Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > BİZLERİN DİVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / ROMANTİK TARİHİ Empress Ki / 2013 / Güney Kore / Mp4 / TR Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 28.10.13, 05:14   #1
Moons
Admin
admin
Moons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: BLUE MOON #CN BLUE#
Moons - MSN üzeri Mesaj gönder
Yapımın Afişi

~~Cariyelikten Kraliçeliğe...~~

Yapım Hakkında

EMPRESS Kİ / KRALİÇE Kİ

Adı:Empress Ki - Hwatu
Tür: Tarihi, Siyasi, Romantik, Melodram
Bölüm Sayısı: 51
Yayın Kanalı: MBC
Yayın Süresi: 2013- 28 Ekim - 2014- 15 Nisan
Yayın Günü ve Saati: Pazartesi - Salı 21:55

Senaristler: Jang Young-Cheol, Jung Kyung-Soon
(Empress Ki, Incarnation of Money, History of the Salaryman, Giant, The King Dae Joyoung)

Çeviri: @Anobist & @kim soo young

Dizi, aslında bir Goryeo'lu olan Nyang'ın Yuan'da oldukça nüfuzlu bir Kraliçe olmasını,
bu evrede yaşadığı zorlukları ve aşkı konu almaktadır.

İndirme Linkleri

51.Bölüm FİNAL

Ek bilgiler...

indirmeye çalıştığınız linkler kırık ise modöratöre bildir butonuna Mesajı Moderatöre bildir basarak kırık link bildirimi yapabilirsiniz.

Konu Ela_aer61M tarafından (12.08.14 Saat 01:13 ) değiştirilmiştir. Sebep: alternatif link ekleme.
Moons isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.10.13, 07:22   #2
eliiifelif
İZLEME LİSTEM
Emeğiniz için teşekkür ederim.. bu dizinin böyle çabuk çevrilecek olması ne güzel, çok sevindim valla..

eliiifelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.10.13, 09:23   #3
lalezar
Spoiler Sayfası Sorumlusu
lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Gönlüm nerdeyse ordan:-)
Yeni dizimiz gelmiş hoşgelmiş..
Ha Ji Won severler bayram etmiştir şimdi..

Üstelik birçok kişi Jo Jin Mo"yu yeni bir dizide görmek istiyordu..
Afişler çok çetrefilli canım, gözler hemen kaliteli bir yapım olduğunu anlıyor..
Ji Chang Wok"ta az değil hani, bence Jo Jin Mo"dan daha yakışıklı görünüyor..
Çevirmenlerimizde süper tabi Anobist ve kim soo young, harikasınız kızlar..
İlk bölüm Anobist"ten geldi, çok sağol canımcım..
Çingum Moons"um, seninde ellerine sağlık canım..
Herbirinize kolay gelsin..
Bizde afiyetle izleyelim bakalım..

lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.10.13, 13:49   #4
XXXDOUBLE
XXXDOUBLE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İzmit
Sevgili arkadaşım Moons yeni dizimizde yine birlikteyiz. bende yeni bir tarihi dizi
olsada izlesem derken sevgili Dance facebook 'ta paylaşmış hemen indirmeye başladım.
Çevirecek olan sevgili arkadaşlarım @Anobist ve @kim soo young ikisi süperler, çevirinerine hayranım sayelerinde keyifle izliyorum dizileri emeklerine sağlık arkadaşlarım. İlk bölüm çevirisi için sevgili Anobist'e çok teşekkürler.

XXXDOUBLE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 31.10.13, 17:04   #5
db750
db750 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: İSTANBUL
OOO bune hız Çeviri için Anobis & kim soo young arkadaşlar ben de çevirilerinize hayranım ellerinize sağlık kolay gelsin şimdiden Çok merakla beklediğim bir diziydi iki sevdiğim oyuncu bir arada. Ji Won nunam ve Ju Jin Mo uppamın dizi ve filmlerinin hastasıyım hemen hemen hepsini izledim çoook beyeniyorum kendisini ... Bu arada paylaşım içinde Moons çingu çoook teşekkürler.

db750 isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 01.11.13, 18:21   #6
hyerima
İZLEME LİSTEM
Bu diziyi görünce bayram yaptım desem yeridir, daha ilk bölümden beni kendine bağladı. Emek veren herkese çok teşekkürler

hyerima isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 08.11.13, 20:05   #7
hyerima
İZLEME LİSTEM
Haydi li li li li li li li.... yar.... diyerekten yeni bölümün sevincini göbek atarak kutladım Çok harikasınız arkadaşlar. Emeği olan herkese çok teşekkürler

Alt 23.11.13, 11:24   #8
hyerima
İZLEME LİSTEM
Bomba gibi bir dizi, her anı ayrı güzel, şuan favorim diyebilirim. Emek veren tüm arkadaşlara çok çok çok çok ama çok teşekkürler

Alt 23.11.13, 18:43   #9
misamisa
So Ji Sub Sorumlusu
misamisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Turkish SONİCé
Alıntı:
lalezar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ha Ji Won severler bayram etmiştir şimdi.. Üstelik birçok kişi Jo Jin Mo"yu yeni bir dizide görmek istiyordu..
aynenn, hiç dikkat etmemişim bu diziye ha ji won tarihi bi dizide, süper görünüyor ama 50 bölüm nedir yaa izle izle bitmez
yalnız adamı gördüğümede çok sevindim, çok kaliteli bir duruşu var, tarihilere çok gidiyor, inşallah izlerim biraz daha ilerlesinde,, çevirmenim Anobistimmiş, nasıl bir dizi sorayım

misamisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.11.13, 20:50   #10
hyerima
İZLEME LİSTEM
100000000......xharika=? bu sorunun cevabı bu dizinin ne kadar güzel olduğunu az da olsa cevaplar. Her bölümde biraz daha hayran oluyorum diziye. Zevkle, heyecanla izliyorum. Bizlere bu diziyi izleme fırsatını veren çevirmen arkadaşlarımız Kim Soo Young ile Anobist'e ve paylaşımcı arkadaşımız Moons'a çok ama çok teşekkürler... Muhteşemsiniz...