Yeppudaayı Seviyorum...
:...Üye olan ya da olmayan herkes sitemizle ilgili şu bilgiyi okuyabilir mi.?: buyrun, tıklayınız....:
Geri Dön   YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Yeppudaa Haber Ajansı > Uzak Doğu Magazin Haberleri

GAYA KORE RESTAURANTI...

Uzak Doğu Magazin Haberleri Uzak Doğu Magazin Haberleri bu sayfadadır...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 27.09.13, 22:26   #1
mari_kim
Y.H.A
Özverili Üye/Sistar Sorumlusu
mari_kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Tamam gitmiyom:P

Plastik cerrahide operasyon geçirmek isteyen kadınlar en çok oyuncu Song Hye Kyo'nun yüzüne sahip olmak istiyorlar. Y Star'ın ''Diğer Sorular'' adlı programında kadınlar ve estetik cerrahi konusu tartışıldı. Üç Kuzeydoğu Asya ülkesi üzerinde yapılan araştırma ve analizlerde Kore, Japonya ve Çinde estetikle ilgilenen kadınlar dikkate alındı.

Araştırmaların sonucunda kadınların en çok Song Hye Kyo'nun yüzünün kendilerine kopyalanmasını istedikleri ortaya çıktı. Song Hye Kyo en iyi yüze sahip kadın olarak Koreyi temsil eden bir kadın.

Listede Song Hye Kyo'yu takip eden isimler arasında Han GaIn ve Lee ByungHun'un eşi LeeMinJung da yer alıyor.

Kaynak: soompi
Çeviren: mari_kim

Alıntı yapıyorsanız kaynak belirtiniz!

ferah Moonlightingg

mari_kim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.09.13, 05:58   #2
nian
nian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: !stanbul&tek!rdağ
kadının allah vergisi mükemmel bir yüzü var hye kyo yu istemeleri çok normal, bence estetik bir çılgınlık gibi bir kere yaptırdın mı sürekli daha fazlasını istiyorsun

nian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.09.13, 17:32   #3
Hwank
SHINEe Sorumlusu
Hwank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Eski Haber Ajansı Sorumlusu
Hwank - MSN üzeri Mesaj gönder
Güzel kadın ama şu estetik işini de anlamadım gitti
ben doğallıktan yanayım

Hwank isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.09.13, 18:33   #4
hemşire
hemşire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Berzâh âlemin'de
hyun binle çok yakışıyorlardı ama ayrıldılar.
Park Min Young ilk üçe girememiş ama hem oyuncu olarak hemde yüz olarak korenin en güzel bayanlarından biri

hemşire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.09.13, 18:51   #5
mine-mor
mine-mor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
song hye kyo güzel ama o ayrı mesele...şu estetik çılgınlığı beni hayretlere sokuyor nasıl bu kadar kendilerine kıyıyorlar herkes tek tip olmak zorundamı...yazık

mine-mor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 28.09.13, 22:45   #6
mari_kim
Y.H.A
Özverili Üye/Sistar Sorumlusu
mari_kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Tamam gitmiyom:P
Alıntı:
hemşire Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Park Min Young ilk üçe girememiş ama hem oyuncu olarak hemde yüz olarak korenin en güzel bayanlarından biri
Şöyle bir sorun var ki SongHye de estetik yok ama Park MinYoung estetik harikası. Yani doğal güzellik değil onunki

Alıntı:
Hwank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel kadın ama şu estetik işini de anlamadım gitti
Alıntı:
mine-mor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
.şu estetik çılgınlığı beni hayretlere sokuyor
Bir şey deyim mi bu konuyla ilgili Gerçekten bazıları çok çirkinler. Bizde güzelliğimizden çatlamıyoruz ama millet olarak çirkinler bu uzakdoğulular. Ben doğrusu buna bağlıyorum talebin çok olmasını. Birde estetik cerrahi çok gelişmiş orada, bizim burdakiyle kıyaslanamayacak şekilde, doğal bir şey olmuş artık, olağan bir şey. Hatta bazıları için olmazsa olmaz bir şey Ameliyat olma yaşı 12ye inmiş, varın gerisini siz düşünün.

mari_kim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.13, 07:12   #7
İlkayTuna
İlkayTuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: One Ok Rock
Harbiden çok güzel kadın...
Millet onun gibi olmak istiyorum bunun gibi olmak istiyorum deyip estetik yaptırınca ne oluyor yani?Kendine ait neyin kalıyor ki?Estetikle cevap arayacağına kendini bu şekilde kabul edip sevmekten yanayım açıkcası.Özelliklede ona buna benzemek isteyerek estetik yaptıranlara karşıyım.

Alıntı:
mari_kim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ameliyat olma yaşı 12ye inmiş, varın gerisini siz düşünün.
12 gelişme çağındaki bir çocuk ya...Çok abartmışlar.Ağzım açık kaldı.

İlkayTuna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.13, 07:38   #8
Yang Emira
Yang Emira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Roller Coaster
Alıntı:
mari_kim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şöyle bir sorun var ki SongHye de estetik yok
Sahiden cok guzel kadin estetiksiz oldugunu bilmiyordum. Estetik icin en dogru secim bence, artik ne kadar yuzlerinden rahatsiz yasiyorlarsa baskasi gibi olmak onlari rahatlatan tek sey olmus

Yang Emira isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.13, 11:28   #9
Moonlightingg
Moonlightingg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: daimi Sonick
vaayyy beeee..song hyo kyo'nun yüzünden istemiş kadınlar demekk..haksız değiller kadın çok güzel de bunların bu estetik merakları da beni öldürecek..bu ne yaa..
kim ki duk'un korelilerin estetik merakıyla ilgili çok güzel bi filmi vardır..tevekkeli değil adam ülkesinde pek tutulmuyor, gerçekleri söylediğinden olsa gerek..
hayır yani hani insan estetik yaptırır, yüzünü gerdirir, yağlarını aldırır ne bilim yapar bişiler de bunlarınki tamamen yüzlerini, tiplerini değiştirmek..arkadaş nasıl dayanıyosun yaa aynaya bakınca başka birini görmeye..kimlik bunalımına girmiyo musun..insanın psikolojisini bozar böyle bişey..hey Allahım bişey demiyorum daha da..Allah korelilere ve diğer çekiklere akıl fikir versin..
estetik deyince im su jung'un estetikli olduğunu duyunca üzüntümden kahrolmuştum diyebilirim eğer sung yu ri de estetikli çıkarsa ne yaparım bilemiyorum Lee Minjung da mı estetikliymiş hem de harikası çok seviyodum o kızı..
haber için teşekkürler mari_kim

Moonlightingg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.13, 11:59   #10
lalezar
Spoiler Sayfası Sorumlusu
lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Gönlüm nerdeyse ordan:-)
Alıntı:
Moonlightingg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
eğer sung yu ri de estetikli çıkarsa ne yaparım bilemiyorum
Sung Yu Ri benim en sevdiğim Kore"li bayan oyuncu..

Sadece burnunda ufak bir estetik var, onuda saklamadı, çok eleştirilmişti o zamanlar, şimdi hemcinsleri olan oyuncular komple estetikli, ne söyleyeceklerse onlara söylesinler..

lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır