Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Spoiler Ve Dizi - Film Öneri Bölümü > Tek Sayfa Açılmış Spoiler/Eleştiri Bölümü / Three Days / 2014 / Güney Kore /// Spoiler
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 10.03.14, 21:11   #1
gülizz
~PRİajumMADONNA~
joker
gülizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: 이승기 / 이준&#44592
Yapımın Afişi

Öngörmek,yönetmek demektir.

Yapım Hakkında

Adı: 쓰리데이즈 (sseu-ri-dae-i-jeu)
Yönetmen: Sin Kyeong-Soo
Yazar: Kim Eun-Hee
Kanal: SBS
Bölüm Sayısı: 16
Yayın Tarihi: 2014/02/26
Yayın Gün ve Saati: Çarşamba, Perşembe 22:00
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Çeviri için Setsuna S'e Çok Teşekkürler

Park Yoo Chun as Han Tae Kyung (Badigard)

Son Hyun Joo as Lee Dong Whi (Başkan)

Yoon Je Moon as Shin Kyu Jin (Baş Sekreter)

Jang Hyun Sung as Ham Bong Soo (Başkanlık Güvenlik Servisi'nin Şefi)

So Yi Hyun as Lee Cha Young (SWAT Ekip Ajanı)

Park Ha Sun as Yoon Bo Won (Polis Memuru)

Kim Do Jin

Dizi, Başkanlık Ofisi'nde gizli servis ajanları arasında üç gün içinde meydana gelen olayları konu almaktadır.

Ek bilgiler...

Online Sayfası

Three Days Online

MP4 Sayfası

Three Days MP4

OST Sayfası

Three Days OST

Bol yorumlu,kurallara uygun,teorilerin havada uçuştuğu,beyin fırtınalarının yapıldığı bir sayfa olsun..Hayırlı uğurlu olsun

Konu gülizz tarafından (10.03.14 Saat 22:04 ) değiştirilmiştir.
gülizz isimli Üye şuanda  online konumundadır

Alt 10.03.14, 21:19   #2
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
seven ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Günlerdir bekliyorum diziyi çok merak ediyorum Heirsten sonra sonunda beklediğim bir dizi buldumtam istediğim tarzda bi dizi aksiyon başrol kız umarım so yi hyundur 2 kızada karşılıklı ok çizmişler

ek: diziyi izledim, diğer kız da iyiymiş zaten aksiyon dizisinde aşk çok da önemli olmuyor, üstelik başka dizilerde tek diziye bir güzel kız düşmezken burda 2 düşmüş olaylar daha yeni başlıyor silah sesi duyuldu ama adamı kaçırıyorlar heralde, konuda kayboluyor yazıyordu yanılmıyorsam ,irisdeki müdür ghosttaki müdür, hep ağır ciddi ajussiler toplanmışlar valla
@gök* @Setsuna S elinize sağlık

seven ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 10.03.14, 23:58   #3
Princess Yumi
Princess Yumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
seven n.y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günlerdir bekliyorum diziyi çok merak ediyorum Heirsten sonra sonunda beklediğim bir dizi buldumtam istediğim tarzda bi dizi aksiyon başrol kız umarım so yi hyundur 2 kızada karşılıklı ok çizmişler
oh evet sonunda geldi dizimiz.Aslında ben fazla ekşınlı dizi seven biri deilimdir ama 2 senedir ekşın dizilerini seviyom(ör:two weeks)

Alıntı:
başrol kız umarım so yi hyundur 2 kızada karşılıklı ok çizmişler

ek: diziyi izledim, diğer kız da iyiymiş zaten aksiyon dizisinde aşk çok da önemli olmuyor, üstelik başka dizilerde tek diziye bir güzel kız düşmezken burda 2 düşmüş
ben diğer kızı istiyom yani park ha sun'u.Two Weeksde harika bir iş çıkarmıştı burdada aynısı olur inş

edit: seven n.y. burdada bulduk birbirimizi

Princess Yumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.03.14, 12:08   #4
ajaaja fighting
ajaaja fighting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: -Turkeyy Min@z-
ajaaja fighting - MSN üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
Benim de en merak ettiğim konu o ve evet umarım so yi unniyle olur ama fotoğraf çekimlerine bakarsak two weeks teki kadınla olucak gibi ama evet dediğin gibi ekşın dizilerinde aşka pek yer yok tabi city hunter hariç Spo sayfası hayırlı olsun bol spo dolsun

ajaaja fighting isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.03.14, 12:21   #5
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
ajaaja fighting Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim de en merak ettiğim konu o ve evet umarım so yi unniyle olur ama fotoğraf çekimlerine bakarsak two weeks teki kadınla olucak gibi ama evet dediğin gibi ekşın dizilerinde aşka pek yer yok tabi city hunter hariç Spo sayfası hayırlı olsun bol spo dolsun
ama konuda 3 günlük süreyi anlatıyor diyor ,bu sürede aşkın olması imkansız gibi zaten de,onca bölümde 3 gün nasıl anlatılacak onu anlamadım zamanın çok ağır işlemesi lazım ama dizi aksiyon

