Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > KORE FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / DRAM ROMANTİK Portrait of a Beauty / 2008 / Güney Kore / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 26.11.12, 02:11   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #1
*Sakura
Yeppudaa Papatya Ekibi
*Sakura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: "Out of the blue we fell in Love with CN Blue"
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yapım: 2008 ~ Güney Kore
Tür: Dram, Romantik
Yönetmen: Yun-su Jeon
Senaryo: Su-ryeon Han, Yun-su Jeon
Süre: 108 dk

Çeviri için Deiji'ye Teşekkürler...

Oyuncular

KONUSU
Saray ressamlarının yetiştiği köklü bir ailede doğan Yun-jeong, yedi yaşındadır ve resim konusunda yetenekli bir kızdır.

Yine de ailene geleneğini devam ettirmek erkek kardeşe düşmektedir, tüm baskı onun üzerindedir ve bir kız olarak Yun-jeong'un profesyonel bir ressam olmasına izin yoktur.

Abisi kendisine yüklenen sorumluluğu üstlenmek için çalışırken, Yun-jeong ona yardım eder ve gizlice abisi için resim çizer.

Ancak küçük kızın hayatı abisinin yeteneksizliğinden dolayı intihar etmesiyle alt üst olur. Ailenin onurunu korumak için Yun-jeong, abisinin ismini almaya ve erkek olarak yaşamaya zorlanır. Bu şekilde kendi kimliğini gizleyerek büyür.

Artık bir yetişkin olmuş ve saray ressamlığına kabul edilmiş olan Yun-bok'un dehası ve yeteneği, dönemin bir diğer büyük ressamı olan Kim Hong-do'nun kalbini fetheder.

Fakat kızın cesur tasvirleri kraliyet enstitüsü tarafından müstehcen sayılıp kınanır. Daha sonra Yun-bok Kang-mu ile tanışır ve ona büyük bir aşkla bağlanır.

Hayatında ilk kez, yarattığı her şeyden, tüm çalışmalarından vazgeçip; sadece seven bir kadın olmak için büyük bir arzu duyar.

En iyi öğrencisi olan Yun-bok'un dehasına hayran olan Kim Hong-do ise, onunla ilgili her şeyi sevmeye ve öğrencisine aşık olmaya başlar.

Bu da cariyelerin evinde yaşayan bir Giaseng olan (Kore'de eski dönemlerde, özellikle kralları ve soyluları eğlendirmek için çalışan kadınlar) ve Hong-do'ya gizli bir aşk besleyen Seol-hwa'nın öldürücü bir kıskançlığa kapılmasına neden olur.

İndirme Linkleri

Portrait of a Beauty CD1

CD2

Ek bilgiler...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)

Konu diryaa tarafından (15.03.14 Saat 22:18 ) değiştirilmiştir.
*Sakura isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.11.12, 02:34   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #2
diryaa
Co-Admin
joker
diryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ^İSTAN-BUL^
Paylaşım için teşekkürler canım.. Emeğine sağlık
Filmi daha önce izlemiştim. Konu itibariyle çok güzeldi..
Oyuncularda harikaydı yalnız +18'lik sahneler fazla yer alıyor. Hatta ben +25 bile koyabilirim. Koreliler dizilerde masum sahnelere yer verse de filmlerinde gayet cesur davranıyorlar. Pek önemsemeden özellikle Kim Nam Gil var diye izlemiştim. Bunu dikkate alarak izlemenizi tavsiye ederim..

diryaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 26.11.12, 15:34   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #3
Young-Hyunn
Young-Hyunn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: adana Tarsus arası sürünüyor..
Gerçekten +21 denilecek film ama konusu bakımından ilgi çekici bir filmdi..

Young-Hyunn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.01.13, 13:43   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #4
Nigu
Nigu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
+18 sahneleri atlatmak zorunda kalsam da begendigim filmlerden biri oldu :/
Gerci kizi biraz anlamadim ama en sonda muzik calarken gozumden dusen 1 damla yasa engel olamadim..
+18 sahnelere ragman izlenmeli bir filmdi..

Nigu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 25.02.13, 22:30   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #5
nzlcansu
İZLEME LİSTEM
güzel bir filmdi konusu da etkileyiciydi
teşekkürler

nzlcansu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.03.13, 22:49   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #6
trustnoone
trustnoone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Gayet güzel işlenmiş, hoş bir filmdi. Emeği geçenlere teşekkürler.

trustnoone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.03.13, 08:28   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #7
Yakup_
İZLEME LİSTEM
Nereden: Malatya
oldukça duygusal ve dramatik olmuş bu türleri sevenler için izlenebilir haaa bir de + 24

Yakup_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 03.03.13, 11:52   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #8
semurla
semurla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Odlar Yurdu
Bu film ben çokdan izledim ya...Tabii ki Kim Nam Gil hayranı olarak...Filmde +18 sahneler,hatta daha fazlası bilr vardır tabii ki,sonucda bu bir film,ve insanların aşıkken duyğularını göstermek şekli bir bakımda sadece budur,ama güzel bir filmdir...Ben filmi hatırladıkda hiç o sahneler aklıma gelmiyor...Oyunçuluklar,acılar,zorlukları hatırlıyorum sadece...Küçük yaşlılar uzak dursun,ama yaşları yeterince olanlar kesinilkle izlesin derim...

semurla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.03.13, 03:00   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #9
troya
İZLEME LİSTEM
# yok
# yok
Güzel film, tavsiye ederim.

troya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.03.13, 14:55   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #10
cici_ylda
cici_ylda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Ya ben bu filme sanki devamlı yorum yazıyorum ve devamlı siliniyor gibi Kim Nam Gil acayip iyi ya!! Adama bu tarz filmler çok yakışıyor Filmde olucağın mesleği ailenin seçmesi, toplumsal baskılar, neyi resmedip neyi resmedemeyeceğine kadar her türlü dönemin sorunları yansımış. Bu saraya erkek ressam girme olayları Kore fanatikleri hatırlayacak dizilere de konu oldu. Bayağı popüler olması, gerçek hayattan alındığını bana düşündürüyor. Bence izleyin, o dönemi çok iyi yansıtmış.

cici_ylda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2008, beauty, film, gã¼ney, güney, kore, online, portrait, İzle

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:51.