Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > Hallyu Yıldızları > Lee Seung Ki Hakkında Her şey > Lee Seung Ki Radyo Ve Televizyon Programları / Strong Heart My Girlfriend Is A Gumiho Special 1.Bölümü
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 19.06.12, 10:30   #1
hoi--hoi
hoi--hoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Ep 37 Strong Heart My Girlfriend is a Gumiho Özel 1. Bölümü Türkçe Altyazılı (2010)

Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Sunucular: Kang Ho Dong & Lee Seung Gi

Konuklar: Shin Min Ah, No Min Woo, Park Soo Jin, Kim Ho Chang (My Girlfriend is a Gumiho Oyuncuları) Super Junior (Leeteuk, Shindong, Eunhyuk), 2AM (Seulong), Brown Eyed Girls (Narsha), Ahn Hye Kyung, Oh Sae Jung, Yang Sae Hyung, Hwang Hyun Hee, Hong Kyung Min, Kim Young Chul, Kim Hyo Jin, Jung Joo Ri,Eun Ji Won.

Yapım Hakkında

Ep37 Strong Heart My Girlfriend Is A Gumiho Special 1.Bölüm

Çingular, bu benim ilk çevirim olduğundan, illa ki hatalarım vardır, affola. Umarım beğenirsiniz.

Gizli Mesaj içeriği: Etiket:
@PoiSoN ScReaM,@aegesshi,@Ankaz, @GDLove, @clevergirl, @pitlady002,@HilalSerdar,@yurii,@Duygup,@eşikcini,@HeeChuLia,@Saranghaee,@sulhiye,@JoonJiSong,@buse_1396,@lalezar,@lülü,
@novalyamo,@oluperigelin,@_SessiZ_,@'Defne',@A r T e M i S,@astuf,@Ayfer,@aysgll,@azaleay,@betüljae,@dima,
@ericmoon,@heelal,@minakpınar,@Oppa düşkünü,@sumru-kore,@Tanaka,@TuubYoo

hoi--hoi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.06.12, 15:30   #2
tomars
tomars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Daha diziyi izlemedim fakat indirmiştim.İzledikten sonra bunu izlemek isteyeceğimi bildiğimden şimdiden indiriyorum teşekkürler

tomars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.06.12, 19:22   #3
mamut
mamut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
paylaşım için teşekkürler Lee Seung Gi'yi bu programda daha çok sevmiştim. Oynadığı dizinin özel bölümü daha eğlencelidir kesinboş bi anımı yakalayım hemen izleyeceğim

mamut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.06.12, 16:36   #4
hoi--hoi
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
tomars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha diziyi izlemedim fakat indirmiştim.İzledikten sonra bunu izlemek isteyeceğimi bildiğimden şimdiden indiriyorum teşekkürler
Programı izlemek için önce Gumiho'yu izlemene gerek yok. Dizi hakkında bir şeyler öğrenirim diye izlemek istemiyosan Gumiho başlamadan önce tanıtım amaçlı katılmışlar zaten Strong Heart'a.

Alıntı:
mamut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
paylaşım için teşekkürler Lee Seung Gi'yi bu programda daha çok sevmiştim. Oynadığı dizinin özel bölümü daha eğlencelidir kesinboş bi anımı yakalayım hemen izleyeceğim
Rica ederim umarım beğenirsin,izledikten sonra yorumunu da beklerim.

Alt 21.06.12, 16:39   #5
HwaHee
HwaHee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Yokum.
ayy çok tesekkürler yaa dizi haricinde onları izlemek cok güzel olacak min ahım nasıl tatlı maş

HwaHee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.06.12, 17:18   #6
hoi--hoi
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
HwaJJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ayy çok tesekkürler yaa dizi haricinde onları izlemek cok güzel olacak min ahım nasıl tatlı maş
Rica ederim. Keyifle izlemen dileğiyle. İnşallah beğenirsin. İzledikten sonra yorumunu da beklerim.

Alt 21.06.12, 17:54   #7
clevergirl
İZLEME LİSTEM
Nereden: Almanya
@hoi--hoi canım paylaşım için çoook teşekkürler.. ben izlerken gülmekten gözlerimden yaş geldi.. özellikle shin min ah'lı kısımlar da... Çok şeker bir ilk bölüm olmuş, herkese şiddetle tavsiye ederim... The King 2 hearts bittikten sonra çok iyi geldi bu program

clevergirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.06.12, 18:15   #8
yalniz_kiz
yalniz_kiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: wenüs ^^ meraba dünyalı^^
Strong Heart..seviyorum cok güzel program hele böyle güzel konuklar olunca daha eylenceli oluyor paylaşım için teşekkürler ellerine saglık =)

yalniz_kiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.06.12, 18:17   #9
eşikcini
eşikcini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: somehow, at some point, everything expires
eşikcini - MSN üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
hoi--hoi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çingular, bu benim ilk çevirim olduğundan, illa ki hatalarım vardır, affola. Umarım beğenirsiniz.
kuzum ellerine sağlık İndiriyorum hemen izlemeliyim

eşikcini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.06.12, 18:58   #10
hoi--hoi
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
clevergirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@hoi--hoi canım paylaşım için çoook teşekkürler.. ben izlerken gülmekten gözlerimden yaş geldi.. özellikle shin min ah'lı kısımlar da... Çok şeker bir ilk bölüm olmuş, herkese şiddetle tavsiye ederim... The King 2 hearts bittikten sonra çok iyi geldi bu program
İlk defa indiripte izledikten sonra yorum yapan biri çıktı çook sevindim buna ama beğenmene daha da çoook sevindim. Teşekkürler canım yorum yaptığın için

Alıntı:
yalniz_kiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Strong Heart..seviyorum cok güzel program hele böyle güzel konuklar olunca daha eylenceli oluyor paylaşım için teşekkürler ellerine saglık =)
Rica ederim, keyifli seyirler.

Alıntı:
eşikcini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kuzum ellerine sağlık İndiriyorum hemen izlemeliyim
İnşallah beğenirsin canım. Bigbang'li Strong Heart'ı izledikten sonra özendim ve başladım çevirmeye.

Etiketler
1bölümü, girlfriend, gumiho, heart, special, strong

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:52.