Yeppudaayı Seviyorum...
Favorilerim butonu geçici olarak bir sorun sebebiyle kaldırılmıştır. Sorun 1-2 gün içinde çözülecektir.
Geri Dön   YEPPUDAA > ONLİNE TIKLA-İZLE BÖLÜMÜ > TAMAMLANMIŞ KORE DİZİLERİ İZLEME BÖLÜMÜ

GAYA KORE RESTAURANTI...
Girişte sorun mu yaşıyorsun?

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 29.09.13, 22:38   #1
violet24
❀✿✿❀ I ♥ Yeppudaa :) ❀✿✿❀
admin
violet24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ordu
Online Secret / 2013 / Güney Kore / Online Dizi İzle GOLD ÜYE olmak için tıklayınız.
yeppudaa afişi

SECRETS / 2013
...Aşkla nefret arasında ince bir çizgi vardır...

Gizli Mesaj içeriği: Diğer afişimiz:

hakkinda

Adı: Secret 비밀
Diğer Adı:Secret Love
Tür:Dram
Yazar: Choi Ho Chul, Yoo Bo Ra
Yönetmen: Lee Eung Bok ( Dream High )
Yayın Kanalı: KBS
Bölüm Sayısı:--
Yayın Tarihi:25/09/2013-
Yayın Akışı: Çarşamba & Perşembe 21:55

Çeviri: @sophia @zırzır-juliet

Afişimiz ve oyuncu kartları için @sujini34 unnime sonsuz teşekkürler

~ OYUNCULAR ~

~ KONUSU ~

Sırları olmayan kimse yoktur. Sırlar insanları başarıya ulaştırabilir hatta âşık bile olmalarını sağlayabilir; ama sırlar aynı zamanda insanların sonunu da getirebilir. Sırlar bizim, bazen mutlu bazen endişeli bazen de gerçeği görmemizi engelleyecek kadar kör olmamızı sağlayabilir. Bu dizi de sırlar hakkında. Sırlarla yaşayan insanların sıkıntılarının açınsaması. Bu sırlar, bu dört karakterin aşkı bulma ve intikam peşine düşmeyi istemelerine sebep olacak.

Bir kaza sonucu kız arkadaşını kaybeden bir adamın sevdiğinin ölümüne sebep olan kadına âşık olmasını anlatan "onulmaz aşk" ile ilgili bir dizi.

Min-Hyuk (Ji Sung) zengin bir ailede dünyaya gelmiştir. Yakışıklılık, zekâ da dahil olmak üzere her şeye sahiptir ancak hiç de nazik biri değildir. Bir vur-kaç araba kazasında kız arkadaşını kaybetmiştir.

Vur-kaç araba kazası sonucu Min Hyuk'un kız arkadaşı ölmesi nedeniyle Kang Yoo Jung (Hwang Jung Eum) hapse girer. Bu vur-kaç kazasını yapan kişi aslında Kang Yoo Jung'un erkek arkadaşı Ahn Do Hoon (Bae Soo Bin)dur ama suçu Kang Yoo Jung üstlenir. Daha sonraysa erkek arkadaşının ihanetine uğrar.

Tüm bunlar olurken, karşılıksız aşk yaşayan tek kişi Shin Se Yeon'dur. (Lee Da Hee) "Aşka susamış" acı içinde bir karakter olacaktır çünkü istediği tek kişiye sahip olamamaktadır.

Önemli Not: Hem Dm videoları hem de vk videoları 720p HD kalitede izlenebilmektedir.
Elimden geldiğince tüm bölümleri bu şekilde ekleyeceğim. Bölümleri ekledikçe ilk başta 480p-720p görünmeyebilir ama 1 saat içinde HD kaliteye çıkmaktadır
Keyifli seyirler herkese

Vk Videoları

Dm Videoları

VİDEO İZLEYEMEME SORUNLARINIZIN ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ...

