Yeppudaayı Seviyorum...
 • Dizi Öneri Listesi
 • Online Tikla-Izle Bölümü
 • Dizi Müzikleri Alfabetik Liste
 • Kore Filmleri Listesi
 • MP4-Divx Indirme Bölümü
 • Yillara Göre Film Listesi
 • Online Izleme TAM Liste

 • GAYA KORE RESTAURANTI...
  Şifremi unuttum?
  Geri Dön YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > ANİME VE ÇİZGİ DİZİLERİ TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ / FANTASTİK KOMEDİ Kamikaze Kaitou Jeanne/ Sevimli Hırsız/ Sezon 2/ Online Anime Dizi İzle
  Yeni Konu aç  Cevapla
   
  Seçenekler
  Alt 05.06.13, 20:09   #1
  Çağlam
  Çağlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  İZLEME LİSTEM
  Nereden: Artvin
  Mesajlar: 389
  Çağlam isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
  Yapımın Afişi
  Yapım Hakkında  Tür: Shoujo, Komedi, Büyü
  Bölüm Sayısı: 17
  Yapım Yılı: 2000
  Konusu:
  16 yaşında bir lise öğrencisi olan Marron, aslında Jeanne d'Arc'ın reenkarnasyonudur. Koruyucu meleği Finn'in yardımıyla Kaitou Jeanne'e dönüşerek karanlık güçlere karşı savaşır. Sanat eserlerinin içine gizlenerek insanların ruhlarını elegeçiren ve onları etki altına alan yaratıkları mühürleyerek yok eder. Ancak yaratıkları mühürlerken sanat eserleri de yok olur. Jeanne'i, sanat eseri hırsızı sanan polis ve polis şefinin kızı olan en yakın arkadaşı Miyako'yla başı derde girer. Bir yandan polisten kaçarken bir yandan da ortaya çıkan yeni bir "hırsız" olan Sinbad'la yarışmak zorunda kalır. Sinbad da yaratıkların peşindedir ama amacı ve kimin adına çalıştığı belli değildir.Marron, zamanla yan dairesine taşınan ve okul arkadaşı olan Chiaki adlı gizemli çocuğa aşık olur. Başlarda sadece bilgi edinmek için Marron'la yakınlık kuran Chiaki'nin duyguları da zamanla değişecektir.  Yapım Hakkında  KARAKTERLER
  Gizli Mesaj içeriği: Maron Kusakabe:


  İsim: Maron Kusakabe
  İkinci Kişiliği: Kaitou Jeanne
  Doğum Günü: 30 Mayıs
  Yaşı: 16-17
  Kan grubu: A Rh+
  Boyu: 1.54
  Kilosu: 43
  Saç ve Göz Rengi: Kahverengi-Kahverengi

  Maron 16 yaşında Momikuri Lisesi'ne giden genç ve güzel bir kızdır. Normal şekilde bakarsanız diğer kızlardan hiç bir farkı yok gibi görünsede aslında Maron kimsenin bilmediği kadar farklı bir kişiliğe sahiptir. Maron yüzyıllar önce Fransa'yı kurtaran Jeanne D'arc'ın Reaksiyonel[Yeniden Doğuş] halidir. Küçükken annesi ve babası tarafından terkedilen Maron hayatını en yakın arkadaşı Miyako ve ailesiyle birlikte geçirerek büyümüştür. Çok güçlü gibi gözüksede aslında çok duygusal ve kırılgandır hayatta ayakta durmak için tek istediği şey ailesinden ona bir mektup gelmesidir. Bu ümitle her gün yaşadığı apartmandaki posta kutusuna bakarak ailesinden bir mektup bekler.
  Hayatını böyle geçiren Maron bir gün lunaparkta karşısına çıkan bir melek olan Fine Fish'in gelişiyle tüm hayatı değişir. Fine ona Jeanne D'arc'ın yeniden doğuş hali olduğunu ve kötülükleri durdurması gerektiğini söyler bunu kabul eden Maron'un artık hayatı çok değişmiştir.

