Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Üyelerimize Özel Bölüm / Beğendiğimiz dizilere Fanfiction yazalım!
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 08.07.12, 21:08   #1
X-Never
X-Never - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Kütahya
Öncelikle böyle bir şeye izin verilir mi onu merak ediyorum?? Sevip beğendiğimiz dizilere, farklı konular ekleyip yeniden yazıp Yeppudaa'da paylaşsak olur mu? Örneğin Playful Kiss dizisine ait bir Fanfiction yazsak ve burada paylaşsak. Baek Seung Jo daha az odun olsa ve Oh Ha Ni için o da mücadele etse? Araya üçüncü bir erkekten çok Baek Seung Jo günlüğünde yazan duygularını daha çok belli etse ve başka özelliklerde ekleyip ortaya güzel bir şey çıkarsak? Biz özelliklere belirleriz yazmada iyi olan kişilerde yazar?

X-Never isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.12.13, 13:54   #2
nergis80
nergis80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Şehr~i Can ( Erzincan )
Alıntı:
X-Never Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle böyle bir şeye izin verilir mi onu merak ediyorum?? Sevip beğendiğimiz dizilere, farklı konular ekleyip yeniden yazıp Yeppudaa'da paylaşsak olur mu? Örneğin Playful Kiss dizisine ait bir Fanfiction yazsak ve burada paylaşsak. Baek Seung Jo daha az odun olsa ve Oh Ha Ni için o da mücadele etse? Araya üçüncü bir erkekten çok Baek Seung Jo günlüğünde yazan duygularını daha çok belli etse ve başka özelliklerde ekleyip ortaya güzel bir şey çıkarsak? Biz özelliklere belirleriz yazmada iyi olan kişilerde yazar?
fanfiction yazabilirsin

nergis80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
beğendiğimiz, dizilere, fanfiction, yazalım

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:46.