Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Bölümlere Ayrılmış Spoiler Bölümü / The In Heritors / The Heirs (2013) / 10.Bölüm / Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 31.10.13, 20:06   #1
violet24
❀✿ I ♥ Yeppudaa ✿❀
admin
violet24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ordu
Merhaba arkadaşlar
Bildiğiniz gibi sitemizde dizi-film-anime izlerken aynı zamanda spoi kısmını da kullanmaktayız. Ancak bazen izleyen-izlemeyen durumu oluştuğu için her dizinin her bölümü için ayrı ayrı spoiler sayfası açmış bulunuyoruz.

Dizi için ayrılmış olan bu kısımda;
  • İzlediğiniz bölüm hakkında sizinle birlikte izleyen arkadaşlarla birlikte çeşitli görüş alış-verişinde bulunabilirsiniz.
  • Bölümdeki önemli anları paylaşabilir veya anlamadığınız sahne vs. gibi durumları sorarak tartışabilirsiniz.
  • Bölüme ait resimler, gifler, imzalar posterler paylaşabilirsiniz.
  • Paylaşımda bulunurken Türkçemizi güzel kullanmaya gayret gösterelim.
  • Eleştiri veya görüş belirtirken saygı çerçevesinde ifadeler kullanalım.
Keyifli Sohbetler...

violet24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.11.13, 15:24   #2
junee
junee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
''Allahım sana geliyoruumm'' diye bir ses duyduysanız gaipten bilin ki bendendir dün 9. bölümden sonra, daha izlenmemiştir diye tutmuştum kendimi ama bugün dayanamadım valla çingular kusura bakmayın.. inşallah bir an önce iki bölümü izlersiniz de beraber yorumlarız dizi gittikçe güzelleşiyor

junee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.11.13, 16:42   #3
bade-bade
bade-bade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: kapadokya
# ss501
#
young do niye böyle hırçın babasından dolyı.. adam çocuğunu dayakla hizaya getirecek resmen... yazık.. öyle babadan böyle çocuk işte.. tan da görmüş babasının durumunu... zenginler ama bir dolu dert.. nişanlı kızda tokat attı resmen kıza..kızında hiç eli kalkmıyor ben olsam şaç baş girmiştim.. dayanılacak gibi değil..niye böyle ezdiriyor bu kız kendini..tan dan dolayı şuçlu hissediyor heralde

bade-bade isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.11.13, 16:50   #4
bburcuu
Papatya Ekibi
FT Island & Jang Keun Suk Sorumlusu
bburcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Millet - i Primadonna
bburcuu isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Woo Bin (Yong do) bu dizinin sonunda mutsuz olursan bi daha bu yönetmen ve senaristtin dizisini izlemem demeden edemiycem bırak şu kızı ya çok sinir bozucu izleyemeiyorum halbuki YAB da ne güzelde izlerdim bu kızı neyse biraz daha konuşursam kızacak herkes bana gideyim şimdi

bburcuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.11.13, 17:44   #5
yasemin77
İZLEME LİSTEM
# yok
# yok
9. Bölüm geç kaldı biraz izlemek için sabırsızlanıyorum ne zaman gelecek acaba

yasemin77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.11.13, 18:47   #6
junee
İZLEME LİSTEM
aynen öyle ben de ezdiremem bu kadar kendimi bunlarınki de sabır mı korkaklık mı anlamadım..ama son sahnede eridim resmen sonra toplayım peltemi tekrar tekrar izledim..mazoşist miyim neyim acaba

Alt 07.11.13, 18:57   #7
dilekk.
dilekk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Kızın rachel e birşey diyememesi mantıklı yani farkında mısınız bilmiyorum ama nişanlısıyla takılıyo bi de diklense o zaman yüzsüzlük olur iyice, 9 da 10 da süperdi dizi git gide güzelleşiyor dayanamıyorum bölümleri beklerken young do ahh ne yapacaz seninle aşıkta oldu eun sang a kıyamam yaaa birden kıza sarılınca gözlerim büyüdü resmen öylede bitirilmez ki bölüm sonu bir hafta nası sabredeceğim şimdi

dilekk. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.11.13, 19:44   #8
junee
İZLEME LİSTEM
eun sang takılmıyor ki, rachel'in nişanlısı ona takılıyor...ne olacak yani kızı dövdü aradan çekti diyelim adam onu sevmedikten sonra başkasını bulur..hem hayatı böyle kendine zehretmeye ne gerek var? genç, güzel, zeki, zengin olması da kaymayı sevmediği bir adama yamanmaya çalışmak niye? hem de borsada yüzdesi biraz daha artsın diye..bence saçma, git kendine seni sevecek birini bul, hiç çekemem öyle zorla gönül işlerini..hem çeksen nereye kadar bir gün nazımın şiirindeki gibi patlar sorarsın ''küvet ne renkti?'' diye..

Alt 07.11.13, 20:01   #9
dilekk.
dilekk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
junee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
eun sang takılmıyor ki, rachel'in nişanlısı ona takılıyor...ne olacak yani kızı dövdü aradan çekti diyelim adam onu sevmedikten sonra başkasını bulur..hem hayatı böyle kendine zehretmeye ne gerek var? genç, güzel, zeki, zengin olması da kaymayı sevmediği bir adama yamanmaya çalışmak niye? hem de borada yüzdesi biraz daha artsın diye..bence saçma, git kendine seni sevecek birini bul, hiç çekemem öyle zorla gönül işlerini..hem çeksen nereye kadar bir gün nazımın şiirindeki gibi patlar sorarsın ''küvet ne renkti?'' diye..
öyle tabi kız takılmamaya çalışıyor ama hoşlanıyor bu yüzden rachel e karşı kendini kötü hissediyor da olabilir bencede seni sevmeyen biri için ne bu uğraş çocuk açık açık eun sang dan hoşlanıyorum dedi daha ne desin

dilekk. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 07.11.13, 20:11   #10
junee
İZLEME LİSTEM
eun sang'daki şansa bak elini salasa ellisi olmasa da tellisi mübarek, çocukların ikisi de birbirinden sevilesi..ver bana cho young do'yu şefkatimle sarayım sarmalayım, ver kim tan'ı lay lay lom gezelim yarabandı olayım..ahh nerde bizde o şans bunları gördükçe insanın gidip koreli namja çingu bulası geliyor