Yeppudaayı Seviyorum...

GAYA KORE RESTAURANTI...
Şifremi unuttum?
Geri Dön YEPPUDAA > YEPPUDAA DİYARINA HOŞ GELDİNİZ > Her Türlü Destek, Yardım Bölümü > Rehberler, Program Tanıtımları (MP4, Download vs...) / alien sam
Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 09.08.10, 17:52   #1
haticee
İZLEME LİSTEM
Nereden: çanakkale
selam arkadaslar. benim aylardır aradığım diziyi sonunda bu sitede buldum ama ne yazık ki mediafire linklerinden indiremiyorum. lütfen yardımcı olun. sorunun ne olduğu hakkında en ufak bir bilgim olmadığı için surada sorun var diyemeyeceğim. rapidden falan iniyor ama bunda beceremedim. yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler...

haticee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 19.09.10, 12:40   #2
johnnydepp
İZLEME LİSTEM
Nereden: İstanbul
# yok
#
Alıntı:
haticee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam arkadaslar. benim aylardır aradığım diziyi sonunda bu sitede buldum ama ne yazık ki mediafire linklerinden indiremiyorum. lütfen yardımcı olun. sorunun ne olduğu hakkında en ufak bir bilgim olmadığı için surada sorun var diyemeyeceğim. rapidden falan iniyor ama bunda beceremedim. yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler...
linkleri eklerseniz yardımcı olabilirim

johnnydepp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alt 20.09.10, 23:34   #3
Kubby
İZLEME LİSTEM
Nereden: üsküdar
Sanırım benim bulduğum siteden buldun sende. Bende bütün bölümleri var. Altyazısız izlemeye razıysanız siteye ekleyeyim..

Kubby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Etiketler
alien