  Gizli Mesaj içeriği: Chiaki Nagoya:


  İsim: Chiaki Nagoya
  İkinci Kişiliği: Kaitou Sinbad
  Doğum Günü: 27 Ağustos
  Yaşı: 16-17
  Kan grubu: A Rh+
  Boyu: 1.75
  Kilosu: 50
  Saç ve Göz Rengi: Mavi-Kahverengi

  Chiaki küçükken annesini kaybetmiş annesinin ölümünden sonra çevresinden uzaklaşan şımarık bir çocuktur.(Aslında hiç görüldüğü gibi değilir, ama annesinin ölümünden babasını sorumlu tuttuğu için öyle gözükmek ister.)
  Bir gün yalnız başına sokakta dolaşırken havada uçan bir melek olan Access Time'ı görür ve Access'in teklifi üzerine Kaitou Sinbad olmayı ve Maron'u yaptığı işten vazgeçirmeyi kabul eder. Önce Maron'un apartmanının da hatta yan dairesine taşınır daha sonra da onla aynı sınıfa başlayarak Maron'un her yaptığını takip ederek işlerini bozmayı kendine hedef edinmiştir. İşler ilerledikçe Maron'a aşık olur ve onu vazgeçiremeyeceğini anlayınca onu korumayı kötülüklere karşı koymayı seçer.


  Gizli Mesaj içeriği: Miyako Toudaiji:


  İsim: Miyako Todaiji
  Yaşı: 16-17
  Kan grubu: B Rh+
  Boyu: 1.43
  Kilosu: 43
  Saç ve Göz Rengi: Lacivert-Kahverengi

  Miyako, Maron'un en yakın ve en eski arkadaşıdır. Miyako ve Maron küçüklüklerinden beri birbirlerini tanımaktadırlar. Bu tanışma o kadar eskidir ki taa Maron ve Miyako'nun annelerine kadar dayanır. Miyako Maron'dan çok farklıdır, hatta adeta birbirlerinden zıt birer kişiliğe sahiplerdir. Miyako çok hareketli bir kız olmasına karşın çok da patavatsızdır, olup olmaz davranışlarıyla bazen Maron'u çok utandırır. Miyako ve Kaitou Jeanne arasındaki bağ Miyako'nun ona olan yakalama hırsından geçmektedir. Miyako, polis şefi olan babasının Jeanne'i sürekli elinden kaçırmasına çok kızar ve işlere el atmaya karar verir, ilerde iyi bir polis olmayı hedeflemektedir, ama bunu yapmaya Jeanne'i yakaladığı gün karar verecektir.


  Gizli Mesaj içeriği: Yamato[İnchou] Minazuki:


  Adı: Yamato Minazuki
  Yaşı: 16
  Boyu: 1.61
  Kilosu: 50
  Doğum tarihi: 31 Mayıs

  Yamato, Maron'ların sınıfının sınıf başkanıdır. Çok çalışkan bir öğrenci olan Yamato çok utangaç ve çekingen bir kişiliğe sahiptir, hatta o kadar utangaçtır ki Maron'dan çok hoşlanmasına rağmen bir türlü ona açılmaya cesaret edemez. Maron'u her gördüğünde heyecandan tuhaf tuhaf davranır. Yamato, Maron için çok önemli bir arkadaştır, Maron ona çok değer vermektedir ve bu yüzden tam 3 kez kötülüğün kontrolüne geçmiştir. Maron'a yaklaşmak isteyen kötülük sürekli Yamato'yu hedef seçmiştir. Son hedef seçildiğinde lunaparkta ki gezileri sırasında Jeanne'in Check-Mate yaparak kötülüğü yakaladığında çekip gittikten sonra Sinbad'ın söylediği bir sözden ötürü kendini Maron'a göstermek için Sinbad'ı yakalamaya karar verir.

  Not: Genelde İnchou adını kullanmayı sevmez. İnchou olarak Türkçe dublajda Maron hitap etmektedir.


