Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > BİZLERİN DIVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Devam Eden Kore Dizileri / Film Dizi indirmek Nasıl Oluyor? Öneriler...
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 21.06.10, 20:50   #1
dance
Emekli Admin... (ÖZGÜRÜM...)
dance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çanakkale

Merhaba arkadaşlar;

Sitemizde dizi film indirmek için çoğunuz biliyorsunuz ama yeni arkadaşlarımız için açıklayıcı bir rehber olacağının kanaatindeyim.

Sitemizde dizi film indirmek için önce hangi dizi ise o dizi sayfasına şöyle bir göz atıyoruz.

Daha sonra görüyoruz ki linkler var...

Bu linkler 2-3 çeşit... Kimisi Rapidshare kimisi Megauplaod linkleri.... ikisinden birisini tercih edip ki ben megauploadu öneririm çünkü rapidshare olsun diğer linkler olsun hepsine göre çok daha hızlı iner...

Önce rapidshare nasıl indirilir onu izah etmeye çalışayım:
ilk tavsiyem rapidshare gibi linkleri indirmek için Jdownloderi bilgisayarınıza kurun. kurulum linki: jDownloader - Download - jdownloader.com

indirip çift tıklayarak kurabilirsiniz. kurdukta sonra programı açıyoruz. benimkisi türkçe kuruldu sizinkisi ingilizce kurulduysa settings yazan yere tıklayıp ordanda user interface yazan yere tıklayıp Language yazan yerden Türkçeyi seçebiliriz.
programı kapatıp açınca Türkçe olacaktır.

Program açıkken link sayfasına gelip linki seçip sağ tıklayıp kopyala dedikten sonra programımızı açalım. link yakalayıcı kısmında kopyaladığınız linkler gözükecektir. sonra linkin üzerine gelip sağ tıklayalım tümünü kabul et dediğimizde linkler inmeye başlayacaktır. Siz çay koyun demlenene kadar bağlantı hızınıza göre ilk bölüm inmiş olabilir

Eğer megaupload linklerini indirmek isterseniz
yine linki kopyalayıp programı açın ve sağ tıklayıp seçileni indir yada tümünü indir diyerek işleme başlayabilirsiniz. size kurallar okundu mu derse kutucuğu işaretleyip tamama basın.
Önemli hatırlatma: megauplad linkleriniz için linklerin sırası geldiğinde minik bir ekran çıkıyo 4 haneli dizilimi o kutucuğa yazıp onaylayın. Güncelleştirme bulundu yüklemek ister misiniz derse evet deyin o kendisi 1-2 dakika içinde kuruyor...

örnek gösterim:

İnen filmlerin uzantısı mp4 yada avi değilse ya rar yada .001 gibi birşeydir...
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
şayet avi yada mp4 olanı bilgisayarınız açmıyorsa demek ki bilgisayarınızda codec paketi yoktur şu sayfadan codec paketi kurabilirsiniz:
Free-Codecs.com : Download K-Lite Codec Pack 7.1.0 FULL, K-Lite Codec Pack 7.1.0 STANDARD, K-Lite Codec Pack 7.1.0 BASIC : K-Lite Codec Pack is a collection of codecs and related tools
sayfasındaki Download [ K-Lite Codec Pack x.x.x FULL ] yazan yerdeki linke tıklayarak güncel video paketini indirebilirsiniz...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
rar ise sağ tıklayıp buraya çıkart seçeneği ile winrardan çıkartınız (mp4 yada avi olarak çıkacaktır.)
***********************************************************************************
.001 gibi birşeyse demek ki hjsplit ile çıkartmanız gerekecek.

Onun rehberini de Matsumota arkadaşımız bir kaç yerde paylaşmıştı:
Partları hjsplitle birleştiriniz programı aşağıdakı linke tıklayarak indirebilirsiniz

http://www.mediafire.com/?ndznzngidia
Gizli Mesaj içeriği: Hjsplit kullanımı resimli anlatım:
Alıntı:
1)Indirdiğiniz partlar farz edelim bu şekilde

2) Programı indirdikten sonra çalıştırın karşınıza aşağıdaki menu çıkacak

3)Menüden Join'e basın karşınıza aşağıdaki gibi menu çıkacak

4) Burda yapılacak işlemler (1) numara yazan yere (Input File) basarak en başta (Şekil-1)'de belirttiğimiz dosyaların olduğu klasörü gösteriyoruzProgram otomatik olarak 1 numarılı olanı görür zaten (Görmez ise 001 numaralı olanı yani 1 yi işaretliyoruz) Bundan sonra yapılacak işlem Start tuşuna basmak Böylece filminiz birleşmeye başlayacak...

Rehberde eksik olduğunu düşündüğünüz yada anlamadığınız yer olursa sorabilirsiniz.
amacımız rahat bir şekilde dizi film indirmenizi sağlamaktır...
iyi seyirler...

