Yeppudaayı Seviyorum...
:...Üye olan ya da olmayan herkes sitemizle ilgili şu bilgiyi okuyabilir mi.?: buyrun, tıklayınız....:
Geri Dön   YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Bölümlere Ayrılmış Spoiler Bölümü

GAYA KORE RESTAURANTI...

Bölümlere Ayrılmış Spoiler Bölümü Sende izlediğin diziyi yada filmi spoiler vererek paylaş...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 13.11.13, 18:02   #11
Cikom55
Cikom55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: LeeSeungGi&SJS
nian kız nerelerdesin spolara bakıyom yoksun.buraya kaçamak bakayım dedim bide ne göreyim niannnnn

Cikom55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.11.13, 18:04   #12
nian
nian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: !stanbul&tek!rdağ
canım buralardayım ama bu hafta yoğun geçtiğinden uğrayamadım senin yorumlarını okuyorum ama merak etme takipteyim

nian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 13.11.13, 18:08   #13
Cikom55
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
nian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım buralardayım ama bu hafta yoğun geçtiğinden uğrayamadım senin yorumlarını okuyorum ama merak etme takipteyim
saol canım bende heirs yüzünden netten kopamıyorum kimin neti varsa en yakın arkadasım bomba gidiyor dizimiz.sömestri bekliyorum rahat rahat netim olsun diye ama o zamanda dizi bitecek

Alt 13.11.13, 18:19   #14
nian
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Cikom55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
heirs yüzünden netten kopamıyorum kimin neti varsa en yakın arkadasım bomba gidiyor dizimiz.sömestri bekliyorum rahat rahat netim olsun diye ama o zamanda dizi bitecek
benim için şu sıralar şahane olan dizi secret, heirse o kadar bağlı değilim ama lee min honun şu ana kadar izlemediğim dizisi yok severim kendisini californiya sahnelerini çok sevmiştim o ev yok mu o ev bayılmıştım sömetra daha çok var çatlarsın yahu bu ara çok fazla dizi var

Alt 13.11.13, 18:20   #15
Cikom55
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
benim için şu sıralar şahane olan dizi secret, heirse o kadar bağlı değilim ama lee min honun şu ana kadar izlemediğim dizisi yok severim kendisini californiya sahnelerini çok sevmiştim o ev yok mu o ev bayılmıştım sömetra daha çok var çatlarsın yahu bu ara çok fazla dizi var
heirs haric diğerlerini sömestre bıraktım niancım.mecbur işte ,ama cok güzel dizi olması güzel bişey ya bu yıl bereketli oldu D

Alt 13.11.13, 18:43   #16
junee
junee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: istanbul
kim tan'ın da choi young do'nun da aşkları içimi burktu valla ne hüzünlü bi bölümdü kime acıyacağımı bilemedim hepsi ayrı dert, hepsi ayrı dertli...

junee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.11.13, 01:02   #17
Princess Yumi
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
karakartal82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben bu bölümde kiss beklerken annesine yakalndılar birde itiraf etti
evet ya ben bir bahane uydurur diye beklerken bizimki itiraf etti şok oldum

Alıntı:
karakartal82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
açımı başımı yolucam şimdi eun sang eğer tanın elini tutmazda yong doyla giderse beni burda kimse tutamaz koreye gidip eun sangın saçını başını yolarım
ya tanın elini tutsun ya da ikisinide orda bırakıp gitsin.Ama işler yoluna girecek gibi kiss var baksana.Hem tan kızı artık o kadar kolay bırakmaz itirafı duydu kampta romantik zamanlarda geçirdiler hayatta bırakmaz

Alıntı:
12.nin fragmanında yine sinir oldum
neye sinir oldun fragmanda

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.11.13, 04:36   #18
dender
dender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara
kızlar bu bahsettikleriniz 11.bölümden mi bilgi vermek yasak değil mi

dender isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.11.13, 06:43   #19
Lalapool
Lalapool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
11. bölümü orjinal dilde hiç atlamadan izledim şahaneydi tabi anladığım kadarıyla sanırım çoğu yeri doğru anlamışım ama ben izlemeye doyamıyorum ya. her bölümü en az 3 er kere izliyorum. ama 11. bölümü izlerken resmen yasa girdim neden mi?? bitecek diye 20 bölüm az ya.. bu diziden ilerleyebilirler daha..aylardır min ho yu bekledik sonuçta... ama dizi hakkını verdi bence...
young do bu dizide süper performans sergiledi, school da belli etmişti bence kendini.. ama 11 de ES a davranışları çok samimiydi..
ama beni en çok etkileyen kim tanın ES in itirafları konusunda ki şaşkın yüz ifadesi. o kadar etkilendi ki saf çocuğum annesine pat diye itiraf etti

Lalapool isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.11.13, 11:00   #20
nian
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
Princess Yumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
neye sinir oldun fragmanda
kim tan eun sangı öptüğü sırada eun sang ın duruşuna daha doğrusu park shin hyenin klasik duruşuna
Alıntı:
dender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kızlar bu bahsettikleriniz 11.bölümden mi bilgi vermek yasak değil mi
burası 11.bölüm sposu zaten