Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > KORE FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / SUÇ DRAM AKSİYON Beautiful Sunday / 2007 / Güney Kore / Türkçe Altyazılı / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 14.11.12, 13:36   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #1
erl_72
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
Yapımın Afişi

Beautiful Sunday / 2007 / Güney Kore / Türkçe Altyazılı

Gizli Mesaj içeriği: Caps:

Yapım Hakkında

Yönetmen:Kwang-kyo Jin
Senaryo:
Kwang-kyo Jin
Yapım yılı:
2007
Tür:
Aksiyon/Suç/Dram/Gerilim
Süre:
107 dakika
Oyuncular:
Young-woo Park
Gung-Min Nam
Ji-hye Min
Gi-yeong Lee

Konu:
Dedektif Kang (Park Yong-woo), uyuşturucu lordlarıyla amansız bir mücadeleye girmiştir. En büyük ve ezeli düşmanı Sang-tae (Kim Dong-ha), onu oyuna getirmek için yollar aramaktadır. Polis departmanında Kang'ın meslektaları onun yaptıklarını onaylamasalar da Sempatif polis departmanı başkanı ona rahat hareket imkanı sunmaktadır.

İndirme Linkleri

Bölüm 1

Bölüm 2

Ek bilgiler...

Filmi bilgisayarınıza
indirmek için
tıklayınız..

İyi Seyirler..

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)

Konu Moons tarafından (16.03.14 Saat 20:51 ) değiştirilmiştir.
erl_72 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.11.12, 18:46   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #2
BİANGEL
BİANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Paylaşım için teşekkürler ...
Bir kaç kere ele alınmış bir konuya psikoda eklenmiş ama yeterli işlememişler korku filmlerindeki gibi kapalı konu kalmış sonunda az daha açıklayıcı bir kaç kare gösterilmeliydi .

BİANGEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.11.12, 19:08   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #3
lalsu
İZLEME LİSTEM
yaşasınnnnnn açılmısss )))
dün her 0 dakikada bir girmeye çalışmıştım siteme ))

lalsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.11.12, 19:11   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #4
erl_72
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
BİANGEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Paylaşım için teşekkürler ... Bir kaç kere ele alınmış bir konuya psikoda eklenmiş ama yeterli işlememişler korku filmlerindeki gibi kapalı konu kalmış sonunda az daha açıklayıcı bir kaç kare gösterilmeliydi .
Kapalı olanı anlayamadım tam olarak.
Bu uzak doğulular finali beceremiyorlar ama bu filmde finali gayet başarılı buldum.
Gerçi son 30 dakikası epey bir zorladı sabrımı. Zor bitirdim..

Alt 15.11.12, 10:20   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #5
BİANGEL
BİANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
erl_72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
filmde finali gayet başarılı buldum.
final başarılıydı katılıyorum keşke yaptıklarını gösteren flasback sahneleri artırsaymışlar meğer neler yapmış daha iyi anlardık ... ha birde polis departmanın bu kadar boş olması epey absürttü danışma gibide tek nöbetçi memuruda oturtmuşlar

BİANGEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 15.11.12, 10:49   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #6
erl_72
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
BİANGEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
final başarılıydı katılıyorum keşke yaptıklarını gösteren flasback sahneleri artırsaymışlar meğer neler yapmış daha iyi anlardık ... ha birde polis departmanın bu kadar boş olması epey absürttü danışma gibide tek nöbetçi memuruda oturtmuşlar
Olabilirdi aslında. Belkde yönetmen seyirciyi zorlamak istemiştir.. Bir adamın vicdanıyla karşıkarşıya gelişini film boyunca izleyiciye azar azar vermiş.. Tabi bu da biraz sıkıcı olmuş. Polis departmanı konusunda da sonuna kadar haklısın bence.. Bizim nöbetçi eczanelerimiz bile daha kalabalık

Alt 28.11.12, 23:14   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #7
sinem89
sinem89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
yine fark yaratan bir kore yapımı güzeldi

sinem89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.12.12, 23:39   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #8
cici_ylda
cici_ylda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Bu filmi izleyeli bayağı oluyor ama filmi çok uzun zaman önce izlesem bile hala etkiliyor beni o son sahne aklımda çok çok farklı gelmişti ve bayağı şaşırtmıştı vk formatıyla yüklenirse yeniden izlemek istediğim filmler arasında ve paylaşım için teşekkürlerrrr. Bu arada bana mı öyle geliyor ama çoğu filmde oyuncular süper ya

cici_ylda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 18.08.14, 22:09   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #9
Aslan10
İZLEME LİSTEM
Vay be!Bir kaç gündür böyle film arıyordum,sonunda izleye bildim.Filmin konusu çok güzel,oyuncular gayet başarılı ve en önemlisi muhteşem bir son.Aşk her şeyi affedermi diye düşündürüyor insanı.Film bir az durağan gele bilir size,sabr etseniz güzel film olduğunu göreceksiniz,10 üzerinden 8 veriyorum.İzlemenizi tavsiye ederim.
Paylaşımda ve çeviride emeyi geçen her kese teşekkür ederim.

Aslan10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2007, altyazılı, beautiful, film, güney, kore, online, sunday, türkçe, İzle

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 11:01.