Eğer megauploadtan indiremiyorsanız mahkeme kararı ile kapatıldı diyorsa;
Megauploadtan dosya indirmek için şunları uygulayabilirsiniz:
1= Ag baglantılarına gir ;
2= Yerel ag baglantılarına ;
3= Özellikler ;
4 = İnternet seçenekleri ; (internet protokolü TCp/IPv4) çift tıkla...
5 = Aşadaki DNS sunucusu adresine ;
Üst tekine 8.8.8.8. ; Alt takine 8.8.4.4
yapın bakın iniyo

Konu dance tarafından (16.08.10 Saat 20:37 ) değiştirilmiştir.
dance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 23.06.10, 18:08   #2
karabey
İZLEME LİSTEM
Nereden: meltemin her akşam okşadığı tepelerden, izmirden
jdownloader programı hjsplit ile birleştirmeniz gereken dosyaları dosyalar indikten sonra otomatik olarak birleştiriyor. Hatta zipli ve rarlı dosyalarıda birleştirip çıkarıyor. En azınan bendeki sürüm bunları otomatik olarak yapıyor. Ayrıca bu program ile modeminizi otomatik olarak her bir parça indikten sonra resetleyerek 15 dakida bekleme akabinde dosya boyutuna göre ekstra 120 saniyeyi bulan caphta kodu girişi için geçecek süreyi bekleme ve kod girme derdindende kurtuluyorsunuz. Çalışanlar ve upload sitelerinde hesapları olmayanlar için birebir yani. Hem hangi sitelere üye olabilirsinki bissürü dosya barındırma sitesi var ve insanların barındırıcı tercihleri çok farklı olabiliyor. Jdownloader piyasanın en iyisi.

karabey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.10.10, 11:17   #3
nil2587
İZLEME LİSTEM
Nereden: ANKARA
bu programı indirdim ama pek bir şey anlamadım... çok yavaş çalışıyor normal indirme şeklinden bile yavaş indiriyor ve indirmede başarısız oldu acaba yanlış bir şey mi yaptım, bana yardımcı olursanız sevinirim...

nil2587 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.11.10, 11:35   #4
suzun22
İZLEME LİSTEM
Alıntı:
nil2587 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu programı indirdim ama pek bir şey anlamadım... çok yavaş çalışıyor normal indirme şeklinden bile yavaş indiriyor ve indirmede başarısız oldu acaba yanlış bir şey mi yaptım, bana yardımcı olursanız sevinirim...
öncelikle merhaba..arkadaşla aynı sorunum var, çok çok yavaş indiriyor.. ne yapabilirim?

suzun22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.10, 10:55   #5
dance
Emekli Admin... (ÖZGÜRÜM...)
dance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Çanakkale
nil2587 ve suzun22:
programı güncellemediyseniz olabilir. Ama genelde ttnetten kaynaklanıyordur. Yaa kullandığınız paketten.

Program açıkken klavyenizden ALT tuşuna eliniz basılı iken A harfine basınız. Böylelikle eksik güncelleme varsa kontrol edecek varsa kurayım mı şeklinde uyarı verebilir.

Kolaylıklar dilerim.

dance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 08.01.11, 16:01   #6
ariel1
İZLEME LİSTEM
megaupload dan indirmeyi bi türlü yapamadım kopyalıyorum linki algılıyo program ama çevrimiçi olmuyo geçici olarak denetlenmiyo çıkıyo sorun ne olabilir acaba??

ariel1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.01.11, 18:22   #7
julsangels
julsangels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: KoreanistaN
julsangels isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
mari_kim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaslar,bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? megauploand dns ayarlarını degıstırdım . mahkeme kararı yazısı cıkmadı.45 sanıye bekle dıyor beklıyorum hıc bır hareket yok ne indir var ne yükle var. ne yapmalıyım ?
Süre bittikten sonra Normal indirme butonunun görünmesi gerek. Ona tıklayınca inmeye başlar...

julsangels isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.01.11, 18:51   #8
julsangels
julsangels - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: KoreanistaN
julsangels isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder
Alıntı:
mari_kim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iste oyle bir buton yok ya
Hımm...Öyle birşey ile hiç karşılaşmadım. Nasıl yardımcı olabilirim bilemedim. O anki ekran görüntüsünü verebilir misin?

julsangels isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 29.01.11, 19:30   #9
yeppudaa
ÇANAKKALE
admin
yeppudaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
premium indirmenin altında şöyle bir Normal indirme butonu çıkması lazım:

Şayet çıkmamışsa büyük ihtimal host dosyanızla daha önceden işlem yapmışsınızdır...
Şu linkteki işlemleri yapınız:
http://yeppudaa.com/showpost.php?p=150554&postcount=17

bilgisayarı yeniden başlatarak yeniden indirmeye çalışınız.

Not: explorer yada hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız güncelleştiriniz... eski tarayıcılarda bu geri sayma işlemini yaparken flash özelliği yok çünkü...

yeppudaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 14.02.11, 12:16   #10
hikikomori
İZLEME LİSTEM
paylaşım için teşekkürler bu program çok işime yarıycak

hikikomori isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
dizi, film, indirmek, nasıl, oluyor, Öneriler