Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > BİZLERİN DİVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Devam Etmekte Olan Kore Dizileri / The Great King's Dream / 2012 / Güney Kore / MP4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 27.09.13, 11:27   #91
aziz5055
İZLEME LİSTEM
Bu yanlış anlama için özür diliyorum.

aziz5055 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

178687 Görüntüleme
Güney Kore Devam Eden Drama İndex
Güney Kore Devam Eden Drama İndex
Alt 27.09.13, 12:56   #92
sulhiye
Y.P.E
sulhiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
sulhiye - MSN üzeri Mesaj gönder
44.Bölüm eklenmiştir.
iyi seyirler dilerim.
Yanlış anlaşılma da tatlıya bağlandığı için aziz kardeşime de teşekkür ederim.

sulhiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.13, 13:16   #93
Dae j San
İZLEME LİSTEM
Emek ve paylaşım için Sulhiye altyazı çalışmaları için aziz5055 arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Daha önce sayende altyazı çalışmaları tamamlanan dizilere katkından dolayı ( EMPRESS CHUN CHU örneği) ayrıca teşekkürler aziz 5055 kardeşim.Ellerine ve emeklerine sağlık.Sulhiye kardeşim de çalışmalarını özenle yürüten bir arkadaşımız.Sayesinde birçok tarihi dizi ve filmi izleme şansı buldum.Senin de ellerine ve emeklerine sağlık.Her ikinize de çalışmalarınızda ve kendi hayatınızda güzellik ve başarılar dilerim.Sağolasınız.
Saygılarımla.

Dae j San isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.13, 14:12   #94
ACastillo Morales
ACastillo Morales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
aziz5055 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu yanlış anlama için özür diliyorum.
Esasen, Aziz5055, sayfanın dizaynından kaynaklanan bir hata bu.. Keşke biri bu durumu düzeltse. Gecenin bir yarısı, uykudan yarı kapalı gözlerle aceleyle download yaparken teşekkür babında yeşil ikona tıklayıp; 5-10 dk sonra kırmızı butonun yanındaki rakamı görünce panikle yanlış mı işaretledim diye birkaç kez kontrol ediyorum. Bundan da rahatsızlık duyuyorum doğrusu.

Sizin de aynı durumu yaşıyor olabileceğinizi düşündüm ama sizler bu forumda benden çok daha kıdemli olduğunuz için ihtimal vermemiştim.. Neyse ki tatlıya bağlanmış durum.. Yeni çalışmalarınızı bekliyoruz.. Teşekkürler !

ACastillo Morales isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.13, 14:32   #95
ACastillo Morales
ACastillo Morales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
Alıntı:
emiş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Beğenmedim butonuna basmış olsaydım -1 yazardı orada.
Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim Emiş.. Takip ettiğim sayfalarda hiç "beğenmedim" tıklanmadığı için -1 yazacağını bilmiyordum.. Böylece "yanlış mı işaretledim" paniğini yaşamama gerek kalmadı..

Yine de sayının yanında önce yeşil, sonra kırmızı ikonun yer alması çok daha mantıklı.. Şu beğendim-beğenmedim meselesini çözmem yeni bir kullanıcı olarak aylarımı aldı !!

ACastillo Morales isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.09.13, 17:04   #96
emiş
Yeppudaa Çeviri Çetesi
Y.M.G
YÇÇ
emiş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bana her yer Trabzon :)
Alıntı:
ACastillo Morales Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim Emiş.. Takip ettiğim sayfalarda hiç "beğenmedim" tıklanmadığı için -1 yazacağını bilmiyordum.. Böylece "yanlış mı işaretledim" paniğini yaşamama gerek kalmadı..

Aslında şöyle, orada yazan sayı ne tam beğendim butonunun ne de tam beğenmedim butonunun. İkisinin toplamı. Beğendim +1 puan, beğenmedim -1 puan olarak ekleniyor.
Diyelim ki,
4 kişi beğendi 2 kişi beğenmedi, orada yazan sayı 2 olur.
4 kişi beğenmeyip 2 kişi beğenirse de -2 olur.

Kısacası orası sayıdan ziyade puanlama oluyor.
Teknik kısımdan anlamıyorum ben ama yetkililere iletip bir çözümü var mı diye sorarım.

Bir not daha: Yanlışlıkla beğenmedim butonuna basarsanız çözümü var. Ardından bir de beğendim butonuna basarsanız -1+1 mantığıyla sıfırlanacak orası. Yani hiçbir şey vermemiş gibi olursunuz. Sonra bir daha beğendime basarsanız sorun çözülmüş oluyor. İsterseniz benim mesajım üzerinden deneme yanılma yapabilirsiniz.

Konuyu daha fazla sabote etmeden susuyorum.

Herkese keyifli forumlar.

Konu emiş tarafından (27.09.13 Saat 17:09 ) değiştirilmiştir.
emiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.09.13, 10:19   #97
hanzala177
İZLEME LİSTEM
emeği geçen arkadaşlara teşekkürler!

hanzala177 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.13, 10:41   #98
byjackal
byjackal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
aziz5055 ve sulhiye kardeşlerim öncelikle çeviriler için elinize emeğineze sağlık..Dizinin kaçıncı bölümüne kadar paylaşacaksınız Ona göre diziye başlamak istiyorumda..

byjackal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.13, 10:53   #99
fatmahar
fatmahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
Alıntı:
byjackal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aziz5055 ve sulhiye kardeşlerim öncelikle çeviriler için elinize emeğineze sağlık..Dizinin kaçıncı bölümüne kadar paylaşacaksınız Ona göre diziye başlamak istiyorumda.
@aziz5055 ve @sulhiye rumuzlu(nick) yeppudaşlara.Soru sahiplerine ulaşşın diye alıntı yaptım.

fatmahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.13, 13:35   #100
aziz5055
İZLEME LİSTEM
Burada forum kurallarına aykırı bir açıklama yapmak istemiyorum.Özetle,önce kendi sitemde paylaşıyorum, sonra altyazıları Sulhiye'ye veriyorum.Tamamını verip vermeyeceğim konusunda bir şey söyleyemem, söylersem verilmiş bir söz olur ve yerine getirmek zorunda kalırım.Kendimi ipotek altına almak istemem.Nihayetinde bu bir dizidir, bölüm bölüm izlemenin zevkine varın.Tamamını bir çırpıda izlemeye kalkmak, bence diziye ihanettir.Çünkü 70 bölüm yaklaşık 70 saat sürecek ve siz atlaya atlaya seyredeceksiniz.Dakikasına ortalama 10 satır çeviri yapılan bir diziyi bu şekilde izlemek, bana, verilen emeği heba etmek gibi geliyor.Belki ben yanlış düşünüyor olabilirim.Sadece düşüncemi ifade ettim, katılıp katılmamak sizin tasarrufunuzda.

aziz5055 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seçenekler

sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
HIZLI ERİŞİM

Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:53.