@Princess Yumi bende beklediğim gibi dizi bulmayınca kendimi gerilime aksiyona verdim

Alt 11.03.14, 13:30   #6
ajaaja fighting
ajaaja fighting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: -Turkeyy Min@z-
ajaaja fighting - MSN üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
ama konuda 3 günlük süreyi anlatıyor diyor ,bu sürede aşkın olması imkansız gibi zaten de,onca bölümde 3 gün nasıl anlatılacak onu anlamadım zamanın çok ağır işlemesi lazım ama dizi aksiyon
Öyle tabi zaten dizi o yüzden 16 bölümlük olabilir geçmiş gelecek hatırlamalar derken bir bakmışsın 3 gün olmuş dizi bitmiş şaşmamalı koreli senaristlerin işine

ajaaja fighting isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.03.14, 17:22   #7
Jang Tae-Kyung
Jang Tae-Kyung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Herhangi Bir Yeri Hayal Edebilirsin...
# jyj
# jks
Dizi 3 günü değil 9 günü anlatacak diye biliyorum. Bugün bununla ilgili bir haber çıktı hatta. Three Days Not Story Of 3 Days, 9 Days diye.

Öncelikle şunu söylemem gerekir ki dizi başlamadan önce güzel olacağına emindim. Hem Yoochun'un kalitesiz bir dizide oynamayacağını bildiğimden hem de bu sene SBS'de kalitesiz bir dizil görmediğimden. Ve tabii ki JYJ fanı olduğumdan dolayı

Bir gerçek var ki çok acıdır. Kore dizisi deyince hepimizin aklına romantik-komedi gelir. Haklarını yememek lazım adamlar komedide çığır açtılar ama diğer türleri de çok boşladılar. Bir panele gidip bana romantik-komedi önerin yazdığında bir sürü cevap gelirken Dram dediğin zaman cevaplar I Miss You ile, aksiyon dediğin zaman City Hunterla sınırlı kalıyor.(Tabii ki birkaç dizi daha yazılıyor ama genel olarak hep bunları gördüm.) Sonuç olarak aksiyon ya da dram gibi türlerde dizi çekmek Kore için biraz tehlikeli. Gerçekten tehlikeli çonkü Korelilrin kendisi de aksiyon dizilerini çok fazla izlemiyor. Demin de yazdığım gibi herkes City Hunter'ı önerir ama reytingleri çok da yüksek bir dizi değildir.

Bu yüzden de hem SBS kanalı hem de Yoochun'un büyük risk aldığını düşünüyorum. Ama eminim ki buna değecektir.

Her neyse burası spo sayfası azcık dizi hakkında konuşayım

Dizinin ilk bölümü ne beklentimin üstündeydi ne de altındaydı. Tam beklediğim gibi bir başlangıç oldu. Korelilerin dizilerdeki aksiyonuna çok güvenmediğimden ister istemez hata aradım ama maşallah hepsi de sanki 40 yıllık ajanmış gibi rol yaptılar. Helal!! Yoochun'um dünya üzerinde Tom Cruise'dan (bknz. Görevimiz Tehlike) sonra en yakışıklı ajansın. Neyse şımarma hemen Saçın dökülmüş fark etmedim sanma. E tabi o kadar oynarsan saçlarınla olacağı buydu. Allahtan son 4 senedir rengine ve şekline karışmıyorsun da kel kalmadın.

1. Bölümün en beğendiğim sahnesi tartışmasız durakta Yoochun'un ağladığı sahneydi. Zaten genel olarak herkes o sahneden bahsediyor. Hastanede babasına bakarken de ağlamıstı ama duraktaki sahne ondan çok daha iyiydi.

Başkan rolünde olan adamın tipi çok masum değil mi sizce de? Hiç kötü bir şey yapmış gibi durmuyor. Bu yüzden başkanın üzerine suc atarlarsa ilk ben savunacağım onu Ama fragmandan anladığım kadarıyla sucu Yoochun'un üzerine atıyorlar.

Esas kız hakkında bir yorum yapıp bitirmek istiyorum Trafo tırmanmaya başlarken yapamaz tırmanamaz iner şimdi diye beklerken kız tepesine çıktı üstüne de bi de düstü. Helal olsun!! Kızı sevdim ben acıkcası. Gözüme batan tek davranısı habire sacını geriye atıyor. O elini tutup yapma diyesim geldi daha ilk bölümden. Umarım diğer bölümlerde yapmaz

Son olarak dizi şiddetle tavsiye edilir. Aksiyon sevmeseniz bile Three Days sevdirir. THREE DAYS FIGHTING!!!