VİDEO BOZUK, KIRIK, AÇILMIYOR YA DA İZLENEMİYORSA ŞU BUTONA TIKLAYIP Mesajı Moderatöre bildir BİLDİRİN, YENİLEYELİM HEMEN :)

ONLİNE DİZİ-FİLM LİSTE      

Konu gök* tarafından (07.03.14 Saat 18:04 ) değiştirilmiştir.
violet24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.13, 22:45   #2
melikemmm
İZLEME LİSTEM
Nereden: denizli :)

Tamam kabul oyuncu kadrosu gayet güzel hele ki baş rolde ki abimiz daha yeni evlenen o ayrı isssyaaan meselesi ama Arkadaş bu nedir ya izlediğim dramların nerdeyse yarısında fedakarlık ve ardından gelen ihanet beni sinir harbinden öldürecekler bir gün o olacak ama olsun ablamız ve abimiz için izlenir ekleyen ve çeviren arkadaşlara teşekkürler

melikemmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.09.13, 23:25   #3
mady_22
mady_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: dünyanın güneyinden :)

yeni dizi teşekkürler yeppudaa

mady_22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.09.13, 05:57   #4
selma727
selma727 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 12.07.2010..dan beri yeppudaa dan

bu senenelerin yeni bir modası birbirinin yerine hapse girmeler....

oyuncu kadrosu güzel....
konu güzel....
geriye izlemek kalıyor....
da.......
ah şu bitmemiş diziler....
her güzel dizide söz..diyorum kendime...söz bir daha bitmemiş dizimi....aman aman...
yinede bozuyorum böyle güzel dizileri görünce....

sabır artık sonuna kadar...

emeğinize sağlık...

selma727 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.09.13, 07:09   #5
Gülşən
Gülşən - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: russiya

dizi gelmis tesekkurler...guzel olduguna eminim...soz tamamlaninca izliyicem...tesekkurler

Gülşən isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.09.13, 12:10   #6
bburcuu
Papatya Ekibi
FT Island & Jang Keun Suk Sorumlusu
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Millet - i Primadonna
bburcuu isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

İşte beklediğim dizi konu itibariyle Nice Guy dizisini hatırlatsada oldukça işlenişi oldukça farklı geldi bana 49 days dizisinden beridir sinir olduğum ihanet eden aldatan ve kızın sevgisini kullanan Soo Bin yine benzer bir rolde dizide istediğim şey kızın hapisten çıktıktan sonra dahi olsa akıllanması ve o eski nişanlısı sevgilisi artık herneyiyse ondan intikamını alması ki Ji Sung kızdan intikam almak iiçin çok hevesli bu ilişki nasıl aşka düşüşecek merakla bekliyorum sanırım çok konuştum izleyecek herkese iyi seyirler diler spoilere beklerim
Secret / Güney Kore / 2013 / Spoiler
Emeğinize sağlık ve kolay gelsin @sophia @Bushess @zırzır-juliet ve @violet24

Konu bburcuu tarafından (03.11.13 Saat 01:12 ) değiştirilmiştir.
bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.09.13, 12:49   #7
Kim soo joong
Kim soo joong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: EXOnun bağrından :)

Allah'ım bu diziyi deli gibi bekliyordum. 1234567 Gözle yanı o kadar

Dizinin oyuncu kadrosu harika, senaryo harika, çevirmenler harika Bir korefanı daha ne ister ki? Allah'ım o kadar sevinçliyim ki diziyi gördüğüme ne yazdığıma bakmadım bile

Bu tür konulu diziler benim acayip ilgimi çekiyor açıkçası. A Love To Killden suçu üzerine alma ve sonrasında yaşananlar konulu diziler gözdelerim arasında.Aslında pek entrikayı sevmem fakat bu tür dizilerde entrikanın babasını yapıyorlar İzlerken sinirden parmaklarımı kemiriyorum sonra tırnaklarımın bir yanı uzun bir yanı kısa oluyor Bol bol ağlamaklı geçer inşallah dizi de ben de bol bol gözyaşı dökerim

Neyse lafı fazla uzatmayayım zira baya saçmaladım heyecandan. Çeviren ve paylaşımını yapan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin ve canı gönülden teşekkürler
@bburcuu spoilerde görüşmek dileğiyle

Kim soo joong isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.09.13, 13:19   #8
uykulukahvem
uykulukahvem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Bursa

Bölümler biraz ilerlesinde çok beğenilirse eğer izlerim artık

uykulukahvem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.09.13, 17:17   #9
hemşire
hemşire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Berzâh âlemin'de

yeni dizimiz hayırlı olsun
sırla başlayan entrika içim kıpır kıpır oldu.bende tam böyle bir dizi arıyordum.

Emek verenlere teşekkür ederim

hemşire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 30.09.13, 17:50   #10
worless
worless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İst

Valla dört gözle bekliyordum ama bu kadar da çabuk değil Ellerinize sağlık demekten başka... Ya da şöyle diyim...tuttuğunuz dilediğiniz şey olsun))

worless isimli Üye şimdilik offline konumundadır