  Gizli Mesaj içeriği: Fine[Finn] Fish:


  Adı: Fin Fish
  Boyu: 16 cm
  Kilosu: 120 gr
  Saç ve Göz rengi: Yeşil, yeşil
  Fine, Maron'un koruyucu ve yardımcı meleğidir. Fine, Maron'a Jeanne D'arc'ın reaksiyonel hali olduğunu söylemek ve onun içindeki gücü uyandırarak kötülerle savaşmasını sağlamak için İyi Kral tarafından gönderilmiştir. [Birinci sezonun sonuna kadar böyledir] Fine ilk sezonda Maron'un Jeanne'e dönüşmesini sağlamak için asasına alnındaki kırmızı broşdan ışık yollar ve Maron'a Jeanne D'arc'ın enerjisini verir. İkinci sezonunda Maron'un dönüşümünü sağlar ve sonra hiç görülmez sezonun sonunda beklenmedik bir şekilde ortaya çıkmaktadır.


  Gizli Mesaj içeriği: Access Time:


  Adı: Access Time
  Boyu: 18
  Kilosu: 128 gram
  Saç ve Göz Rengi: Mor, Bal Rengi
  Chiaki'nin koruyucu ve yardımcı meleğidir. İyi Kral tarafından Maron'u Fine'den korumak için gönderilmiştir, fakat dünyada tek başına elinden bir şey gelmediğini anladığından Chiaki'nin onu görebildiğini fark edince ondan Maron'u bulmasına yardım etmesini ister. Chiaki'nin Maron'u durdurabilmesi için Fine'nin Maron'a verdiği gibi o da Chiaki'ye Sinbad olma ve Check-Mate yapma yetikisi verir.


  Gizli Mesaj içeriği: Noin Claude:


  Adı:Noin Claude
  İkinci sezonun kötülerindendir, amacı Maron'dan Jeanne D'arc'ın gücünü almak ve onu kötülüğe vermektir. Aslında hiç kötü değildir ama Jeanne D'arc'ın ölmesi onu bu hale getirmiştir. Önce Maron'a yaklaşabilmek için onların okulda öğretmen kılığına girer ve daha sonra da kendini kötülükte Noin olarak tanıtır. 42. bölümde Jeanne D'arc'ın onu ve Maronla & Chiaki'yi yanına alması ve ona Maron'u korumasını söylemesinden sonra iyiliğe geri döner.

  Gizli Mesaj içeriği: Misty (Myst):


  Adı:Misty[Myst]
  Misty küçük yaşta kötülüğün hizmetine alınmıştır ve içindeki kötülükle her zaman insanlara acı çektirmekten zevk almaktadır. En çok istediği şey Jeanne'i öldürmek ve içindeki gücü çalmaktır, bunu sürekli Jeanne'e yakın olan insanlara saldırarak yapmayı dener.
  Öfkesine yenik düştüğü bir bölümde kötülük şekerlerinin hepsini yiyerek bir iblise döner ve Jeanne şeker kutusuna yaptığı Check-Mate'la yok olur.

  Bölüm Listesi
  Gizli Mesaj içeriği: Bölümler:

  28- Kötü ruhun gelişi! Yeni dönüşüm (2. Sezon Başlangıç!)
  29- Tamamen güzel! Esrarengiz yeni öğretmen gözüktü
  30- Savunucu, yenilenen ruhu yakmak
  31- Kaitou reklam mı yapıyor???
  32- Kaitou Jeanneyi silmek
  33- Sinbad sen yalancısın
  34- Ayrılık bildirisi! Asla yeniden birine inanmayacağım!
  35- Jeannenin aşkının gücü, hayat verdi
  36- Bir hırsız polisin yanındadır?!!!
  37- Kalbi kötü olan bir çocuk
  38- Kararlılık! Üzüntülü şah mat
  39- Sadece bir dilek! Anne ve baba
  40- Karanlık dönüşüm! Azgın puslar aniden saildırır
  41- Finle buluşmak, trajik kabus!
  42- Kaitou, boşluğu aş ve ayarla
  43- Arkadaşlığın çöküşü, sihirli soğuk final savaşı
  44- Sen! Göğe ait bir rüzgar ol !

  İndirme Linkleri
  Ek bilgiler...


  Alternatif dm videoları sonra eklenecektir. Keyifli seyirler
  İndirme linkleri devam ediyor.
  Birinci sezonu izlemek için TIKLAYIN
  1. sezonu indirmek için TIKLAYIN  VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)  Konu archaic tarafından (12.03.14 Saat 17:33 ) değiştirilmiştir.
  Çağlam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   
  Alt 06.06.13, 11:46   #2
  kloi
  kloi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  İZLEME LİSTEM
  Nereden: Japonya
  Mesajlar: 111
  ellerine sağlık canım hemen izleyeceğim


  kloi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   
  Alt 06.06.13, 12:19   #3
  Korecankodss501
  Korecankodss501 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  İZLEME LİSTEM
  Nereden: İstanbul
  Mesajlar: 283
  Ellerinize sağlık Bu ne hız. Ben daha 1. sezonu bitirmeye fırsat bulamamışken 2. sezona başlamışsınız. Hayranlık uyandırıcısınız maşallah. Emeği geçen herkesin eline emeğine sağlık.


  Korecankodss501 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   
  Alt 06.06.13, 12:33   #4
  fatma_42
  fatma_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  İZLEME LİSTEM
  Nereden: konya
  Mesajlar: 23
  Ellerinize sağlık sabırsızlıkla bekliyordum Emeği geçen herkesin emeğine sağlık...


  fatma_42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   
  Alt 06.06.13, 14:06   #5
  roselady
  roselady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  İZLEME LİSTEM
  Nereden: konya
  Mesajlar: 50
  süpeeeeer oldu 2. sezonun gelmesi... Şu an çok sevindim. ^^ Emeğine sağlık


  roselady isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   
  Alt 06.06.13, 14:24   #6
  Çağlam
  Çağlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  İZLEME LİSTEM
  Nereden: Artvin
  Mesajlar: 389
  Çağlam isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
  Alıntı:
  roselady Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  süpeeeeer oldu 2. sezonun gelmesi... Şu an çok sevindim. ^^ Emeğine sağlık
  Alıntı:
  kloi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ellerine sağlık canım
  Teşekkür ederim canım Keyifli seyirler

  Alıntı:
  Korecankodss501 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ellerinize sağlık Bu ne hız. Ben daha 1. sezonu bitirmeye fırsat bulamamışken 2. sezona başlamışsınız. Hayranlık uyandırıcısınız maşallah. Emeği geçen herkesin eline emeğine sağlık.
  Teşekkür ederim Keyifli seyirler

  Keyifli seyirler

  Sağ ol canım keyifli seyirler


  Çağlam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   
  Alt 06.06.13, 14:54   #7
  roselady
  roselady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  İZLEME LİSTEM
  Nereden: konya
  Mesajlar: 50
  1. bölüm yarıda kesiliyor


  roselady isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   
  Alt 06.06.13, 18:20   #8
  asilsoy
  asilsoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  İZLEME LİSTEM
  Nereden: Ankara
  Mesajlar: 136
  Teşekkürler


  asilsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   
  Alt 06.06.13, 18:33   #9
  celebre
  İZLEME LİSTEM
  Nereden: Denizli
  Mesajlar: 6
  ikinci sezonu da görmek harika teşekkürler


  celebre isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   
  Alt 06.06.13, 18:55   #10
  Çağlam
  Çağlam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  İZLEME LİSTEM
  Nereden: Artvin
  Mesajlar: 389
  Çağlam isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
  Alıntı:
  roselady Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  1. bölüm yarıda kesiliyor
  Ben izledim her hangi bir sorun görünmedi. Umarım düzelmiştir keyifli seyirler


  Çağlam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
   
  Cevapla

  Seçenekler

  sitenin devamlılığı için maddi destek gerekmektedir..
  HIZLI ERİŞİM

  Tüm Zamanlar GMT +0 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:47.


  Powered by vBulletin Copyright ©2000 - 2010, Jelsoft Enterprises Ltd.
  Kuruluş Tarihi: 21.08.09 / dance