Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > KORE FİLMLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / DRAM Searching for the Elephant / 2009 / Güney Kore / Online Film İzle
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 29.11.12, 23:34   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #1
eşikcini
eşikcini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: somehow, at some point, everything expires
eşikcini - MSN üzeri Mesaj gönder
Yapımın Afişi

Searching for the Elephant / 2009 / Mkv Türkçe Altyazılı

Ekran Görüntüleri

Yapım Hakkında

Yönetmen: S.K. Jhung
Senaryo: S.K. Jhung
Yapımcılar: S.K. Jhung | Neung-yeon Joh
Tarz : Dram
Ülke: Güney Kore
Dil: Korece
Altyazı : Gömülü

Alıntı:
Konu:
Depresyon, çöküş, arzu.
Bu yeni nesil film, Seul’de yaşayan 30’lu yaşlarda genç, şehirli ve zengin profesyonellerin yaşantılarını ele alıyor. Üç çocukluk arkadaşı, her biri şizofreni, seks düşkünlüğü ve ihanet gibi sorunlarla mücadele etmektedir. Sırları açığa çıktıkça mahrumiyet duyguları şiddetlenir, büyüyen acıların sadece fazla da geçmiş olmayan çocukluklarından kaynaklanmadığını öğrendiklerinde, kaçınılmaz bir şekilde şok edici sona doğru sürüklenmektedirler.
Serbest fotoğrafçı Hyun-woo, plastik cerrah Min-suk ve finans uzmanı Jin-Hyuk her şeye sahiptir ama birbirlerinin sırlarına vakıf oldukça, yaşamları ve arkadaşlıkları bozulmaya başlar. Filmde geçen yıl intihar eden Jang Ja-yeon da rol almaktadır.
Çeviri: kendisi

Oyuncular:

İndirme Linkleri

Ek bilgiler...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)

Konu Moons tarafından (16.03.14 Saat 20:05 ) değiştirilmiştir.
eşikcini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 02.12.12, 00:30   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #2
jangmi94
İZLEME LİSTEM
anlaşılması zor ama izlemesi müthiş keyifli filmlerden biriydiiii kim gerçek kim değil anlayamadım ama olsun

jangmi94 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.12.12, 16:11   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #3
cici_ylda
cici_ylda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
ya superdi

Gizli Mesaj içeriği: spo:
filmi izledikce bakiyorsun A o onun metresiymis aman tanrim sunlar kardesmis aaa bu bunu bunla aldatmis tek anlamadigim sey sonda polisin oyle biri yok demesi onu da anlasaydim iyi olucakti bu arada oyunculuklar superdi

Konu eşikcini tarafından (04.12.12 Saat 17:34 ) değiştirilmiştir.
cici_ylda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 06.12.12, 23:21   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #4
angelfts
İZLEME LİSTEM
çok saçma ve sıkıcı bi filmdi bence

angelfts isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.01.13, 13:05   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #5
soledad
soledad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
filmin afişi ve +18 sahnelerine takılıp, filmi izleme şansını kaçırmayın bence.türüne göre,(ki birçok türü barındıran bir film).çok başarılı bir film.karakterler,psikolojileri ve geçişleri biraz kafa karıştırsa da,karakterlerin psikolojik girdabından güzel bir kurgu yaratılmış.kafama takılan ve hala çözemediğim soru işaretlerim olsa da,izlemeye değer bir seyirlik.

soledad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.01.13, 23:04   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #6
ozka
ozka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Tekirdağ/Çorlu
ozka - MSN üzeri Mesaj gönder
İlginç bulduğum filmler listeme bu filmide ekliyorum...çok iyi bir filmdi bence ki İnsan psikolojisinin ne kadar karmaşık olduğu bir kez daha gözler önüne serilmiş.Filmin sonunu merakla beklerken;bir fil arayışının sonucu şizofren aşkın dönüşü oldu...İnsanoğlunun tüm zayıf yanları güzel bir anlatımla yansımış bize...Ellerinize sağlık teşekkürler...

ozka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.02.13, 03:13   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #7
MecHAniC
MecHAniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: biraz mavi biraz yeşil..
Orta seyirde giden bir filmdi. Konusu itibariyle biraz ağır ama zaman kaybı olduğunu düşünmüyorum.

-emeğinize sağlık-

MecHAniC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.08.13, 01:24   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #8
siwomaral
siwomaral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa
Film güzeldi her an şaşırttı beni Jang Hyuk zaten şizofreni oynamak için filmdeymiş gibiydi çok iyi oynamış anlamı olan derin bi filmdi zaman kaybı asla değil arşivimde yer alacak filmlerden biri artık.

siwomaral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 24.08.13, 12:47   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #9
maviada
maviada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
iyi bir film izlemeye değer ...

maviada isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.11.13, 19:38   Yarım kalan bir dizi bölümü var, çevirmek isteyen? tıklasın :) #10
drtyl
drtyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Osmaniye ^^
ben lee min jung için merak ettim ve izleyecektim ama o sahneleri görünce vazgeçtim. iğrenmem diyorsanız izleyin ben çok iğrendim. yorumlara bakıyorum herkes çok beğenmiş nasıl izlediler o iğrenç filmi anlamıyorum. bir de beğenmişler. yazık ya

drtyl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2009, elephant, film, güney, izle, kore, online, searching, İzle

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 14:54.