Yeppudaayı Seviyorum...
Bize ulaşın ya da şifremi unuttum yazan yerden mesaj atan arkadaşlar: Maillerinizi kontrol edin cevaplıyoruz ve hepsini cevapladık.
Hooray For Love Çevirisinde katkı vermek için bize ulaşabilirsiniz.

GAYA KORE RESTAURANTI...
Geri Dön YEPPUDAA > BİZLERİN DİVX-MP4 PAYLAŞIMLARI > Yeppudaa MP4 KORE DİZİLERİ Paylaşımları > Paylaşımı Tamamlanan Kore Dizileri / ROMANTİK AKSİYON Cain and Abel / Habil ve Kabil / 2009 / Güney Kore / Mp4 / Türkçe Altyazılı
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 25.08.09, 17:16   Çeviri yapmak isteyen #1
senshi
Emekli Admin
İZLEME LİSTEM
Yapımın Afişi

Yapım Hakkında

Yönetmen:Hyeong-sik Kim
Senaryo:Kye-ok Park
Yapım Yılı:2009
Tür:Romantik,Aksiyon
Oyuncular: Ji-seob So
Hyeon-Jun Shin
Jeong-an Chae
Ji-min Han

Çeviri için esayrumu & Ying Yang & ebru0211'e Teşekkürler...

İndirme Linkleri

1.BÖLÜM
2.BÖLÜM
3.BÖLÜM
4.BÖLÜM
5.BÖLÜM
6.BÖLÜM
7.BÖLÜM
8.BÖLÜM
9.BÖLÜM
10.BÖLÜM
11.BÖLÜM
12.BÖLÜM
13.BÖLÜM
14.BÖLÜM
15.BÖLÜM
16.BÖLÜM
17.BÖLÜM
18.BÖLÜM
19.BÖLÜM
20.BÖLÜM FİNAL

Online İzlemek İçin TIKLAYINIZ...

Dizi Müzikleri İçin TIKLAYINIZ...

Spoiler Sayfası İçin TIKLAYINIZ..

indirmeye çalıştığınız linkler kırık ise modöratöre bildir butonuna Mesajı Moderatöre bildir basarak kırık link bildirimi yapabilirsiniz.

Konu Ela_aer61M tarafından (24.08.14 Saat 19:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: kırık linkler kaldırıldı.
senshi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.08.09, 20:48   Çeviri yapmak isteyen #2
inatcikiz
Y.M.G
İZLEME LİSTEM
Nereden: hayal dünyası
izlemeye yeni başladığım güzel bir drama....
paylaşım için teşekkürler senshi....

inatcikiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 27.08.09, 21:51   Çeviri yapmak isteyen #3
selsi
İZLEME LİSTEM
Nereden: Dünyanın Ortası
Ben izledim çok güzeldi. Han Ji Min'i bu dizi sayesinde daha çok sevdim Kesinlikle izleyin.
Paylaşım için teşekkürler senshi

selsi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.09.09, 21:03   Çeviri yapmak isteyen #4
beyzİ
İZLEME LİSTEM
arkadaşlar drama izlemek istiyorsanız ve aglamak istiyorsanız mutlaka bunu izleyin ve mmendilllerinizi hazırlayın coook güzel bir dizi cook güzel oyuncular var cook güzel bir konu şiddetle tavsiye ediyorum içinde aşk var ama öncülük abi kardeşin birbirlerine olan sevginin yok oldugunu gördügünüzde kötü olacaksınız sevgi nasıl yerini nefrete bıraktıgını göreceksiniz bir abi nasıl bu kadar kötü olabilir diyeceksiniz insanın ders alması gereken yerler var ......çeviren ve upload eden arkadaşlara sonsuz teşekkürler.....

beyzİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 11.09.09, 22:27   Çeviri yapmak isteyen #5
olvidoy
İZLEME LİSTEM
dizi muhteşem arkadaşlar..içinde herşey var zevkle ve merakla izleyeceğinizi garanti ediyorum (şahsen)

olvidoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 21.09.09, 00:13   Çeviri yapmak isteyen #6
edaa
Y.Ç.Ç
YÇÇ
edaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Diziyi Senshi paylaşmaya başladığından beri her bölümünü büyük bir heycanla bekledim diyebilirim. Oyunculuklar harika
Ben büyük bir beğeniyle izlemiştim. İyi bir dram aksiyonuda var hafif aşkıda hissediyorsun, oh young ji de yoğun olarak
Güzel diziydi izleyin arkadaşlar
Senshi'ye paylaşımından ötürü teşekkür ederim

