Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > ANİME, ANİMASYON ÇİZGİ FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / DRAM Kokuriko Zaka Kara / Tepedeki Ev / Online Anime Film İzle / 2011 / Japonya
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 06.09.12, 11:15   #1
Maybe_dream
Maybe_dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Animenin Adı: Tepedeki Ev
Animenin Yılı: 2011
Tür: Dram
Konusu: Dünyanın en ünlü anime stüdyosu, 1963’ün Yokohama’sında geçen “yaşamdan bir kesit”, günlük hayattan bir hikâyeyle karşımızda. 1980 tarihli bir shojo manga’ya dayanan hikâye bizzat yönetmenin babası Hayao Miyazaki tarafından filme uyarlanmış. İlk gençlik dönemi aşkını anlatan dram, beş kişilik bir ailenin en büyük çocuğu olan Umi’nin hayatına odaklanıyor. Kore Savaşı sırasında kaybolan babasının döneceği ümidiyle Umi, her gün deniz kenarındaki evlerinden bir çift flama sallamaktadır. Bu esnada kendini bir de okulda bir öğrenci hareketinin içinde bulacaktır. Bu süreç içinde Jun’a âşık olur, fakat zaman içinde ikilinin arasında kan bağı olma ihtimali ortaya çıkacaktır.

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

Yönetmen koltuğunda hepimizin tanıdığı ve sevdiği Hayao Miyazaki'nin oğlu Goro Miyazaki var. Herkese iyi seyirler

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)

Konu archaic tarafından (24.03.14 Saat 15:59 ) değiştirilmiştir.
Maybe_dream isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 11:24   #2
1456ha
1456ha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
@Maybe_dream eline sağlık,güzel bir filme benziyorkonusu çok güzelmiş,dram olan yapımları biraz daha seviyorumhayao miyazaki'nin yapımlarını daha önce izlememiştim,ilk olacak

1456ha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 11:44   #3
Maybe_dream
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
1456ha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
@Maybe_dream eline sağlık,güzel bir filme benziyorkonusu çok güzelmiş,dram olan yapımları biraz daha seviyorumhayao miyazaki'nin yapımlarını daha önce izlememiştim,ilk olacak
Hayao Miyazaki'nin bütün animelerini izlemeni şiddetle tavsiye ederim. Animenin içine girmek isteyeceksin

Alt 06.09.12, 11:59   #4
1456ha
1456ha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Alıntı:
Maybe_dream Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayao Miyazaki'nin bütün animelerini izlemeni şiddetle tavsiye ederim. Animenin içine girmek isteyeceksin
bu konuda bayağı bir başarılıymış galiba,ödülleri filan da var.tavsiyen için sağol,merak ettim şimdi

1456ha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 12:47   #5
hullya
hullya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: A+~Baby~TCloud-VIP-YOOMİSO:)
konusu çok güzel ,paylaşım ve etiket için teşekkürler

hullya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 15:17   #6
bilgee.
bilgee. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Amasya / Çanakkale / Edirne
bilgee. - MSN üzeri Mesaj gönder bilgee. isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Cok cok büyük beklentilerim vardı bunca zaman sonra.İzleyeli bir süre oldu.Cok bos geldi bana anime.Acayip sıkıldım diyebilirim izlerken.Konusunu okuyup begeniyorsunuz ama filmin bası ve sonu tamamen aynı... Hic bir sey olmuyor.Hic bir olay yok.Animeler genelde sıradısı olur, günlük hayatta olmayan olayları icerir ve animeyi güzel yapanda bence bu.Bu anime tam tersi o kadar sıradan ki keske izlemeseydimde bunu izleyene kadar 2 film izleyebilirmisim diyorum. Zaman kaybı... Oldukca uzundu birde
Eline saglık

Konu bilgee. tarafından (06.09.12 Saat 15:22 ) değiştirilmiştir.
bilgee. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 15:31   #7
Maybe_dream
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
bilgee. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cok cok büyük beklentilerim vardı bunca zaman sonra.İzleyeli bir süre oldu.Cok bos geldi bana anime.Acayip sıkıldım diyebilirim izlerken.Konusunu okuyup begeniyorsunuz ama filmin bası ve sonu tamamen aynı... Hic bir sey olmuyor.Hic bir olay yok.Animeler genelde sıradısı olur, günlük hayatta olmayan olayları icerir ve animeyi güzel yapanda bence bu.Bu anime tam tersi o kadar sıradan ki keske izlemeseydimde bunu izleyene kadar 2 film izleyebilirmisim diyorum. Zaman kaybı... Oldukca uzundu birde
Eline saglık
Ben daha izleyemedim açıkcası. Bu akşam izleyeceğim ama umarım ben beğenirim çünkü çok merak bekliyordum bunu. Beğenmezsem çok üzüleceğim

Alt 06.09.12, 15:35   #8
bilgee.
bilgee. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Amasya / Çanakkale / Edirne
bilgee. - MSN üzeri Mesaj gönder bilgee. isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
Ben daha izleyemedim açıkcası. Bu akşam izleyeceğim ama umarım ben beğenirim çünkü çok merak bekliyordum bunu. Beğenmezsem çok üzüleceğim
Canım bende seninle aynı düsünüyordum izlemeden önce. Hayao Miyazaki söz konusu olunca anime konusunda akan sular durur modunda, ama o animeleri yapan adam nerde , bu degil diyorsun Çok basitti
Umarım begenirsin sen

bilgee. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.09.12, 15:39   #9
Maybe_dream
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
bilgee. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım bende seninle aynı düsünüyordum izlemeden önce. Hayao Miyazaki söz konusu olunca anime konusunda akan sular durur modunda, ama o animeleri yapan adam nerde , bu degil diyorsun Çok basitti
Umarım begenirsin sen
Vizyona girmişti bu film, en azından para verip izlemediğime sevinebilirim

Alt 06.09.12, 17:09   #10
byul_byul
byul_byul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: **kore** dermişim
Alıntı:
Dram
eline sağlıkama ben dramları sevmiyorum yaa neyse bi bakiyim çok sağol

byul_byul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2011, anime, film, japonya, kara, kokuriko, online, tepedeki, İzle, zaka

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:42.