de biz buraya bal bir eviri grubu deiliz. ncelikle bunu bilmenizi isterim. Bizi kullanarak -alt yaznn ge gelmesini bahane edip -bu harika siteyi takip etmekte zorlandnz sylemeniz bence ok k bir hareket deil.
    imdi asl mevzuya gelecek olursam;Size gre alt yaz ge geliyorsa bunun tek sebebi iimizi sizin zannettiinizin aksine ok iyi yapma gayretimizdendir. Yoksa dizinin evirisi kt gn bitiyor. Ama bu dizinin ok bariz bir senkron sorunu var. Ve maalesef tek tek elle dzeltmemiz gerekiyor. Senkron sorunu bariz deilde az hissedilir olsayd bile biz onu dzenlemek iin imdi olduu gibi saatlerimizi harcardk. nk yaptmz ii ok seviyoruz. Ve bizi bekleyen binlerce insana en gzel alt yazy vermek iin ok urayoruz.
    Alt yazy baka bir eviri grubundan takip ettiinizi sylemisiniz. O grubu biliyorum. Tabii ki edebilirsiniz. Her zaman dediim gibi kalite bir ihtiya deil bir lkstr. Ve kaliteyi tercih etmek kiiye kalmtr. Biz bizi tercih eden insanlara en kaliteli alt yazy vermek iin urayoruz. O sebeple kaliteden dn vermeden devam edeceiz. Bu arada 13. Blm daha dn yaynland ve evet ngilizce alt yazs kt. Ben kendi adma yava olduumuzu sanmyorum. Hz aslnda ok greceli bir kavram ve bunu tartmak da ok yersiz.
    Son kez unu sylemek isterim ki, bu tarz mesajlar hasabiyle sknt eken btn Yeppudaa Ailesi'nden zr dilerim. Bizim alt yazmz bekleyen arkadalarmza da kendim ve tayfamz adna ok teekkr ederim. Herkese iyi seyirler...

gri mavi isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 12.07.12, 23:26   #319
    ShinShine
    ZLEME LSTEM
    Alnt:
    gri mavi Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Normalde Yeppudaa'da kim olduumu syleyerek bu tarz mesajlara cevap vermem ama yazdklarnz beni buna itti. ncelikle kendimi tantaym. Ben I Do, I Do dizisinin evirmenlerinden Usagi. Yazdklarnzla Yeppudaa'y zan altna almanz ok yanl bu siteyi ok sevsem de biz buraya bal bir eviri grubu deiliz. ncelikle bunu bilmenizi isterim. Bizi kullanarak -alt yaznn ge gelmesini bahane edip -bu harika siteyi takip etmekte zorlandnz sylemeniz bence ok k bir hareket deil.
    imdi asl mevzuya gelecek olursam;Size gre alt yaz ge geliyorsa bunun tek sebebi iimizi sizin zannettiinizin aksine ok iyi yapma gayretimizdendir. Yoksa dizinin evirisi kt gn bitiyor. Ama bu dizinin ok bariz bir senkron sorunu var. Ve maalesef tek tek elle dzeltmemiz gerekiyor. Senkron sorunu bariz deilde az hissedilir olsayd bile biz onu dzenlemek iin imdi olduu gibi saatlerimizi harcardk. nk yaptmz ii ok seviyoruz. Ve bizi bekleyen binlerce insana en gzel alt yazy vermek iin ok urayoruz.
    Alt yazy baka bir eviri grubundan takip ettiinizi sylemisiniz. O grubu biliyorum. Tabii ki edebilirsiniz. Her zaman dediim gibi kalite bir ihtiya deil bir lkstr. Ve kaliteyi tercih etmek kiiye kalmtr. Biz bizi tercih eden insanlara en kaliteli alt yazy vermek iin urayoruz. O sebeple kaliteden dn vermeden devam edeceiz. Bu arada 13. Blm daha dn yaynland ve evet ngilizce alt yazs kt. Ben kendi adma yava olduumuzu sanmyorum. Hz aslnda ok greceli bir kavram ve bunu tartmak da ok yersiz.
    Son kez unu sylemek isterim ki, bu tarz mesajlar hasabiyle sknt eken btn Yeppudaa Ailesi'nden zr dilerim. Bizim alt yazmz bekleyen arkadalarmza da kendim ve tayfamz adna ok teekkr ederim. Herkese iyi seyirler...
    Dier sitelerdeki videolarla sizin eklediiniz videolar arasnda ne gibi bir kalite fark vardr aklarsanz sevinirim

ShinShine isimli ye imdilik offline konumundadr

Alt 13.07.12, 14:49   #320
    betl42
    ZLEME LSTEM
    Nereden: Sakarya
    ooo bu diziyi ok merak ediyordum sper ellerinize salk hemen izleyeceim

betl42 isimli ye imdilik offline konumundadr

Etiketler
    İ do i do, ı do ı do, ı do ı do konusu, gney, i do i do, i̇ do i do, online

Seenekler

sitenin devamll iin maddi destek gerekmektedir..
    HIZLI ERM

Tm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanm. uanki Zaman: 09:36.