Konu edaa tarafından (20.11.09 Saat 22:24 ) değiştirilmiştir.
edaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 09.11.09, 21:15   Çeviri yapmak isteyen #7
melinda
Lirik Çevirmen
melinda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
İZLEME LİSTEM
Nereden: Ankara-İstanbul arasında :)
Bölümlerin linklerini programa kopyalamış,sadece 1 bölüm izleyip kapatacaktım.Sonra kendimi 20.bölümün sonunda buldum O derece akıcı bir diziydi.Manevi olarak insana birçok şeyler katan bir diziydi.Masum bir aşkı,nefreti,intikamı,kıskançlığı öyle güzel işlemişlerki.Oyunculuk,senaryo,müzik...hepsi de süperdi.Dizi müziklerini severim ama genelde ost si içinden en fazla 3-4 şarkı favorim olurdu.Bu dizideki şarkıların neredeyse tamamı favorim oldu.
Bizi böyle bir diziyle buluşturduğun için teşekkürler senshi.Emeklerini sağlık

melinda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.11.09, 21:02   Çeviri yapmak isteyen #8
Manic
İZLEME LİSTEM
ŞİDDETLE TAVSİYE
emeeeğiiiiiii geçeeninnnnn
ellerine sağlıııııııık
teşekküüüürler.... çok müthiş bir dizii!!!

Manic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 16.12.09, 18:52   Çeviri yapmak isteyen #9
pucca^^
İZLEME LİSTEM
Nereden: samsun
Herkez övmüş valla bende başlayacağım sevdiğim karakterler oynuyor zaten başlamaya karar verdim ^^

pucca^^ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 04.01.10, 17:58   Çeviri yapmak isteyen #10
sadness
İZLEME LİSTEM
Adem ile Havva'ın yasak ağacın meyvesini yediklerinden bu yana günah insanoğlu için tatlıdır. O cezbediciliği insanı büyüler "günaha" davet çıkarır ve artık günah işleyen insan bambaşka biridir. Azı karar çoğu zarar olsa da, günahın büyüsü daha çok işlemeye yöneltir insanı. Bir olur, iki olur, on olur, elli olur ve insan bir bakar radyoda "dönülmez akşamın ufkundayım, vakit çok geç..." çalıyordur, tıpkı günahkarın dönülmeyen bir yola sapmış olması gibi. Herşey için çok geçtir, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Cain & Abel de böyle bir dizi, gözü kıskançlıktan kör olmuş bir kadının tek bir günahı artık kontrolden çıkan olaylar silsilesine neden olacaktır. Oğlunun kariyeri için akla gelmeyecek şeyleri yapmaya hazır bu anne aslında işlediği o günahı hergün hatırlayıp ona acı veren biri vardır, Lee Cho In. Ama başta da dedik ya artık dönülmez bir yola sapılmıştır. Bu yolda ona destek olacak kişi de "Zafer yolunda yapılan herşey mübahdır" diyen Lee Seon Woo'dur. Seon Woo harika bir beyin cerrahı olmasına rağmen hırsları onu da kör etmiştir. Karşısına çıkan kimseyi görmez, ne babasını ne de kardeşini. Lee Cho In bu olayların tam göbeğindeki isimdir. Zaten bu onun kaderidir, ailesini kaybedip, prematüre doğumundan itibaren alnına bunlar birbir yazılmıştır. Öyle ki sebebini o da başta bilmemektedir. Başta güvenip sevdiği insanlar ona akla gelmeyen şeyler yapar. Ama Cho In eskisi gibi masum, temiz, saf biri olarak mı kalacaktır. Aldığı lekeleri çıkaracak bir Ayşe Teyze'si, gölgesiz beyazlığı sağlayacak bir omomatik'i bir türlü bulamadığından ne kadar temizlenirse temizlensin leke kalacaktır. Lekeleriyle birlikte karşılarına çıkan Cho In artık eski Cho In değildir ve olayın iç yüzünü öğrenmeye çalışacaktır.

Zor da olsa bu entrika dolu diziyi bitirdim. Keyifle seyrettim denir ya keyifle seyredilecek bir dizi değil çünkü keyif verici bir şey yok. Neyse dizideki hastane atmosferini gayet iyi yansıtmışlar, direkt ameliyatları göstermeleri sanki sizin önünüzde yapılıyormuş hissi uyandırıyor. En büyük bölümü de yukarıda özetlemeye çalıştım zaten. Dram/ aksiyon sevenler için biçilmiş kaftan. Ben beğendim. Her ne kadar yayımlandığın zaman izleme isteği duysam da bu zamana nasip oldu. İzleyin derim. 8/10

sadness isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
2009, abel, altyazılı, cain, güney, habil, kabil, kore, türkçe