Jang Tae-Kyung isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.03.14, 18:10   #8
ebru09167
ebru09167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ---Bursa---

Dizimizin sayfası açılmış spoya başta katıldığım için de çok mesudum

Çeviren,yükleyen,sayfayı açan kısaca emeği geçen herkese çok teşekkürler

(tek tek etiketlemiyorum toplu bir teşekkürdür bu )

Alıntı:
bu konuda anlaşamıcaz desene çingu ben o yocayı hiiiç sevmem
ama dediğin gibi aksiyon dizisinde aşk pek olmaz hem olmasın da zaten kıskanırım ben sevdiceğimi
Alıntı:
3 günlük süreyi anlatıyor diyor
ben de meraklardayım nasıl yapacaklar two weeks vardı izlememiştim ama orda da 2 haftalık süreyi
anlatmışlardı da 3 gün biraz daha tuhaf geldi
Alıntı:
Jang Tae-Kyung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
9 Days diye.
çok artmış yaaa
Alıntı:
Jang Tae-Kyung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hem Yoochun'un kalitesiz bir dizide oynamayacağını bildiğimden hem de bu sene SBS'de kalitesiz bir dizil görmediğimden. Ve tabii ki JYJ fanı olduğumdan dolayı
hislerime tercüman olmuşsun
diziyle ilgili ben de bir şeyler söyleyecek olursam

ilk bölüm beklentimin altındaydı ama ilk bölüm olmasından kaynaklı olsa gerek ki zaten yoochun varsa
kalite de var demektir o yüzden karamsar olmuyorum efendim
ben polis kızı sevdim şeker bir şey bizim sıpaya da yardımları olacak o belli
dizi hemen entrikayla başladı babası-başkan neler oluyor ben de merak ediyorum heyecanlanmamak elde değil

yalnız senaristlere bir çift sözüm var yoochun'ı ilk bölümden neden ağlattınız neden neden tamam babası öldü ama o ağlayınca benim içim sızlıyor yahu

ve son olarak yoochun annem senin karizmana ölürüm ben yaa ne oldun sen her dizinde ayrı bir havan var artık sana şebek diye de seslenemiyorum o nasıl bir duruş o nasıl bir bakıştır eriyoruuum

ebru09167 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.03.14, 18:19   #9
seven ny
Lee Min Ho Sorumlusu
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
ebru09167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu konuda anlaşamıcaz desene çingu ben o yocayı hiiiç sevmem

çok artmış yaaa
ilk bölüm beklentimin altındaydı ama ilk bölüm olmasından kaynaklı olsa gerek ki zaten yoochun varsa
kalite de var demektir o yüzden karamsar olmuyorum efendim
ben polis kızı sevdim şeker bir şey bizim sıpaya da yardımları olacak o belli
dizi hemen entrikayla başladı babası-başkan neler oluyor ben de merak ediyorum heyecanlanmamak elde değil

yalnız senaristlere bir çift sözüm var yoochun'ı ilk bölümden neden ağlattınız neden neden tamam babası öldü ama o ağlayınca benim içim sızlıyor yahu

ve son olarak yoochun annem senin karizmana ölürüm ben yaa ne oldun sen her dizinde ayrı bir havan var artık sana şebek diye de seslenemiyorum o nasıl bir duruş o nasıl bir bakıştır eriyoruuum
sorun değil çünkü bu diziye aşk dizisi diye başlamadım ,nasılsa aksiyon aşk da ya olur ya olmaz,kendimi hazırlayarak geldiğim için sıkıntı değil ,zaten de kızın ikisi de güzelmiş, başka dizilerde tek güzel bile bulamıyorumsonradan aklıma geldi ,çekim videosunda polis kız başrol gibi resim çekilmişti ilk bölümün tek komik yeri kızın uzun uzun aşağı çakılışını izlememizdio kadar yüksek bi elektirik akımından sonra sağl kalmayacağını düşünsem de ilk bölümden ve de başrol olmaktan kurtarırdizi benimde beklentimin altında başladı ama daha giriş olduğundan genelde ilk bölümler böyle olur, yakın bir zamanda iris izleyip geldiğimden belki de ,çabucak bitti gibi geldi

Alt 11.03.14, 18:29   #10
ebru09167
ebru09167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: ---Bursa---
Alıntı:
başka dizilerde tek güzel bile bulamıyorum
vuaaa çingu senin kriterler yüksek mi
polis kız şeker ama yaa şimdi bir şey demiyorum onla olabilir pek yakınlaşma sahnesi olmasın ama
yoochun duydun mu beni
Alıntı:
kızın uzun uzun aşağı çakılışını izlememizdio kadar yüksek bi elektirik akımından sonra sağl kalmayacağını düşünsem de ilk bölümden ve de başrol olmaktan kurtarır
ayy sorma yaa ben cahil orda nolduğunu başta anlamadım dedim bomba mı patladı neden boom etmedi
güzel düştü ama hatun şimdi yavaaaş yavaaaş

Ben başkanı sevdim yaa inşallah yuçana bir zararı dokunmaz yoksa sevmeyebilirim
Yoochun'a mesaj gelmişti ya pazarda . babasının haberi orda bir sessizlik oldu hani benim içim sızladı yaa yavrum bir de azar işitti tüm suç benim vereceğiniz disiplin cezasına razıyım demez mi prensipli yavrum benim

şaşırdığım bir nokta da han tae kyungun babası maliye bakanı neden ajan olmuş acep ben de böyle ayrıntılarda boğuluyorum işte

ebru09167 isimli Üye şimdilik offline konumundadır